مرکل حزب قطره به رکورد پایین در هامبورگ رای گیری سبزی را سود

آنگلا مرکل در حزب به سقوط به پایین ترین رکورد در یک دولت انتخابات در هامبورگ به عنوان رای دهندگان به خود را برای اولین بار حکم در پی بحران سیاسی در آلمان است که طرح میتوانست به او جانشینی در نظر دارد. مرکل اتحادیه دموکرات مسیحی در زمان 11.5 درصد از آرا در روز یکشنبه یک قطره از حدود 4 درصد با توجه به پیش بینی برای ARD و تلویزیون. شهر-دولت حاکم سوسیال دموکرات ها نیز کاهش پیروزی در انتخابات با پیش بینی 37.5 درصد در مقایسه با 45.6 درصد پنج سال پیش است.

برنده بزرگ سبز بود که بیش از دو برابر آن پشتیبانی به پیش بینی 25.5 درصد افزایش که نحوهی ظهور آن در نظر سنجی های ملی. راست جایگزین برای آلمان بود تا در خطر حذف از هامبورگ مقننه با اندکی افت پشتیبانی می کند. مرکل شده است hobbled پس از او وارث-آشکار CDU رهبر ملی Annegret Kramp-Karrenbauer, اعلام استعفای او در فوریه 10. که به دنبال یک بحران سیاسی آلمان پس از استقرار CDU قانونگذاران در ایالت شرقی تورینگن بازیگران زیادی خود را با AfD به نصب یک منطقه ای برتر که ترک سیگار در روز, در میان اعتراض.بلومبرگ

این CDU بدترین شرایط پس از جنگ جهانی دوم در نتیجه در هامبورگ یک شهرستان این اداره به تازگی به عنوان 2011, مجموعه صحنه را برای یک جلسه از CDU رهبران ملی در روز دوشنبه که در آن Kramp-Karrenbauer به دنبال هدایت این فرایند را برای جانشینی او به عنوان رئیس حزب. هر کس برنده است که پست به احتمال زیاد نامزد حزب برای ریاست در انتخابات.

مرکل 65 گفته است او نمی خواهد دوباره اجرا به عنوان صدراعظم بعد از دوره چهارم به پایان می رسد در سال 2021 در آخرین. باید یک رهبر جدید حزب ظهور در ماه های آینده یک مجتمع زندگی مشترک با مرکل در صدارت ممکن است ناچیز.

اضافه کردن به معنای هرج و مرج و تنش در اطراف افراطی فعالیت در آلمان به شدت از ضارب کشته شدن 11 نفر از جمله خود را در شهر هاناو در نزدیکی فرانکفورت در روز چهارشنبه. مقامات گفت: مسلح تنها 43 سال بود که با انگیزه های بیگانه ستیزی. مرکل قول داده است برای از بین بردن نژادپرستانه “سم.”

ترجمه مقاله فارسی به انگلیسی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>