Meghan Markle Teases اولین پست سلطنتی پروژه, ‘فیل’ در دیزنی به علاوه

Meghan Markle به بینندگان یک نگاه در داخل اشتیاق او پروژه “فیل” یک فیلم مستند او روایت برای دیزنی به علاوه.

Markle صحبت در مورد “فیل” روز شنبه در “صبح به خیر آمریکا” اگر او نمی نشستن برای مصاحبه. همراه با کلیپ “GMA” پخش شد که قبلا ضبط فیلم است که Markle فیلم برداری با دیزنی در تابستان گذشته به عنوان مواد تبلیغاتی.

“من واقعا ممنون که این فرصت را به بخشی از آوردن این داستان فیل به زندگی” Markle گفت: این فیلم است. “من بسیار خوش شانس می شود قادر به تجربه عملی با فیل ها در زیستگاه طبیعی خود. زمانی که شما صرف زمان با آنها اتصال و دیگر حیات وحش, شما واقعا درک ما نقش خود را در حفاظت و ایمنی خود را.”

“فیل” برای اولین بار پروژه را از Markle پس از او و همسرش پرنس هری پا را از خانواده سلطنتی. این مستند به عنوان Markle بازگشت به صفحه زیر او با بازی در نقش “مناسب” نشان می دهد او رفتگان هنگامی که در حال حرکت در سراسر تالاب به ازدواج با شاهزاده هری.

“فیل” به عرضه در دیزنی به علاوه در اوایل مارس اما “GMA” پخش کلیپ این هفته به افتخار روز زمین است که در روز چهارشنبه. در حمایت از از, مستند, سود حاصل از درآمد حاصل خواهد شد به نفع فیل بدون مرز یک سازمان نزدیک به سلطنتی سابق, زن و شوهر را از قلب محافظت می کند که به زندگی فیل ها در بوتسوانا.

“این موجودات بسیار با شکوه و در همان زمان آنها بسیار حساس و غیره متصل می شود. ما می بینیم در این فیلم چقدر قابل توجه آنها” Markle ادامه داد. “من فکر می کنم آنها خیلی بیشتر مثل ما از آنها متفاوت است.”

“فیل” می آید به عنوان Markle و شاهزاده هری تنظیم به خود را در پست جدید-زندگی سلطنتی. پس از روی لئامت دادن مختصر در کانادا, زن و شوهر زندگی می کنند در حال حاضر در کالیفرنیا. آنها به تازگی کشف در لس آنجلس ارائه وعده های غذایی برای کسانی که تحت تاثیر coronavirus بحران به عنوان آنها به همکاری با این پروژه فرشته غذایی خیریه.

زن و شوهر اعلام کرد یکشنبه شب در حال برش تمام روابط خود را با انگلیسی, تلخیص, انتشارات حرکت آنها تصمیم را پس از یک جنگ بی امان با رسانه ها در انگلستان

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>