Meghan Markle, Prince Harry Eyeing Kylie Jenner سابق مالیبو اجاره خانه

اگر چه آنها در حال حاضر bunking تا 14 میلیون دلار ونکوور عمارت آن را مدت طولانی است که به طور گسترده ای این باورند که سابق royals Meghan Markle و شاهزاده هری در نهایت برنامه ریزی برای حل و فصل در لس آنجلس که در آن Markle مطرح شد و که در آن او و مادرش, Windsor, تپه های مبتنی بر Doria Ragland هنوز هم ساکن.

آن Caitlyn Jenner که برای اولین بار به بیرون درز این خبر که سابق دوک و دوشس ویندزور بودند مخفیانه خانه شکار در L. A. را poshest ساحلی جامعه است. واقعیت ستاره نمی تواند مقاومت در برابر های محله شایعات بی اساس با میزبان تلویزیون Loose Women برنامه گفتن که میزبان که او شنیده ام “[شاهزاده هری و Meghan Markle] بودند به دنبال یک خانه در مالیبو.”

البته این خصوص تعجب آور است که مالیبو خواهد درخواست تجدید نظر به مشخصات بالا ، این منطقه شده است یک پناهگاه و پرنسس دایانا پس از جلب اعتماد به ساقی که او در نظر گرفته شده برای افزایش شاهزاده ویلیام و هری در شهر هر چند این برنامه هرگز محقق نشد. (دیانا پسر Dodi Fayed تا به حال خریداری شده به مبلغ 7 میلیون و مستغلات در مالیبو را Paraside یارو فقط هفته قبل از آنها جان در بدنام 1997 تصادف.)

دیروز مسکونی شایعات تشدید وقتی گزارش آمده است که هری و Markle مشتاق هستند در یک خاص مالیبو خانه: یک درشت اروپایی-عمارت به سبک شناخته شده به عنوان پترا مانور tucked دور در یک منحصر به فرد گارد-جامعه دردار. اگر چه ایمیل های روزانه برآورد اموال به ارزش 7 میلیون دلار این نویسنده معتقد است 1.75 هکتار و مستغلات است که در واقع ارزش به طور قابل توجهی بیشتر از آن — حداقل $10 میلیون و شاید نزدیک به 20 میلیون دلار است.

محبوب ترین ها در انواع

اما یک ویژگی در آن رفیع قیمت نقطه به نظر می رسد کاملا suite سابق دوک و دوشس ویندزور که ساخته ام هیچ راز پول خود را-ساخت آرمان. ماه گذشته این زن و شوهر اقدام به علامت تجاری ساسکس برند سلطنتی به قصد سیلی نام بر روی همه چیز از لباس و لوازم ورزشی به اسباب بازی ها و نوشیدنی های الکلی. ملکه الیزابت, اما, او را به خوبی پاشنه بلند, پا, پایین, نهی از زن و شوهر از با استفاده از “سلطنتی” برچسب به سود. زن و شوهر جوان صادر شخصیتی لودگی پاسخ هر چند آنها توافق کردند به ترک استفاده از برچسب. اما با همه ظواهر این جفت ارز هنوز هم قصد تبدیل شدن به سبک هالیوود اثرگذارندهها.

و آن را به عنوان معلوم مالیبو را پترا مانور بود یک بار (به طور خلاصه) خانه را به بزرگترین و تاثیر گذار از همه آنها — 22-ساله لب کیت سرمایه دار خیلی مهم Kylie Jenner که اجاره خانه برای حدود دو هفته در طول تابستان 2018. Jenner bunked وجود دارد با او ex-bestie, همکار تاثیر گذار Jordyn جنگل و پس از آن-نوزاد Stormi وبستر. به طور طبیعی او به اشتراک گذاشته فضل عکس های خانه کشیش و سرسبز آن خلوت به گروه ترکان و مغولان از پیروان رسانه های اجتماعی که در حال حاضر تعداد بیش از 163 میلیون در Instagram به تنهایی. Jenner بسیار علاقه بالا و قیمت مالیبو اجاره; سال گذشته او نیز در آنجا ماند و در منطقه های مختلف عمارت که یکی قبلا متعلق به Yolanda حدید.

پترا مانور بود سفارشی-ساخته شده در 2015 توسط David Charvet و Brooke Burke بر روی زمین است که آنها در اصل خریداری شده برای مل گیبسون. غول پیکر در خانه هنوز هم به نظر می رسد به طور مشترک متعلق به شرکت-طلاق زن و شوهر هر چند آنها نمی اقامت وجود دارد و ملک به مدت طولانی سرویس به عنوان یک بالا قیمت اجاره خانه برای بازدید از میلیاردرهای و مقامات خارجی به دنبال مختصری طعم مالیبو افسانه ای آفتاب.

خانه واقع در سررا عقب نشینی یکی از مالیبو چند گارد-جوامع دردار و مسلما ترین شهر های خصوصی محاصره — جمع به دره عمیق و باریک در سمت کوهپایه و مرز ناهموار زمین باز اما هنوز هم فقط یک گردش به مد روز مغازه ها و رستوران ها در مرکز شهر مالیبو.

اگر چه آن مخفی شده است که در آن ایمن گارد-دردار جامعه اموال خود را نیز محصور و دردار برای نهایی صلح از ذهن است. احاطه شده توسط مادر بلوط و چنار درختان, سنگ, مانور دهانه بیش از 12 ، 000 فوت مربع از فضای زندگی با 8 اتاق خواب و عظیم 10 حمام و سرویس بهداشتی — فضای کافی برای یک خانواده جوان و مقدار زیادی از نگرش است.

در داخل وجود دارد دو-ارتفاع سالن انتظار با یک پله بزرگ سنگ مرمر-صدر نوار مرطوب حرفه ای-سبک غربالگری اتاق غذا خوردن در آشپزخانه با top-of-the-line لوازم فولاد ضد زنگ و یک انبار شراب قادر به ذخیره صدها بطری. ویژگی های دیگر عبارتند عظیم زندگی و خانواده, اتاق هر دو مجهز به شومینه یک طبقه بالا استاد با آبگرم-سبک حمام و بالکن خصوصی و حتی در خانه dance studio.

در خارج از منزل وجود دارد بزرگ motorcourt متصل شده و چهار-گاراژ ماشین قدیمی و درختان زیتون و باغ های رسمی, در بیرون سالن رفت و آمد مکرر به سبک, شنا, استخر, با, Baja قفسه و یک اندازه کامل تنیس. این ملک مجهز است کامل هوشمند اتوماسیون خانگی — خانه روشنایی و دوربین های امنیتی اداره می شود از راه دور از گوشی های هوشمند است.

و حتی یک تور تصویری از پترا مانور در دسترس آنلاین مجموعه به لحن موتزارت “Andante” به عنوان بازی ماهرانه دست Sung Choi Eun.

زمان سرا عقب نشینی ساکنان عبارتند از: پاتریک دمپسی, جیمز کامرون, Scott Caan, لینکین پارک براد دلسون, Oracle, میلیاردر لری الیسون و هنگ کنگ میلیاردر Vitasoy اری برنده زن کارن پایین.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>