کارگران فلز در ایتالیا coronavirus زده لمباردی منطقه به اعتصاب می خواهید بیشتر کسب و کار بسته

صادر شده در: بروز رسانی:

کارگران فلز اتحادیه های کارگری در ایتالیا لمباردی در شمال منطقه گفت: آنها را به حمله به حفظ سلامت اعضای خود را به دلیل یک فرمان دولت موقت بستن بسیاری از کسب و کار با توجه به کروناویروس شامل بیش از حد بسیاری از نقاط ضعف و استثنا.

تبلیغات

سه اصلی اتحادیه های FIOM, FIM و UILM در بیانیه ای گفت که لیست شرکت هایی که می توانید در ادامه کار “شده است بیش از حد طولانی پوشش مناطق مشکوک اهمیت” و اجازه می دهد شرکت “بیش از حد اختیار” در درخواست برای معافیت.

لومباردی است ایتالیایی منطقه بدترین برخورد با این بیماری همه گیر که به کشته شدن 5,476 مردم در سراسر کشور تا یکشنبه.

در این بیانیه با اشاره به کارگری که یک روز اعتصاب در روز چهارشنبه و اعلام جزئیات بیشتر در روزهای آینده. دولت فرمان امضا شده در روز یکشنبه می گوید: همه اما “ضروری” کسب و کار باید تا آوریل 3 و ست کردن یک لیست طولانی از بخش های ضروری.

بیش از آخر هفته کمونیست-اجرای کوبا اعزام یک تیپ از پزشکان و پرستاران به ایتالیا برای کمک در مبارزه با رمان coronavirus به درخواست لمباردی مقامات منطقه در تلاش برای مقابله با بحران.

(FRANCE 24 با رادیو فردا)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>