مرکل به دنبال پاکسازی سوریه از مذاکرات پوتین و اردوغان

صادر شده در: ویرایش:

آنگلا مرکل صدراعظم آلمان و رئیس جمهور فرانسه امانوئل پاکسازی گفت: روسیه ولادیمیر پوتین روز پنجشنبه آنها می خواهند به دیدار با او و ترکیه رجب طیب اردوغان برای خنثی کردن بحران در سوریه است.

تبلیغات

در تماس تلفنی خود با رئیس جمهور پوتین مرکل و پاکسازی ابراز “نگرانی فاجعه انسانی برای ساکنان سوریه را در استان ادلب” مرکل را گفت.

یک ماه طولانی توهین آمیز با روسیه در حمایت از سوریه در برابر شورشیان مورد حمایت ترکیه در شمال غربی ادلب دیده است و نزدیک به 1 میلیون غیر نظامی فرار از خشونت است.

دو اتحادیه اروپا و رهبران “ابراز تمایل خود را برای دیدار با رئیس جمهور پوتین و رئیس جمهور ترکیه اردوغان برای پیدا کردن یک راه حل سیاسی برای بحران” صدراعظم شدهاند.

مرکل و پاکسازی “خواستار پایان فوری جنگ و نامحدود دسترسی انساندوستانه به مردم نیاز به” خود بیانیه ای گفت:.

پس از جنگ داخلی در سوریه به فوران در سال 2011 این کشور هرگز دیده می شود و بسیاری از مردم آواره در کوتاه مدت.

در نه سال میلیون ها نفر از شهروندان را ترک خانه های خود شده و بیش از 380,000 کشته شده اند.

روسیه روز چهارشنبه در اعتراض به شورای امنیت سازمان ملل اتخاذ بیانیه ای که به نام برای آتش بس در یمن, دیپلمات گفت: پس از یک زمان بسته-درب نشست.

سازمان ملل متحد خواست همسایه ترکیه به اعتراف جدید آوارگان اما آنکارا است که مقاومت در برابر آن را به عنوان در حال حاضر برخی از 3.7 میلیون سوری در خاک خود است.

ترکیه نمی خواهند ‘چهره’ با مسکو

برای آن بخشی از ترکیه روز پنجشنبه گفت: این خواست هیچ “face-off” با مسکو بر سر سوریه را توهین آمیز در نزدیکی دو کشور’ border اما گفت که ممکن است دریافت و دفاع آمریکا موشک برای حفاظت از نیروهای ترکیه.

تنش ها را نصب شده در سه ماه گذشته بین شورشیان حامی ترکیه و سوریه متحد مسکو بیش از رئیس جمهور بشار اسد را توهین آمیز در شمال غربی ادلب آخرین شورشی برگزار شد منطقه در سوریه است.

در اوایل این ماه 14 ترک کشته شدند در دو رویداد جداگانه از رژیم سعودی در یمن است. دو تن دیگر در روز پنج شنبه.

“ما هیچ نیت از یک چهره با روسیه” ترکیه وزیر دفاع Hulusi Akar گفت CNN Turk پخش اضافه کردن مذاکرات ادامه خواهد داد با مقامات روسی.

یکی از مسائل در حال بحث در این است که حریم هوایی بالاتر از ایران و ترکیه انتظارات برای روسیه و نه برای به دست آوردن مشارکت Akar گفت.

شده است وجود دارد هیچ بتن توافق بین روسیه و ترکیه پس از دو دور مذاکرات میان هیئت مربوطه می باشند در آنکارا و مسکو در اوایل این ماه.

آنکارا اصرار دارد که آن را می خواهد برای جلوگیری از یک فاجعه انسانی, اما همچنین می خواهد برای جلوگیری از جریان پناهندگان به ترکیه است.

ترکیه دارای 12 مشاهده پست ها در استان ادلب در راه اندازی پس از قرارداد امضا شده با روسیه در دریای سیاه سوچی در سال 2018 برای جلوگیری از یک رژیم توهین آمیز است.

ممکن است ‘پاتریوت پشتیبانی’

“وجود تهدید حملات هوایی و موشک علیه کشور ما” Akar گفت CNN Turk کانال اضافه کرد: “می تواند وجود دارد پاتریوت پشتیبانی می کند.”

او با اشاره به ما ساخته شده ضد موشکی موشک.

Akar رد هر گونه ما نیروهای پشتیبانی در مصاحبه فیلم برداری در اوایل روز پنج شنبه قبل از دو سرباز ترک کشته شدند در ادلب در یک حمله هوایی سرزنش در دمشق.

هر تحویل از ما میهن پرستان دشوار خواهد بود پس از آنکارا خریداری S-400 در روسیه سیستم دفاع هوایی با وجود واشنگتن اعتراض و نگرانی.

با وجود این و باقی مانده تهدید تحریمهای آمریکا علیه ترکیه بیش از خرید Akar گفت: سیستم “خواهد بود فعال … هیچ کس نباید شک این.”

وزیر گفت: ترکیه هنوز هم به دنبال خرید Patriots یک معادل S-400s با وجود نگرانی ما بیش از S-400 سیستم.

او نیز دوباره مورد انتقاد قرار ما در طول حرکت خود را در سال گذشته به ضربه ترکیه خود را با F-35 جنگنده جت برنامه به عنوان مجازات برای S-400 خرید. “ما یک شریک در برنامه, یک, مشتری,” او اضافه شده است.

ترکیه هشدار داده دمشق از “قریب الوقوع” عملیات اگر نیروهای رژیم حرکت نمی کند پشت آنکارا پست های نظامی در ادلب.

(FRANCE 24 با خبرگزاری فرانسه و رویترز)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>