مکزیکی زنان مرحله در سراسر کشور ” روز بدون ما اعتصاب

صادر شده در: اصلاح:

کفش, مغازه, perfumiers و حتی وزارت دریافت شمارنده مانده بودند به طرز مرموزی خالی در مکزیک روز دوشنبه به عنوان کشور جمعیت در صحنه در سراسر کشور “روز بدون ما” اعتصاب در اعتراض به خشونت مبتنی بر جنسیت. فرانسه 24 لورنس Eric, Matthieu میای و آلیسون سارجنت گزارش.

تبلیغات

به طور متوسط 10 کشته شدند در مکزیک هر روز در 2019. این تلفات که باعث شد میلیون ها نفر از مادران و دختران و خواهران به راه رفتن از شغل خود در روز دوشنبه به تاکید آنچه یک جامعه بدون آنها می خواهم نگاه. در سراسر کشور wildcat اعتصاب است که انتظار می رود هزینه اقتصاد مکزیک 1 میلیارد دلار به دنبال یک سری از تظاهرات برگزار شده در روز بین المللی زنان در اعتراض به خشونت علیه زنان است.

در این کشور کار وزارت که در آن 62 درصد از نیروی کار زنان با مردان شده اند به طور موقت مستقر به کار شمارنده.

“امروز من به جای یکی از همکاران من. من استفاده می شود به انجام این کار, اما من از عمل چون معمولا بیشتر زنان وجود دارد نشستن در صندلی های این” یک مرد کارمند گفت: فرانسه 24.

برای تماشای گزارش کامل لطفا با کلیک بر روی پلیر بالا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>