دیدار با لبنان دانشجویی که تصمیم به ماندن در ووهان با وجود Covid-19

لبنان دانشجویی ادهم Al Sayed است که با استفاده از Facebook به ارائه عربی زبانان در سراسر جهان با یک پنجره به زندگی تحت قرنطینه در ووهان شهر در چین در قلب Covid-19 بیماری همه گیر.
 

پنج سال پیش, Al Sayed چپ زادگاه خود Barja است که در واقع در حدود 30 کیلومتری جنوب بیروت, لبنان به تحصیل در ووهان دانشگاه علم و صنعت در ووهان چین. او زندگی می کردند در این شهرستان بوده است.

ویروس جدید شناخته شده به عنوان Covid-19 اول شناسایی شده در ووهان در اواخر ماه دسامبر 2019. در 23 ژانویه سال 2020 مقامات چینی قرار داده شده و کل شهر را تحت قرنطینه به عنوان Covid-19 همچنان به گسترش است. روز بعد Al Sayed در زمان به Facebook به اشتراک گذاشتن آنچه که زندگی مانند تحت قرنطینه و پست ها بلافاصله شروع به گردش در سراسر جهان عرب است.

در Al Sayed عصبانی بود که دولت لبنان تا به حال تصمیم به بازگرداندن اتباع خود که به دام افتاده بودند در ووهان. اما در پنجمین روز از قرنطینه او نوشته شده یک بیانیه توضیح داد که او تصمیم به ماندن در ووهان.
 

“آن را مانند یک جنگ وجود دارد که در ووهان”

فرانسه 24 ناظران تیم تماس 36 ساله دانش آموز پس از او به خواهر ما ایستگاه رادیویی رادیو مونته کارلو Doualiya (MCD). او به ما گفت که داستان خود را:

زمانی که دولت چین قرار داده ووهان تحت قرنطینه, من تصمیم گرفتم که هیچ دلیلی برای من به ترک. سازمان بهداشت جهانی بوده است گفت: پس از اولین روز از قرنطینه که وجود دارد بدون نیاز به کشورها برای بازگرداندن همه شهروندان خود. به آنها اعتماد کنم. علاوه بر این بسیاری از کشورهای [مانند لبنان] نمی باید وسیله ای برای مقابله با این بیماری همه گیر اگر آن را شروع به گسترش در همان نرخ آن در چین است. بنابراین هیچ دلیلی وجود نداره برای من به ترک.

آن را احساس می کند مانند یک جنگ وجود دارد که در ووهان. فروشگاه قفسه های خالی وجود دارد و تنها فانتوم چپ رومینگ خیابان. من زندگی می کردند از طریق جنگ در لبنان و در سوریه و شما می توانید ببینید عواقب جنگ در اطراف شما. آن را متفاوت با Covid-19 زیرا دشمن نامرئی است و آن را در همه جا.
 

این اولین تصویری است که Al Sayed ارسال شده خود را راه رفتن در اطراف ووهان.
توضیح این وضعیت در ووهان به عربی زبانان
Al Sayed تصمیم به ماندن در ووهان چرا که او احساس می کند که اگر شهر “به او داده زیادی” و او می خواست می شود قادر به بازگشت به ووهان و ساکنان آن در این “زمان دشوار است.”

در همان زمان او نیز متوجه شده است که وجود دارد مقدار زیادی از اطلاعات در گردش مورد شیوع بیماری در زبان عربی رسانه های اجتماعی است که او احساس نمی کند به درستی نشان دادن آنچه در آن واقعا می خواهم به زندگی می کنند تحت قرنطینه در ووهان.
 

او تصمیم گرفت برای گفتن داستان خود را و شروع فیلمبرداری فیلم بر روی تلفن همراه خود را هر زمان که او خانه را ترک کرد, پوشیدن ماسک خود را.

زمانی که متوجه شدم که من نمی تواند قرار دادن زندگی من در خطر است با بیرون رفتن من تصمیم به شروع به نشان دادن جهان و آنچه در آن می خواهم به زندگی می کنند تحت قرنطینه بدون آن به نظر می رسد بهتر و یا بدتر از آن واقع است.

من نمی ویرایش فیلم های من, من فقط livestream برای Facebook. من از خیابان های خالی و بسته کسب و کار, اما آنها همچنین نشان می دهد که وجود ندارد مردم سقوط و مرگ در خیابان ها از این ویروس است.

Al Sayed ارسال شده این ویدیو در Facebook Live از تلاش خود برای پیدا کردن یک آیتم خاص در چند مغازه که باز باقی می ماند در ووهان.
“من در سمت چپ صفحه اصلی به مدت چهار روز”

Al Sayed که مطالعه کمی اقتصاد نیز اغلب نوشته های نمودار و نمودار در عربی که توضیح Covid-19 شیوع از طریق اعداد و داده ها است که او از سازمان بهداشت جهانی و ملی کمیسیون بهداشت. او دارای بیش از 2 ، 000 پیروان.
 

حتی اگر Al Sayed تلاش می کند برای نشان دادن پیروان خود را که ووهان در حال انجام است ok رغم شیوع Al Sayed می کند اعتراف کرد که جو در این شهرستان است که هنوز زمان:
 
من سعی کنید برای رفتن تا به عنوان رکورد روزانه زندگی در شهرستان. من معمولا از حدود 4ساعت قبل از حکومت نظامی اثر طول می کشد. معمولا مغازه ها بسته هستند 5pm. اما من در سمت چپ صفحه اصلی من در چهار روز گذشته.

محدودیت تبدیل به یک خیلی سخت تر در 14 روز از قرنطینه. در روز 16 مقامات به ما گفت که ما باید تنها به ترک خانه های ما یک بار در هر سه روز. دانشجویان ساکن در خوابگاه دانشجویی نمی ترک اتاق خود را در تمام. آنها دولت را با یک لیست از نیازهای خود و دولت و سپس ارائه اقلام است. همچنین در حال حاضر ممنوع بیرون رفتن بدون ماسک محافظ.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>