Meghan حریم خصوصی پرونده تلخیص باز در دادگاه


لندن: یک جلسه مقدماتی در روز جمعه باز در بریتانیا دادگاه عالی در دوشس ساسکس را اقدام قانونی علیه یک روزنامه انگلیسی منتشر گردید که آنچه او را توصیف به عنوان “خصوصی و محرمانه” نامه ای به او نوشت و به پدر او است.

Prince Harry and then-fiancee Meghan Markle before their marriage.

شاهزاده هری و پس از آن-نامزد Meghan Markle قبل از ازدواج خود را.اعتبار:AP

Meghan است suing ایمیل در روز یکشنبه و شرکت مادر آن مربوط به روزنامه ها برای انتشار بخش هایی از یک ماه اوت سال 2018 نامه او نوشت: توماس Markle. مدنی طرح دعوی در دادگاه متهم روزنامه از نقض کپی رایت سوء استفاده از اطلاعات خصوصی و نقض انگلستان قانون حفاظت از داده ها.

همراه روزنامه منتشر شده بخش نامه در ماه فوریه سال گذشته است. آن را انکار اتهامات – به خصوص این ادعا که نامه های ارائه شده در یک راه است که تغییر معنای آن است.

وکلا برای ارتباط روزنامه می خواهید دادگاه به اعتصاب قطعات مگان را پیش از محاکمه با این استدلال که اتهام “عدم صداقت و سوء قصد” باید بخشی از پرونده.

تبلیغات

به عنوان جلسه باز از طریق ویدئو کنفرانس آنتونی سفید یک وکیل به نمایندگی از ناشر گفت قاضی که وکلا برای Meghan تا به حال ساخته شده “بیشتر اظهارات نادرست عمدی رفتار” و این که او را متهم به ناشر “اذیت و آزار و تحقیر دستکاری و بهره برداری از” توماس Markle.

Thomas Markle speaks in a previous UK breakfast television appearance.

توماس Markle صحبت های قبلی انگلستان صبحانه تلویزیون ظاهر.اعتبار:AP

سفید رد دوشس این اتهامات که ناشر تا به حال به عمد به دنبال “ساخت یا استوک یک خانواده اختلاف به خاطر داشتن یک داستان خوب یا داستان به انتشار.” او گفت این بود که “بی ربط به این ادعا برای سوء استفاده از اطلاعات خصوصی” و قاضی به اعتصاب که اتهام.

وکیل نیز رد Meghan بدخشان که ناشر “صداقت عمل کرده” در هنگام تصمیم گیری است که بخش هایی از نامه اش به انتشار.

هری و مگان انتظار می رود را به گوش دادن به بخشی از شنوایی انجام شده توسط وکیل او.

توماس Markle را تیره و تار رابطه با دختر خود پیچیده Meghan ورود به خانواده سلطنتی.

او تا به حال شده است با توجه به راه رفتن Meghan پایین راهرو در مارس 2018 عروسی اما از جیبش در آخرین لحظه با استناد به مشکلات قلبی است. سابق تلویزیون روشنایی مدیر داده های گاه به گاه مصاحبه به رسانه ها شکایت در دسامبر 2018 که او شده است می خواهم “ارواح” توسط دختر خود را بعد از عروسی.

در این نامه نوشته شده بود سه ماه بعد از عروسی سلطنتی در قلعه ویندسور.

تحلیلگران در مقایسه با پرونده های حقوقی به اواخر شاهزاده خانم دیانا طرح دعوی در دادگاه بیش از عکس های او به ورزش بدنسازی. مورد حل و فصل شد و قبل از آن شنیده می شود.

هری به مدت طولانی به حال یک مشکل ارتباط با رسانه ها. زمانی که زن و شوهر اعلام کرد این اقدام قانونی طی نامه ای او را متهم به برخی از روزنامه ها از “ظالم کمپین” علیه خود و در مقایسه با آن چه مطبوعات درمان مادرش پرنسس دیانا که در پاریس سقوط خودرو در سال 1997.

اوایل این هفته این زوج صادر شده به شدت دقت نامه ای اعلام کرد که آنها دیگر نمی خواهد همکاری با چند تدبیر به دلیل آنچه که آنها به نام “تحریف شده نادرست و یا تهاجمی” داستان است.

زن و شوهر گفت: آنها نمی خواهند “خود را به عنوان ارز برای یک اقتصاد بر طعمه و اعوجاج.”

این زوج در ماه ژانویه اعلام آنها ترک به عنوان ارشد خانواده سلطنتی به دنبال استقلال مالی و حرکت به شمال امریکا است.

بیشترین بازدید فیلم ها در جهان

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>