Meghan Markle برنده دادگاه پیشنهاد برای نگه داشتن دوستان هویت مخفی

Meghan Markle, the Duchess of Sussex, برنده دادگاه عالی پیشنهاد برای مخفی نگه داشتن هویت پنج تن از دوستان که به یک ناشناس مصاحبه به ایالات متحده آمریکا, مجله, مردم, دفاع از خود در برابر انتقاد است.

این آخرین سالوو در Markle حال نبرد قانونی در برابر ارتباط روزنامه ها, ناشر, رسانه, روزانه, ایمیل, ایمیل در روز یکشنبه و پست آنلاین. او شکایت کرد که این گروه برای نقض حریم خصوصی و نقض کپی رایت پس از ایمیل در روز یکشنبه منتشر شده گزیده ای از یک 2018 نامه Markle فرستاده شده به پدر او توماس Markle Sr. ارتباط روزنامه ها را انکار می کند او ادعا می کند.

“به زور مدعی به عنوان متهم خواستار این دادگاه به انجام, به افشای هویت خود به مردم در این مرحله خواهد بود به دقیق یک طرز غیر قابل قبولی بالا قیمت برای پیگیری ادعای خود را برای تهاجم به حریم خصوصی علیه این متهم در رابطه با افشای آن از حرف” Markle وکیل جاستین Rushbrooke گفت: دادگاه در تسلیم نوشته شده.

“با توجه به نزدیک واقعی رابطه بین این نامه و حوادث منجر به متهم تصمیم به انتشار آن مطالب آن خواهد بود بی رحمانه طنز بودند و او ملزم به پرداخت قیمت که قبل از او ادعا کرده است و حتی مشخص شده است.”

در ارتباط روزنامه’ وکیل آنتونی سفید گفت: خود را نوشته و ارسال به دادگاه: “گزارش این مسائل بدون اشاره به نام خواهد بود سنگین انقطاع از رسانه ها و متهم حق به این گزارش و مورد به مورد آن می دانیم.”

Markle دوستان’ نام در حال حاضر ثبت شده با دادگاه است. با چهار دادگاه تصمیم هویت خود را آشکار نمی شود ،

در ارتباط روزنامه ها برنده دور اول نبرد هنگامی که قاضی اتهامات زده که مربوط به روزنامه های عمل “صداقت” بدون در نظر گرفتن گذر نامه و همچنین ادعا می کند که ناشر هم زده تا مشکلات بین پدر و دختر و این که خروجی یک دستور به انتشار مضر داستان در مورد Markle.

در ماه جولای اسناد دادگاه نشان داد که Markle احساس “محافظت نشده” توسط انگلیسی سلطنت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>