یادگاری فیلم Intl. تخته لی Purcell را در استرالیا انتقام داستان ‘از دلال گاو و گوسفند و همسر’ (منحصر به فرد)

یادگاری فیلم Intl. (“تماس با من با نام شما”) به دست آورد استرالیا انتقام داستان “این دلال گاو و گوسفند همسر” فیلم اقتباسی از لی Purcell موفق استرالیا مرحله بازی. Purcell است در هیئت مدیره برای انطباق با عمل و مستقیم این فیلم که Oombarra یادآوریست. و Bunya یادآوریست. (“شیرین کشور”) تولید خواهد شد.

یادگاری فیلم Intl. اداره جهان فروش فیلم و معرفی این پروژه به خریداران در EFM در برلین با یک تبلیغی. این شرکت نیز رونمایی منحصر به فرد هنوز هم اولین فیلم (تصویر).

سوزاننده وسترن, هیجان انگیز, بازی “دلال گاو و گوسفند و همسر: The Legend of Molly جانسون” است reimagining هنری لاوسون کلاسیک داستان کوتاه “این دلال گاو و گوسفند است.” داستان این مجموعه در سال 1893 و مراکز در به شدت باردار مولی جانسون (Purcell) و فرزندان او که مبارزه در انزوا به زنده ماندن سخت استرالیا چشم انداز خود را به سمت چپ برای رفتن droving گوسفند در کشور بالا.

یک روز او می یابد یک دستبند بومی فراری به نام Yakada (راب Collins) زخمی در اموال خود را و به شکل یک باند بعید است با او. مولی به زودی می شود, هدف از مشکوک lawman Nate Clintoff (Sam Reid) می فرستد که یک افسر به خانه اش. برخورد بین مولی افسر و Yakada نوبت مرگبار و در نتیجه غم انگیز زنجیره ای از حوادث با مولی تبدیل شدن به یک نماد فمینیسم و ضد نژاد پرستی.

محبوب ترین ها در انواع

“‘این دلال گاو و گوسفند و همسر’ داستان شده است با من زندگی من از آنجایی که من یک کودک کوچک است. اما قادر به در حال حاضر به ارمغان بیاورد این داستان استرالیا به صفحه نمایش بزرگ و reimagine آن را با یک بومی قلب و روح در هسته خود شده است یک افتخار و یک امتیاز و یکی از بزرگ شادی ها و چالش های زندگی من” گفت: Purcell.

تولید کنندگان گفت که “این دلال گاو و گوسفند و همسر” داستان کوتاه است که یکی از معروف ترین قطعات استرالیا ادبیات و “لی Purcell است بدبختانه این مهاجر استعمار داستان بر سر آن و تبدیل آن به یک تماس به اسلحه با اعلام جنگ در استرالیا تاریخی فراموشی در رابطه با مرز و جنگ و زن ستیزی و اسطوره egalitarianism.”

در حال حاضر در پس از تولید “به دلال گاو و گوسفند و همسر” شات در پاییز گذشته در نیو ساوت ولز در استرالیا. Bain استوارت در Oombarra
و دیوید Jowsey در Bunya در حال تولید با آنجلا Littlejohn و گریر Simpkin. “این دلال گاو و گوسفند و همسر” توزیع خواهد شد در استرالیا توسط Roadshow Films.

یادگاری فیلم Intl. در توصیف این فیلم به عنوان “یک ریگ و داستان حماسی است که به معنای برای سینما با یک عمیقا در حال حرکت و بسیار مدرن شخصیت زن گفت توسط چند با استعداد است.”

Bunya بهترین و شناخته شده شامل اعتبار وارویک تورنتون “شیرین کشور” که همچنین repped توسط Memento Films Intl. این فیلم برنده بهترین فیلم در تورنتو در پلت فرم بخش و شیر نقره ای ونیز در سال 2018 است.

یادگاری فیلم Intl. نیز در برلین با جشنواره افتتاحیه فیلم “من Salinger سال” و جشنواره بین المللی فیلم برلین ویژه جشن غربالگری “فارسی درس.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>