مدلاین را جیم آبرامز خرید متی Leizer-طراحی Midcentury مدرن

در سال گذشته شیکاگو بهداشت و درمان تولید قدرت و شوهر جیم و وندی آبرامز پرداخت $9.3 میلیون برای یک زحمت ترمیم midcentury مدرن خانه در بورلی هیلز. آفتابی رکس Lotery-طراحی ساختار به اصطلاح Kritzer خانه نهفته در Coldwater دره منطقه از شهر و شامل افزایش دیوارهای شیشه ای پنجره های سقفی و ده ها تن از clerestory ویندوز.

این آبرامز ظاهرا مانند جدید خود را 90210 حفاری به طوری که آنها کاهش یافته است یکی دیگر از 7 میلیون دلار برای به دست آوردن خانه در کنار درب یکی دیگر از midcentury کپسول زمان ساخته شده در سال 1961 و طراحی شده توسط مسلما دستکمگرفتهشده معمار متی Leizer. خانه بود و متعلق به یک بیوه مسن که فوت در سال 2019 و خریداری ملک با تلویزیون, تهیه کننده, شوهر تقریبا دقیقا 50 سال پیش — برای یک ژرف $175,000.

مانند آن Kritzer خانه همسایه Leizer خانه مجموعه بالا جاده ها در پایان یک شیب طولانی جلوی خانه هم مرز در هر دو طرف توسط یک پیچک باغ. تخت مسقف خانه فیروزه ای-به کار گرفته شده و دو درب entryway که باز می شود به یک skylit سالن انتظار است که به دو نیم تقسیم دو آتریوم. بلافاصله به سمت چپ چوب-paneled دن مجهز به شومینه و نوار باز می شود که در یک استخر در فضای باز و کنار استخر و حیاط; در انتهای دیگر اتاق باز می شود به یک یکپارچه حیاط مرکزی در صدر عظیم نورگیرهای.

به در سمت راست جلوی درب دروغ دو شن-تحت پوشش “ذن باغ” به دو نیم تقسیم توسط اتاق ناهار خوری در حالی که یک فرش ایوان اجرا می شود از جبهه ورودی بین اتاق ناهارخوری/ذن باغ و نورگیر-پوشش حیاط مرکزی.

اما شاید خانه wildest اتاق حداقل از نظر رنگ است و مورخ و مجاور صبحانه منطقه که مجهز به مسخره تصویر زمینه است که کمی بیش از حد “دختران طلایی” می شود و در حال حاضر en vogue. پشت آشپزخانه نهفته است یکی از این خانه سه اتاق خواب در حال حاضر انجام می شود تا به عنوان یک دسته کوچک موسیقی جاز کتابخانه/با کف به سقف قفسه و فلورسنت نارنجی دیوار به دیوار فرش.

دو اتاق خواب واقع در سمت دور از خانه یکی از آنها را قبلا اشغال شده زندگی می کنند و دیگر از اموال. قابل ملاحظه کارشناسی ارشد مجموعه باز می شود به حیاط مرکزی و همچنین ویژگی های دو پانسمان مناطق به دو نیم تقسیم توسط یک موزاییک سیمانی مرمر نما-slathered وان حمام و دوش دسته کوچک موسیقی جاز.

خارج از منزل, نزدیک به نیم هکتار ملک حیاط خلوت نیست به عنوان بزرگ به عنوان یکی ممکن است انتظار می رود هر چند آن را شامل یک ملاحظه استخر احاطه شده توسط یک آجر تراس و باغ سنگ. قوی درختان کاج احاطه ملک به حیاط کلرادو پرنیان با وجود نخست L. A. محل.

با تشکر از ارتباط آنها با تولید و توزیع نیروی عظیم منهدم کننده شناخته شده به عنوان Medline این Abramses باید بی سر و صدا تبدیل به دو تا از قدرتمند ترین افراد در صنعت بهداشت و درمان. به عنوان COO از Medline صنایع چند میلیارد دلاری بین المللی عملیات فراهم می کند که بیمارستان و پزشک دفاتر و دیگر رسانه های بهداشت و درمان با مراقبت ويژه محصولات جیم آبرامز ریاست بیش از 23,000 کارمند در سراسر جهان. وندی آبرامز برای او بخشی از یک عضو میلیاردر میلز clan خانواده که تاسیس Medline و از زمان مدیر عامل چارلی میلز. او همچنین اشاره کرد نیکوکار و کمک کننده به یک آرایه وسیعی از نامزدهای دموکرات و باعث می شود.

این آبرامز’ جدید $16.3 میلیون دو ملک بورلی هیلز ترکیب در حال حاضر شامل بیش از 9000 فوت مربع از midcentury زندگی در فضا, اما آن را هنوز هم محدودتر در مقایسه اندازه اصلی خود را به اقامت در برگ حومه شیکاگو است. در سال 2007 با پرداخت $17.6 میلیون دلار برای یک 17.5 هکتار lakefront و مستغلات در هایلند پارک یکی از بزرگترین مسکونی معاملات تا کنون امضا در منطقه شیکاگو.

پل لستر و Aileen Comora آژانس برگزار مثال; Max نلسون از قطب نما repped این آبرامز ،

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *