Medibank مقصر ‘فوق العاده’ ادعا می کند پیاده روی به عنوان سود می افتد


بیمه بهداشت و درمان و Medibank Private می گوید که یک “فوق العاده” افزایش دستگاه های پزشکی ادعا می کنند هزینه های مسئول برای رانندگی سود خود را 9 درصد کاهش در نیمه اول سال است.

استرالیا بزرگترین صندوق سلامت در روز پنج شنبه گزارش داد سود خالص پس از کسر مالیات از $178.6 میلیون دلار برای شش ماه تا 31 دسامبر از $196 میلیون دلار در مدت مشابه سال گذشته است.

Medibank reported net profit after tax of $178.6 million for the six months to December 31, down from $196 million in the same period last year.

Medibank گزارش سود خالص پس از کسر مالیات از $178.6 میلیون دلار برای شش ماه تا 31 دسامبر از $196 میلیون دلار در مدت مشابه سال گذشته است.اعتبار:Chris هاپکینز

قانونی سود از جمله عملیات قطع شد 14 درصد پایین تر در $177.9 میلیون.

Medibank اجرایی کریگ دروموند گفت: این شرکت افزایش سهم بازار خود را با 8 واحد در نیم اما سود کمتر منعکس سرمایه گذاری در طرح های مانند جدید دندانپزشکی شبکه و بالاتر در بیمارستان ادعا می کند.

تبلیغات

“کلید راننده ادعای رشد 6.4 درصد افزایش در هزینه پروتز بود که مسئول 69 درصد افزایش رشد در بیمارستان ادعا می کند:” آقای دروموند گفت.

“این فوق العاده است که با توجه به رام 1.1 درصد افزایش در بیمارستان استفاده برای نیم.”

Medibank و دیگر سلامت بیمه شده اند در جنگ با تولید کنندگان تجهیزات پزشکی بیش چقدر آنها پرداخت خود را برای اعضای پروتز که شامل همه چیز از تعویض مفصل ران طریق به قلب استنت.

درآمد در Medibank بیمه بهداشت و درمان بخش رشد 2.3 درصد در نیم اما سود عملیاتی شد 20 درصد پایین تر در $224 میلیون. این کاهش تا حدی جبران $4.1 میلیون افزایش در درآمد سرمایه گذاری به $38.5 میلیون.

Medibank اعلام سود سهام از 5.7¢ ازای هر سهم در مدت مشابه سال گذشته است.

بیشتر به آمده

بیشترین بازدید فیلم ها در کسب و کار

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>