ملبورن داده اند دیزی پیرس یک رویا در نتیجه باز گشت او بازی با شیاطین ناراحت کننده AFLW نخست وزیری برگزیده شمال ملبورن در یک مسابقه در کیسی زمینه.

آن زمان برخی از heroics از 20 سال, Eden Zanker که در بازگشت از آنچه به نظر می رسد یک بازی-پایان دادن به آسیب میدوی را از طریق سه ماهه دوم برای قرار دادن شیاطین در مقابل با در حال اجرا هدف اولیه در سه ماهه پایانی.

هدف ساخته شده است زندگی دشوار است برای شمال ملبورن به عنوان آنها لگد به سفت نسیم در سه ماهه گذشته پس از شکست های ارتباطی در این نسیم در سه ماهه سوم. خود را تنها جدی به ثمر رساند فرصت را برای سه ماهه دفع شد هنگامی که سرد و پا زدن از ملبورن هافبک Elise O’Dea یافت کارن Paxman در فضا و خطر گذشت.

That winning feeling: Daisy Pearce and teammates.

که برنده احساس: دیزی پیرس و هم تیمی.اعتبار:AAP

Zanker تلاش بودند انتقادی به عنوان او همچنین ابزاری در ایجاد فرصت برای مشغول کیت Hore به نمره او گل دوم در سه ماهه دوم به نگه داشتن شیاطین در لمس در نیمی از زمان. که اتفاق افتاده است به زودی پس از او در سمت چپ زمین برگزاری بازوی او فقط به ایجاد ثمر رساند کمک به زمانی که Tegan کانینگهام پنجه حریف خود را در دفاع.

تبلیغات

Zanker به پایان رسید در این مسابقه تنها با هشت اموال اما او یاد می شود برای تلاش در دادن شیاطین یک پیروزی حیاتی خود را در برابر عبور-کنفرانس رقبا.

وزش دیکته جریان بازی با به ثمر رساندن یک نوار پشت به ملبورن کانینگهام – اتفاق می افتد در این شهرستان پایان کیسی زمینه ها و ضربات شناور مانند بالن در چرخش نسیم.

آن را تحت تاثیر حرکت توپ از هر دو تیم با شمال ملبورن مشهور به عنوان یک خوب لگد زدن به تیم در حالی که شیاطین تصمیم به تکیه بر حرکت توپ با دست به آنها فاقد قد بلند چوب در اطراف توپ.

شمال ملبورن به حال هافبک تعالی اوایل با یاس گارنر و اما کارنی دادن کانگوروها زمینه موقعیت در سه ماهه اول در حالی که خود را در مقابله با فشار نگه داشته شیاطین در پشت پا است.

ملبورن دفاع ایستاد اما با لیبی توس برجسته در حالی که تجربه شلی اسکات و پیرس حیاتی بود که شیاطین بودند تحت محاصره است.

آن را در زمان بسیار عالی موز لگد از Kaitlyn Ashmore و 50 متری پنالتی به گل افتاب گردان Bateman برای کانگوروها به قرار دادن یک نمره در هیئت مدیره در سه ماهه زمان.

به عنوان به زودی به عنوان کانگوروها مجموعه نگاه به تسلط بر مطابقت با این حال شیاطین’ هافبک برداشته با Paxman برجسته در شرایطی که مجروح لیلی Mithen. درایو مجاز شیاطین به حرکت توپ در شرایط پر باد با دست و هنگامی که O’Dea پیوست در کانگوروها شد بیش از متکی کارنی.


ملبورن:
0.0 2.2 2.3 3.4 (22)
شمال ملبورن: 2.1 2.1 3.2 (20)
اهداف: ملبورن: Hore 2, Zanker. شمال ملبورن: Ashmore, Bateman, Riddell
بهترین: ملبورن: Hore, Paxman O’Dea توس Downie, Zanker
شمال ملبورن: Kearney Riddell Randall, بروتون
صدمات: ملبورن: (صفر). شمال ملبورن: Bannister (شانه)

Daria Bannister of the Kangaroos lays injured on the turf.

Daria Bannister از کانگوروها میسازد مجروح در چمن.اعتبار:گتی ایماژ

بیشترین بازدید فیلم ها در ورزش

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de