رسانه های سهام تا به عنوان بازارهای جهانی سهام جست و خیز کردن

بازار سهام به شدت کاهش یافته در سراسر جهان پس از عربستان سعودی راه اندازی تهاجمی از کاهش قیمت نفت که باعث شد قیمت نفت به سقوط تقریبا یک سوم.

بریتانیا شاخص FTSE 100 روز توسط بیش از 8 درصد در باز, در حالی که استرالیا S&P/ASX 200 به پایان رسید 7.3 درصد کاهش در روز دوشنبه شاخص بزرگترین سقوط از اکتبر 2008. در ژاپن شاخص نیکی 225 در ژاپن غرق 5.1 درصد به پایین ترین سطح خود در بیش از یک سال است.

آبشار نقطه به سنگی شروع به بازارهای ایالات متحده در S&P 500 آتی کاهش یافت و به اندازه 5 درصد در حالی که داو آتی مورد کاهش یافته است 4.7% جلوتر از بازار باز در نیویورک است.

انگلستان رسانه های سهام شده اند در می افتد از جمله پخش ITV دیدم که قیمت سهم آن شیرجه رفتن بیش از 8 درصد به پایین ترین قیمت در بیش از پنج سال است. تبلیغات غول WPP پایین بود بیش از 7.5 درصد.

فروش آغاز شد و پس از عربستان سعودی را شوکه کرد بازار نفت با راه اندازی یک جنگ قیمت در برابر روسیه در تلاش برای پس گرفتن سهم بازار پس از روسیه حاضر به همراه اوپک تلاش برای نجات coronavirus-کتک بازار نفت با کاهش تولید. ما قیمت نفت کاهش یافت 27% یک شبه.

سهام در لندن ذکر شده است تولید کنندگان نفت سقوط این صبح است. رشته های BP و رویال داچ شل شد و پایین 20% و 22% در مدت کوتاهی پس از باز کردن.

مداوم تاثیر coronavirus و اثر آن بر اقتصاد تنها اضافه شده به شرایط بازار فرار. ایتالیا قرار داده شده نزدیک به 16 میلیون نفر تحت مستند بیش از آخر هفته در میان در حال رشد اروپا گسترده شیوع.

آسیایی, سرمایه گذاران همچنین در واکنش به رکود در صادرات ارقام و کوچک شدن اقتصاد. در چین معیار شاخص ترکیبی شانگهای کاهش یافت و بیش از 2 ٪ در حالی که در هنگ کنگ شاخص هانگ سنگ در کاهش 3.5 درصد.

ترک یک پاسخ

می خواهید به خواندن مقالات بیشتر شبیه به این یکی ؟ اشتراک تنوع امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>