مگان تو نریان می شود چراغ سبز از قاضی برای آزادی ‘Suga’ آلبوم

یک قاضی داده رپر مگان تو نریان چراغ سبز به آزادی او در پروژه جدید “Suga,”, است که در مرکز یک قرارداد اختلاف بین او و برچسب این جمعه با توجه به پیچیده است.

اختلاف که مگان می گوید زمانی شروع شد که او پیشنهاد renegotiating قرارداد خود را با 1501 گواهی سرگرمی رهبری به شرکت در تلاش برای جلوگیری از انتشار “Suga” که یک قاضی حکم داد دو بار می توانید به جلو بروید. مگان توییتی شنبه که این آلبوم را وارد این هفته است.

در روز سه شنبه 1501 موسس (و سابق لیگ اصلی بیس بال ستاره) کارل کرافورد ثبت اضطراری حرکت به انحلال موقت سفارش محدود که اجازه مگان به انتشار پروژه در برابر خواسته های خود. اواخر روز شنبه, قاضی دادگاه منطقه کمال A. Miller رد حرکت است.

میلر سفارش گوید که “این آلبوم در مسئله ممکن است کاهش یافته و برای توزیع آغاز 6 مارس سال 2020 است.” میلر همچنین با اشاره رپ-A-Lot سوابق سر J. شاهزاده که صحبت کردن علنی در حمایت از کرافورد در مورد اختلاف و کسی که مگان و تیم حقوقی متهم ساختن تهدید های رسانه های اجتماعی پست.

“آقای شاهزاده باید خودداری از تهدید یا ارسال تهدید و یا تلافی جویانه رسانه های اجتماعی پست و یا تهدید علیه [مگان] او عوامل و یا نمایندگان او” میلر نظر می خواند.

با هر دو طرف صحبت اغلب در مورد این موضوع در روزهای اخیر قاضی تاکید کرد که هر دو طرف “ممنوع از برقراری ارتباط با رسانه ها در مورد مسائل اساسی در این مورد بدون تایید دادگاه.”

هوستون رپر گفت: درخواست خود را به مذاکره مجدد قرارداد خود را — یک وضعیت معمول زمانی که یک هنرمند جدید به یک سطح از موفقیت — لحظه ای بود “همه چیز رفت چپ” با 1501. در ماه ژانویه او اعلام کرد که امضای قرارداد با Jay Z Roc Nation برای مدیریت مصرف 1501 مدیر عملیات T. Farris با نیروهای با مگان و رفت به رخ ملت موثر برش کرافورد او ادعا می کند. تکرار برای Roc Nation بلافاصله پاسخ به انواع درخواست ها برای اظهار نظر ،

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>