ملبورن گروه کر استاد گناه جنسی به کودکان در جرائم


در سطح بین المللی مشهور موسیقی مدیر که در انجام ملبورن ارکستر سمفونیک و ارکستر کر محکوم شده در اعتراض های تاریخی و کودک جرائم.

جاناتان بدحال-اسمیت یک زن 57 ساله انگلیسی به دنیا آمد گروه کر استاد که همچنین منجر به برنامه های موسیقی در دانشگاه ملبورن ترینیتی کالج یافت نشد گناه در برایتون دادگاه این ماه تجاوز به یک دختر جوان در دو نوبت در اواخر دهه 1980 و اوایل دهه 1990 است.

Jonathan Grieves-Smith, the former director of the Melbourne Symphony Orchestra Chorus, has been convicted of historic child sex offences

جاناتان بدحال-اسمیت مدیر سابق ملبورن ارکستر سمفونیک و ارکستر کر محکوم شده تاریخی و کودک جرائم

او به اعدام محکوم شد و در مجموع 16 فقره جرائم جنسی از جمله buggery زشت حمله و ناخالص شرمی با یک کودک است و در انتظار حکم.

تبلیغات

خبر شوکه استرالیا chorale جامعه که در آن بدحال-اسمیت یکی از چهره های برجسته برای 20 سال است.

او برای اولین بار به ملبورن در سال 1999 به عنوان سابق موسیقی مدیر برایتون جشنواره کر ساخته شده و ملبورن Chorale, forerunner از ملبورن ارکستر سمفونیک و ارکستر کر به سطح بین المللی تحسین شده گروه.

او در طول زندگی حرفه ای او انجام شده با گروه کر و ارکستر در سیدنی پرت و بریزبین سلطنتی فیلارمونیک ارکستر آکادمی سنت مارتین-در-این-زمینه های مختلف خوانندگان و لندن موتزارت بازیکنان.

این آرگوسیک روزنامه محلی در برایتون که در آن بدحال-اسمیت مشغول به کار بود در آن زمان از جرائم گزارش شده است که او به نظر می رسد در دادگاه به عنوان 57 ساله جاناتان اسمیت.

بر اساس این گزارش قاضی دادگاه نشان داد که بدحال-اسمیت مواجه شد قابل توجه مدت حبس.

“به نظر می رسد اساسی شروع زندگی خود را بر اساس یک فریب” قاضی پل تعیین گفت.

“ممکن است که به دلیل مورد تاریخی از آن اتفاق افتاد 30 سال پیش که ما پیدا کردن توافق است که فرد نگران است که خطرناک نیست هر بیشتر.

“من نیز به حساب غیر قابل اجتناب از بسیار قابل توجهی جمله که تحمیل خواهد شد.”

کالج ترینیتی سرپرست پروفسور کن Hinchcliff گفت: سن که بدحال-اسمیت برای اولین بار او را در مورد اتهامات علیه او در اواخر سال 2015 او قطع اشتغال خود را با دانشگاه است.

با وجود این بدحال-اسمیت به کار ادامه داد تا در سال گذشته با دو ملبورن کر های آهوجا, خوانندگان و تسبیح اتصال و انجام از در اصلی سالن موسیقی در سراسر کشور.

استاد Hinchcliff هفته گذشته نوشت: به فعلی و سابق افراد اینطور اطلاع آنها از این ناراحت-اسمیت محکومیت کیفری و دعوت هر کسی با نگرانی در مورد رفتار خود را در حالی که در کالج به جلو آمده.

“ما یاد گرفتیم از این اتهامات علیه آقای بدحال-اسمیت در دسامبر 2015” استاد Hinchcliff گفت. “اتهامات مربوط به تخلفات در اواخر دهه 1980 و اوایل دهه 1990 در انگلستان است.

“هنگامی که ما ساخته شده بودند آگاه از اتهامات ما خاتمه آقای بدحال-اسمیت اشتغال است. هیچ کس در کالج ترینیتی شد آگاه از حمله و یا هر گونه دیگر اتهامات جنایی زمانی که آقای بدحال-اسمیت شروع در ترینیتی در مارس 2014 و به دانش من شده اند وجود دارد هیچ اتهامات پس از.

“شما اوازه خوان جزو دسته خوانندگان است که در آن زمان به من پیشنهاد من به شما پشتیبانی می کند. اگر شما هر گونه نگرانی در مورد رفتار خود را در حالی که او به کار گرفته شده توسط کالج ترینیتی و شما می خواهم به بحث در مورد این نگرانی ها, لطفا با من تماس بگیرید با پاسخ به این ایمیل.”

بدحال-اسمیت است که با توجه به محکوم on May 19.

بیشترین بازدید فیلم ها در ملی

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>