مدیکر پوشش boost for telehealth


فدرال وزیر بهداشت گرگ شکار موافقت کرده است برای گسترش دسترسی به مدیکر-بودجه telehealth از جمله سلامت روان پس از پزشکان شکایت کرده است که محدودیت شدند و قرار دادن آنها و بیماران خود را در معرض خطر.

آقای هانت گفت: دولت مشغول به کار بود در یک برنامه برای فعال کردن همه بیماران قادر به دسترسی مدیکر بودجه به صورت آنلاین و یا تلفنی مشاوره “برای تمام بیماران با یا بدون COVID-19 برای دیدن هر پزشک عمومی پزشکی متخصص بهداشت روانی و یا متفقین بهداشت حرفه ای در طول COVID-19 بهداشت و درمان اضطراری است.”

Federal Health Minister Greg Hunt has agreed to expand access to Medicare-funded telehealth.

فدرال وزیر بهداشت گرگ شکار موافقت کرده است برای گسترش دسترسی به مدیکر-بودجه telehealth.اعتبار:AAP

می آید بعد از GPs شکایت هولناک که با “اضطراب” تماس از بیماران مبتلا به سرماخوردگی و آنفولانزا علائم است که می تواند دسترسی به آزمون ها به دنبال توصیه های پزشکی از طریق تلفن – اما قادر به دسترسی به مدیکر تخفیف برای تلفن مشاوره بدون تشخیص.

در حال حاضر تنها بیمارانی که نیاز به خود منزوی با توجه به سفر و یا مواجهه با یک مورد تایید شده یا بیماران آسیب پذیر در نظر گرفته – از جمله کسانی که COVID-19 – قادر به دسترسی به مدیکر تخفیف برای telehealth.

تبلیغات

کار سلامت, سخنگوی Chris Bowen گفت: در نامه ای به آقای شکار در روز سه شنبه که استرالیایی “ترس و اضطراب” در مورد کوروناویروس باید قادر به دسترسی به پزشکی از راه دور پشتیبانی از GPs روانشناسان روانپزشکان و دیگران.

آقای هانت گفت: دولت مشغول به کار بود با پزشکی اوج بدن در اقدامات جدید و که او انتظار می رود “جزئیات telehealth عملیات طریق تلفن و تصویری تایید خواهد شد تا پایان این هفته”.

“از امروز به دولت اجازه خواهد داد که تمام آسیب پذیر پزشکان عمومی و سایر آسیب پذیر بهداشت حرفه ای که در حال حاضر مجاز به استفاده از پزشکی از راه دور مورد اعداد به استفاده از پزشکی از راه دور برای مشاوره با بیماران خود” وزیر گفت: در روز سه شنبه.

مراقبت های بهداشتی کارگران قادر به انجام این کار هستند, کسانی که در سن 70 و یا 50 به صورت بومی پزشکان; باردار; ضعف سيستم ايمنی; پدر و مادر یک کودک زیر 12 ماه و یا یک بیماری مزمن است که آنها را قرار می دهد در معرض خطر است.

آقای هانت گفت: تلفن و تصویری مشاوره تنها باید استفاده شود “که در آن از نظر بالینی مناسب” به طوری که “یکپارچگی نظام سلامت نگهداری می شود”.

دولت در هفته گذشته تمدید telehealth تخفیف برای رایزنی با ماماها است.

ثبت نام به ما Coronavirus به روز رسانی در خبرنامه

ما Coronavirus به روز رسانی در خبرنامه برای روز تحولات مهم در یک نگاه اعداد شما نیاز به دانستن و آنچه خوانندگان ما می گویند. ثبت نام به صبح سیدنی هرالد‘s عضویت در خبرنامه اینجا و سن‘s اینجا.

استرالیا انجمن پزشکی جمهور تونی Bartone گفت: گسترش دسترسی به telehealth حیاتی شامل COVID-19 و برای حفاظت از سلامت خط مقدم پزشکان و بیماران خود را.

“این اطمینان خواهد داد که GPs می تواند موثر تر با استفاده از وقت خود را در کمک به بیماران خود را و جامعه خود را. از آن خواهد شد کاهش تقاضا در ارزشمند PPE [تجهیزات حفاظت شخصی],” او گفت:.

آقای هانت گفت: این تغییرات را “کمک به محافظت از آسیب پذیر ترین اعضای ما مراقبت از سلامت نیروی کار”.

“مهم این است که این انجام شده است به دقت برای اطمینان از این موارد جدید را ندارد ناخواسته عواقب نامطلوب برای بیماران و یا سلامت سیستم در حالی که اجازه می دهد پزشکان عمومی و پزشکان متخصص برای ادامه کار در این بیماری همه گیر” او گفت:.

بیشترین بازدید فیلم ها در سیاست

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>