McEvoy رو با سوئیچ به دفاع


بن McEvoy احساس می کند مانند یک نوجوان دوباره.

هنگامی که کاملا ماهر در ضربه زدن به خلق و خوی به رشد در فینال و برنده premierships 30 سال است احساس قبل از بازی پروانه بازگشت به معده خود را پس از حرکت از sp به کلید مدافع در این فصل است.

“مثل من در اولین سال من خیلی عصبی رفتن به بازی به دلیل آن است که بسیار جدید است اما مانند آن را هیجان انگیز در همان زمان” McEvoy گفت: پس از سرکوب شمال ملبورن بن قهوه ای در زالزالک پیروزی کانگوروها در روز یکشنبه.

Nervous energy: Ben McEvoy, left, is relishing his switch from ruck to defence.

انرژی عصبی: بن McEvoy, چپ, است relishing سوئیچ خود را از چین و چروک وتاه به دفاع. اعتبار:AAP

“این شگفت انگیز است که چگونه بازی همان بازی در موقعیت های مختلف می تواند احساس کاملا متفاوت ،

تبلیغات

“ذهنی من احساس می کنم شما به ارمغان می آورد با این چالش به دلیل آن است که بسیار متفاوت است. که برای دریافت های مختلف تحریک پس از انجام همان چیزی که برای یک مدت طولانی بوده است, واقعا جالب است.”

شاهین مربی Alastair Clarkson خواسته McEvoy سعی کنید و بازی در دفاع دو روز قبل از دوم آخرین بازی از 2019. او آموزش دیده وجود دارد که از طریق پیش فصل و بازی های برگزار شده است در امثال تام لینچ و قهوه ای این کمپین به جای توبی Nankervis و تاد گلدشتاین.

“[آن را] Clarko مغز کودک است. او همیشه توانایی به فکر می کنم در خارج از جعبه” McEvoy گفت.

“نگاه زمان خواهد شد بگویید [چگونه از آن می رود]. ما در حال گرفتن یک کمی بهتر است حجم نمونه در حال حاضر به نظر می رسد به رفتن باشه و من واقعا لذت بردن از این چالش انجام چیزی بسیار متفاوت است.

“من نزدیک به سقوط از چکمه های من به صداقت. من می خواهم به فکر می کنم من نسبتا سازگار بنابراین من سر من در اطراف آن بسیار سریع به دلیل زمانی که من برای اولین بار آن را انجام داد … من به حداقل می گویند.

“من می دانستم که من می خواهم یک مقدار زیادی برای یادگیری است. در نفع من است راه من در طول زندگی حرفه ای من از جوانان بود با واقعی دفاعی طرز فکر.

“من اهداف و پا زدن در زمان, اما به طور کلی صرف مقدار زیادی از زمان در دفاع کمک کند. تفاوت در چین و چروک وتاه [است] شما می توانید به پایین وجود دارد بدون هر کسی که به بازی در آن را کمی متفاوت هنگامی که شما در مقابل یکی از بهترین مهاجمان در بازی است.”

Ben McEvoy, left, in action against the Blues last year.

بن McEvoy, سمت چپ, در اقدام علیه بلوز سال گذشته است.اعتبار:AAP

پس از 200 بازی در چین و چروک وتاه, McEvoy امیدوار است این حرکت می تواند یک حرفه ای و توسعه دهنده.

“این دشوار است بازی چین و چروک وتاه,” او گفت:. “من بیشترین احترام را برای هر کسی که می توانید انجام دهید آن را برای یک مدت زمان طولانی است اما سخت ترین موقعیت در روی زمین بر روی بدن خود را.

“در آن طول می کشد تلفات در برخی از نقطه. من هنوز هم احساس واقعا خوب در بدن من اما که می تواند به توقف سنگ زنی هنگامی که شما به طرف اشتباه از 30.

“ما می بینیم که چگونه بدن نگه می دارد اما ذهنی من از ذهن نیست اگر من را نگه دارید انجام این کار و یا من باید برای رفتن به چین و چروک وتاه در برخی از نقطه چون هر چیزی می تواند رخ دهد.”

بیشترین بازدید فیلم ها در ورزش

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *