شهر Thyrocare می گویند که آنها شروع خواهد شد آزمون coronavirus از امروز

حداقل دو پیشرو خصوصی تشخیصی زنجیره ای در روز یکشنبه گفت که آنها final go-ahead از دولت برای شروع COVID-19 تست.

آنها شروع به جمع آوری نمونه برای آزمایش از امروز. برای استارت این اتفاق می افتد در بمبئی. Thyrocare و شهر بهداشت و درمان هر دو رو نهایی ترخیص از دولت به رفتن پیش با تست.

یک Velumani رئیس Thyrocare گفت: “ما اجازه. ما شروع به تست از فردا.” به طور مشابه, شهر’ سوشیل شاه هم تایید کرد که آنها شروع به تست.

به عنوان کشور apex تحقيقات سلامت بدن در حال حاضر تصمیم به استراحت هنجارهای برای بیماران مبتلا به سود تست تشخیصی برای رمان coronavirus بخش خصوصی تشخیصی بازیکنان بودند و در انتظار تایید رسمی از دولت است. از شورای تحقیقات پزشکی هند (ICMR) در روز شنبه گفت که تمام بیمارستان بستری بیماران مبتلا به پنومونی یا شدید تنفسی حاد بیماری (ساری) نخواهد بود آزمایش COVID-19. ساری بیماران را تب بالا و سرفه و تنگی نفس به عنوان علائم اصلی.

ICMR نیز اشاره کرد که هر کسی که در تماس با یک COVID-19 مثبت مورد نیز باید آزمایش می شود حتی اگر آنها را نشان نمی دهد هر گونه علائم. تا کنون هند شد تست افرادی که به تازگی از سفر خارج از کشور و پس از آن نشان داد علائم و افرادی که آمده بودند در تماس با این افراد و نشان داد علائم COVID-19 . تست دستورالعمل های مورد بررسی از زمان به زمان.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>