Metallica می شود برای اولین بار غیر از کشور عمل به فیلم یک کنسرت برای Encore زندگی درایو در سری

اگر شما می خواهید برای دیدن و شنیدن متالیکا با رشته های این گروه ها با همکاری San Francisco Symphony زنده آلبوم/مستند “S&M2” منتشر خواهد شد برای سرگرمی اوت 28.

اما اگر شما می خواهید به تجربه متالیکا با شاخ — ماشین شاخ است — گروه خواهد بود که به drive-ins در 29 اوت با یک شب-تنها فیلم کنسرت.

عملکرد خود را علامت سوم ارائه شده بر روی درایو در صفحه نمایش این تابستان توسط Encore زندگی می کنند و برای اولین بار برای سرمایه گذاری در خارج از کشور ژانر است. این شرکت دو قبل از همه گیر-عصر سخنرانی ویژه Garth Brooks در ماه ژوئن و بلیک شلتون در ماه جولای.

مانند کسانی که پیشینیان متالیکا نشان می دهد خواهد بود از قبل ضبط شده و به نظر می رسد بر روی صدها نفر از صفحه نمایش از جمله مخلوطی از درایو ثابت-در تئاتر مکان ها و pop-ups.

مداخله ضبط خواهد شد متالیکا اولین کنسرت کامل عملکرد از سپتامبر گذشته زمانی که این گروه باز تعقیب و گریز از مرکز در سان فرانسیسکو با یک مراسم با سمفونی آن زوج با اصلی “S&M” کنسرت و آلبوم زنده در سال 1999. درایو-در-متمرکز نشان خواهد خندق ارکستر سنتی Metallica کوارتت مجموعه “شات به خصوص برای Encore رانندگی در شب سری در یک محل در نزدیکی گروه شمال کالیفرنیا ستاد.”

قیمت بلیط نمی شد و بلافاصله در دسترس نیست اما انتظار می رود که در راستای $115-هر-carload قیمت گذاری اخیر شلتون یکی-nighter. یک تفاوت بین این و بروکس/شلتون نشان می دهد این است که هر carload بلیط پذیرش است که تا شش نفر شامل چهار دیجیتال از “S&M2” آلبوم جدید چین و چروک بر روی “بلیط بسته بندی” عمل قبلا به در-فروش به صورت زنده در کنسرت.

پیش فروش بلیط فروش به متالیکا را fan club اوت 12 پس به طور کلی در فروش مرداد ماه 14, در http://ticketmaster.com/encore-metallica. یک لیست کامل از شرکت تئاتر یا pop-ups قرار داده خواهد شد تا در http://encorenights.com. با دو مورد قبلی Encore شب درایو را نشان می دهد اکثریت 300-به علاوه عامل درایو در تئاتر در ایالات متحده و کانادا تصمیم به اجرای کنسرت در برنامه در حداقل یکی از صفحه نمایش خود را همراه با ده ها تن از مکان های موقت است که راه اندازی شده اند در ماه های تابستان برای احیای برنامه نویسی.

“ما دیده ایم با ما دو Encore شب رانندگی در کنسرت, که طرفداران کاملا حفاری رانندگی در تجربه ما می دانیم که متالیکا در حال رفتن به ضربه بالا از این چیز و آن را به یک سطح کاملا جدید” گفت: Walter کینزی, مدیر عامل شرکت Encore زندگی می کنند, در بیانیه ای.

گروه Three Days Grace نیز به نظر می رسد به عنوان بخشی از فیلم برداری ارائه به عنوان یک “باز عمل می کنند.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>