دیدار با مرد پشت ‘پرنیان بررسی’ Infinite ویدئوها مصرف اینترنت توسط طوفان

به عنوان جهان شده است گریبانگیر توسط coronavirus همه گیر و بی سابقه ای توقف به زندگی عمومی لحظات شادی خالص, با این حال مختصر تبدیل شده اند و حتی با ارزش تر از حد معمول است. شاید به همین دلیل است که یک سری از فیلم های کوتاه شناخته شده به عنوان “پرنیان بررسی” — نوشته شده به Infinite توسط دانشگاه بریگهام یانگ ارشد دانیل اسپنسر — احساس شد در اوایل این هفته پس از NBC News خبرنگار Kalhan Rosenblatt ارسال شده به توییتر.

قضیه: یک فرد یا نهاد است احضار به “خانه پرنیان” برای “پرنیان بررسی” یک نوع از محاکمه برای کسی جرائم اجتماعی ادب و حس خوب. اسپنسر 26 قرار داده هر کس از یک زن احتکار کاغذ توالت به جناح راست تفنگ مدافع حقوق Kaitlin بنت از طریق پرنیان را بررسی کنید اما به جای تلاش برای توصیف این فیلم هر بیشتر فقط تماشای برخی برای خودتان:

کافی است برای گفتن این دقیقا همان نوع از ineffably لذت بخش و محتوای اصلی Infinite ساخته شده بود ، اسپنسر در حال حاضر پناه در محل در خارج از پردیس آپارتمان در, Provo, Utah, صحبت به انواع مختلفی از طریق اسکایپ در مورد او چگونه توسعه یافته پرنیان بررسی فیلم, و چگونه Infinite کمک به او در پیدا کردن مخاطبان خود را حس شوخ طبعی است.

چگونه شما می آیند تا با ایده برای انجام این پرنیان چک?

صادقانه به شما بگویم من به یاد داشته باشید روزی که من با آن آمد اما من کاملا مطمئن شوید که چگونه من. همه من به یاد داشته باشید به فکر این امر می تواند واقعا خنده دار اگر وجود دارد یک شورا که می تواند پرنیان بررسي کسی مانند اگر آنها به آنها گفت: “که یک پرنیان. که درست نیست. شما قرار نیست به عمل است که راه.” اولین پرنیان بررسی تصویری من همیشه فقط یک پسر تصادفی گرفتن پرنیان بررسی می شود. او فقط به طور تصادفی teleported به این محل که در آن این افراد فقط گفتن به او را ندارد پرنیان. من واقعا فکر کردم این یک بازی خنده دار, مفهوم, اما من فکر نمی کنم هر کسی می خواهد فکر می کنم این خنده دار است. من فکر می کنم این برای من بیش از هر کس دیگری. این فقط یکی دیگر از کسانی که اتفاقی ایده ها و خواهیم دید چه اتفاقی می افتد. اما این همیشه که چگونه آن را به پایان می رسد.

که در آن شما — من حتی نمی دانم چه به آنها تماس بگیرید اما تند و تیز کلاه چیزهایی که شما می پوشند ؟

من فکر می کنم آنها به نام Koosh توپ ؟

Koosh توپ که شما تبدیل به یک کلاه?!

آره که یکی دیگر از داستان خنده دار. من در حال حرکت بود خواهر من از خانه او و من ظهور یکی از دخترش Koosh توپ. آن واقعا کثیف وضعیت چرا که او گریه میکرد و در آن لحظه من بود و من خیلی متاسفم — این را خوب میکنه! [می خندد] که اساسا چگونه آن آغاز شده است. من فقط باید همیشه گنجانیده شده و آنها را به برخی از فیلم های من در هر حال حاضر و پس از آن. آنها فقط سرگرم کننده را می پوشند.

چه در مورد بقیه خود را به نظر می رسد برای این فیلم ها ؟

عینک آفتابی — من در واقع دو نفر از آنها از Nordstrom Rack, بنفش و قهوه ای هستند. و سپس صورتی آنهایی که کسانی که در واقع هدیه ای از یک دوست — من فکر می کنم او آنها را در H&M. من به نوعی ساخته شده است تا یک کمد لباس عجیب و غریب از همه چیز. من فقط پیدا کردن یک قطعه تصادفی از لباس در اتاق من و من سرد مانند این خواهد بود که سر قرار دادن این خواهد بود که چیزی عجیب و غریب.

چگونه پرنیان بررسی فیلم تکامل یافته?

آن را تبدیل به یک خروجی برای من به بحث در مورد مسائل است که واقعا سرد بود. مثل من Kaitlin بنت ویدیو BYU تصویری. وجود دارد بسیاری از مسائل که در آن من بود و این چیزی است که من می توانید استفاده کنید برای درست مثل دریچه من مسائل شخصی و یا من ، به خصوص به عنوان یک کمدین, شما می دانید وجود دارد برخی از چیزهایی که من می گویند من امینی گاهی اوقات. بنابراین در حال حاضر من با استفاده از این ویدئوها برای گفتن هر چیز دیگری.

بسیاری از مردم درخواست شده است برای چه چیزی است که یک پرنیان? من در تلاش برای کشف که در حال حاضر. شاید Lizzo یا دوجا گربه ؟ چیزی سرد مانند آن. من فکر می کنم آن را سرگرم کننده برای انجام.

اصطلاحات از انجام یک “پرنیان بررسی” — این است که چیزی است که شما تا به حال شده است با استفاده از در زندگی خود را?

به صداقت ، منظورم این است که من استفاده از اصطلاح “پرنیان” اما قطعا در این راه است. معمولا مانند “آه آن را احساس مانند آنها در حال دادن کردن این پرنیان.” شما می دانید این نوع از مسائل. که در آن در واقع در آمد از این است که من تا به حال برای آموزش خودم در تمام new Gen Z زبان عامیانه. چه جالب در مورد Infinite آن است که به بین نسلی است که شما باید برای پیدا کردن یک راه برای برقراری ارتباط به بسیاری از مردم در راه های عجیب و غریب. بنابراین تا جایی که من شروع به استفاده از اصطلاحات در راه است که در آن من بود “این یک پرنیان. که یک پرنیان.”

چگونه شما را به آنها را?

من به عقب و جلو در اتاق من. که همه در آن است. آن را به من در حال اجرا در اطراف اتاق من برای 30 دقیقه کل ساخت یک دقیقه است ،

آنچه در آن مانند برای دیدن عظیم واکنش به فیلم این هفته ؟

دوباره, این بود که فقط یک چیز خنده دار من و سپس آن را به طور ناگهانی تبدیل به یک چیز. مانند, Tyler Oakley ترجمه آن است. این فقط یک تجربه سورئال چون همه از ناگهانی من تمام این verifieds ظاهر در خوراک. آنچه را کمی دیوانه است که آن را مانند من بر مردم رادار. آیا شما می دانید منظورم چیست ؟ من نشسته در Provo, Utah, کاملا بی اطلاع از هر چیزی. من یک محلی الگوی رفتاری حساب فقط در مورد عجیب و غریب BYU فرهنگ است. من در قدمت یک راست نشان می دهد قدمت به نام “پروو ترین واجد شرایط.” آن را “کارشناسی” برای مورمون و این وحشتناک است. من بعد از من حذف از نشان می دهد.

تا مردم بدانند که من اینجا هستم. اما مثل این که همان چیزی نیست. من هرگز حتی فکر می کردم که اوه کسی ممکن است به تماشای ویدئو من و میل آن است. آن را هنوز هم بسیار سخت به بسته بندی کردن سر من در اطراف این واقعیت است که مانند مردم مانند این مسائل. من احساس می کنم مانند Infinite واقعا به من کمک کرد درک که در آن من در مانند بیماریهای شخصا. این واقعا به من کمک کرد فقط نوع از قبول این واقعیت است که من حس شوخ طبعی خوب است. من نه عجیب و غریب برای, مانند, مایل به انجام پرنیان را بررسی کنید. [می خندد]

ساخت حرفه ای در کمدی هدف نهایی برای شما می باشد ؟

من شده است با عقب و جلو رفتن اما من فکر می کنم آن است که در این نقطه است. از آن آغاز شده به عنوان یک سرگرمی انجام ایستادن در یک کالج باشگاه در اینجا به نام شوخی, U. Infinite بود فقط من نشسته در اتاق خواب من ساخت cringy فیلم های رقص برای در حالی که کمی و پس از آن من بود و من فقط می خواهم به خود من محتوای اصلی است که می شود بیشتر به سبک من. و بله, این یک سال فقط مثل دیوانه تجارب سرد که در آن شما می دانید که شما چیزهای ویروسی در Infinite و به دست آوردن پیروان و در حال حاضر آن را برای رسیدن به این نقطه که در آن افراد نوع هی ما دیدن شما قدردانی می کنیم کار خود را. که واقعا سرد است. وقتی دیدم Trixie ماتل نظر در Tyler Oakley است صدای من مانند, چگونه هر دو از این افراد مانند این ویدیو؟! خیلی باحال بود. بله این بود, گی, آیکون و من گفتم: اوه خدای من این شگفت انگیز است!

محبوب ترین ها در انواع

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>