ملبورن مزایده: داستان سیندرلا به عنوان ترمیم Motel خانه soars به $2.31 میلیون


Homebuyers بودند را به زور در این آخر هفته با ملبورن حراج بازار رو بزرگترین آزمون از سال تا کنون است.

با متناوب 1376 مزایده ذکر شده در سراسر شهر این نخستین بار سوپر شنبه از سال 2020 است.

The auction of 63 St David Street, Thornbury. Saturday 29 February, 2020. For Domain story on super Saturday of auctions. 

حراج 63 St David Street, Motel. شنبه 29 فوریه سال 2020 است. برای, دامنه, داستان, در, سوپر شنبه از مزایده. اعتبار:Stephen مکنزی

نتایج قوی آمده در بازگشت از به دست آوردن شتاب در بازار املاک با وجود coronavirus ناشی از تکان های فرستاده شده از طریق استرالیا sharemarket این هفته است.

این یک داستان سیندرلایی برای ترمیم ویکتوریا خانه در 63 St David Street, Motel. فروشندگان بن و الکسا کلارک خریداری چهار bedder در سال 2016 و به تدریج تبدیل آن از ویران به خیره کننده. معاصر خود را عقب علاوه بر این شامل یک معمار-طراحی سگدست مشرف یک inground استخر.

تبلیغات
The auction of 63 St David Street, Thornbury. Saturday 29 February, 2020. For Domain story on super Saturday of auctions. 

حراج 63 St David Street, Motel. شنبه 29 فوریه سال 2020 است. برای, دامنه, داستان, در, سوپر شنبه از مزایده. اعتبار:Stephen مکنزی

“این هیچ چیز مانند آن است که امروز آن را تقریبا unliveable,” بن, به یاد می آورد.

حراج سام Rigopoulos از Jellis کریگ گفت: 80-قوی جمعیت آن را یکی از محبوب ترین خانه های آژانس قرار داده بود در بازار در برخی از زمان. عظیم 250 گروه نشان داده شد از طریق این اموال در روزهای منتهی به حراج.

مناقصه خاموش کردم به آهسته شروع به لگد زدن با فروشنده پیشنهاد از $2 میلیون نفر است.

اما رسیدگی به سرعت برداشت تا با سه حزب مبارزه با آن را هل دادن صفحه اصلی بالاتر از آن $2.05 میلیون رزرو. خانه های فروخته شده در زیر چکش برای $2.31 میلیون.

The auction of 63 St David Street, Thornbury. Saturday 29 February, 2020. For Domain story on super Saturday of auctions. 

حراج 63 St David Street, Motel. شنبه 29 فوریه سال 2020 است. برای, دامنه, داستان, در, سوپر شنبه از مزایده. اعتبار:Stephen مکنزی

“ما آمدیم به خاطر آن کمی بیشتر از ما پیش بینی” الکسا می گوید.

خریدار مدافع دیوید ویلر خریداری ملک برای خانواده به دنبال به جلو به حرکت به Motel آدرس.

اعتماد خریداران و فروشندگان بود که در ادامه به سوق دادن این نکته-نتایج بالا در ملبورن بازار Mr Rigopolous گفت.

“زمینه تقاضا وجود دارد این است که فوق العاده قوی است. ما مقدار زیادی از املاک و مستغلات در بازار و تعداد زیادی از مردم راه رفتن را از طریق درب است که به عنوان بالا که من تا کنون دیده ام آن را,” او می گوید.

با اعتماد به نفس بالا Wakelin اموال مشاوره مدیر و خریدار مدافع Jarrod McCabe گفت: حتی اگر coronavirus بدتر استرالیا در بازار املاک باید به خوبی عایق بندی شده است.

“ما به طور معمول زمانی که sharemarket به هر دلیل طول می کشد یک ضربه بیشتر از مقدار زیادی از این پول که گرفته می شود از sharemarket می شود قرار داده و به ملک به دلیل ثبات است که اموال ارائه می دهد” او می گوید.

“برنامه های کاربردی برای وام های مسکن در حال رفتن را از طریق سقف بنابراین خریداران هنوز حد و حدود و بسیار فعال است.

“اما اگر coronavirus در ادامه به ساخت و بدتر و بدتر بازار املاک است که احتمالا رفتن به دست کم از نگرانی در شرایط ثبات است. وجود دارد رفتن به دیگر مسائل جهانی است که اقتصاد احتمالا از رنج می برند.”

McCabe خریداری چهار اتاق خواب تخت خانه در 87 ابوت خیابان Sandringham به نمایندگی از خانواده جستجو برای یک ملک نزدیک به مدارس و مغازه ها و ساحل.

در میان جمعیت از 120 نفر McCabe پشت سرگذاشته چهار bidders دیگر به جای برنده مناقصه در $3.105 میلیون – بیش از 400.000 دلار بالاتر از رزرو.

نوئل جونز عامل رابرت سیمپسون گفت: او همچنین انتظار دارد پول بیشتر به جریان به بازار املاک به عنوان یک نتیجه از نگرانی ها در مورد کوروناویروس.

“بدیهی است که بازار سهام گرفته شده است یک بیت از یک پنهان شده و اگر هر چیزی, گفتگو با خریداران نشان می دهد آنها تجاری هستند و در خارج از بازار سهام و قرار دادن آن را به خوبی آجر و ملات” او گفت:.

“بنابراین ممکن است بیشتر پول در گردش در بازار است.”

سیمپسون به فروش یک آپارتمان یک اتاق خوابه نه چندان دور از بانک ها از Yarra در 15/125 ترنر خیابان Abbotsford. با فروش محدوده بین $380,000 و $418,000 آن رفت و به یک مالک اشغالگر برای $435,000 زیر چکش.

تنها دو مناقصه نشان داد تا برای حراج در میان یک جمعیت کوچک اما نمی مانع نتیجه سیمپسون می گوید.

“وجود دارد احتمالا 25 روز از حراج و ما امیدوار بودند اما آن را به پایان رسید تا برای فروش بالاتر از آنچه ما انتظار داشتند” او می گوید.

یک دلال بالا در 32 Frederick Street, نیوبرانزویک به فروش می رسد برای $1.08 میلیون – $30,000 بیش از ذخیره آن. حداقل 60 سال, کلبه برگزار شده بود توسط فروشنده 38 سال.

تیم هریس از بوتیک عوامل املاک و می گوید: زن و شوهر که قرار داده شده برنده مناقصه باید برنامه های بزرگ به صورت مختصر و مفید چهار اتاق خواب خانه.

“آنها برنامه ریزی برای نوسازی آن و اضافه کردن اضافی در اتاق خواب طبقه بالا,” او گفت:.

و یک آپارتمان دو خوابه در 10/1A Hartpury خیابان الوود با فروش طیف وسیعی از $850,000 به $900,000 تصویب شد و بعد به فروش می رسد برای $936,000.

صفحه اصلی ارائه یک طبقه تنظیمات در پایین بلوک و ذکر شده بود از طریق McGrath, St Kilda.

بیشترین بازدید فیلم ها در ملی

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>