مکزیک است تنها آيات در اوپک+ پیمان به کاهش تولید نفت و رانندگی coronavirus-آمار قیمت

صادر شده در: بروز رسانی:

اوپک و روسیه و دیگر متحدان مشخص شده در برنامه روز پنجشنبه برای کاهش تولید نفت توسط بیش از یک پنجم و گفت که انتظار می رود ایالات متحده و دیگر تولید کنندگان به عضویت در تلاش خود را برای سرپا نگه داشتن قیمت چکش توسط coronavirus بحران است.

تبلیغات

اما این گروه شناخته شده به عنوان اوپک+ گفت: یک توافق نهایی وابسته به مکزیک امضای این پیمان پس از آن خودداری کردند در تولید کاهش آن خواسته شده بود به. بحث ها میان بالا جهانی وزیران انرژی خواهد شد در روز جمعه.

برنامه ریزی شده خروجی محدودیت توسط اوپک+ مقدار به 10 میلیون بشکه در روز) و یا 10 درصد از عرضۀ جهانی با دیگر 5 میلیون بشکه انتظار از کشورهای دیگر برای کمک به مقابله با عمیق ترین بحران نفت در دهه.

جهانی تقاضای سوخت غوطه ور است با حدود 30 میلیون بشکه یا 30 درصد از عرضۀ جهانی به عنوان گام برای مبارزه با ویروس مبتنی هواپیما کاهش استفاده از وسیله نقلیه و پیشتر فعالیت های اقتصادی.

بی سابقه ای 15 میلیون بشکه کاهش هنوز هم نمی خواهد حذف و به اندازه کافی نفت خام برای جلوگیری از جهانی سازی امکانات به سرعت پر کردن. و به دور از سیگنالینگ هر گونه آمادگی برای ارائه پشتیبانی رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تهدید کرده است که عربستان سعودی اگر آن ثابت نیست بازار نفت مشکل عرضه بیش از حد.

مغلوب ساختن پیشی جستن کرد و در ایالات متحده خروجی در حال حاضر در حال سقوط به دلیل قیمت پایین و هشدار داد که ریاض در آن صورت می تواند تحریم ها و تعرفه های نفت خود را اگر آن را قطع نمی کند به اندازه کافی برای کمک به ایالات متحده در صنعت نفت که هزینه های بالاتر را ترک کرده اند و آن مبارزه با قیمت پایین.

کاخ سفید مشاور گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن برگزار تماس با ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه و پادشاه عربستان سعودی درباره مذاکرات پس از یک مقام آمریکایی گفت: اوپک+ حرکت به سمت کاهش ارسال یک سیگنال مهم” به بازار است.

مقامات سازمان کشورهای صادر کننده نفت و روسیه باید گفت که ابعاد این بحران نیاز به دخالت از تمام تولید کنندگان.

“ما در انتظار دیگر تولید کنندگان خارج از اوپک+ باشگاه برای پیوستن به این اقدامات که ممکن است فردا اتفاق می افتد در طول G20,” سر از روسیه ثروت صندوق و یکی از مسکو بالای نفت مذاکره کنندگان کیریل Dmitriev گفت: عصر ایران.

پنجشنبه اوپک+ مذاکرات خواهد شد و پس از یک تماس در روز جمعه بین وزیران انرژی از گروه 20 (G20) عمده اقتصاد به میزبانی عربستان سعودی است.

اوپک و منابع گفت که انتظار می رود تولید کنندگان دیگر برای اضافه کردن 5 میلیون بشکه به کاهش اگر چه اوپک+ بیانیه روز پنج شنبه بدون ذکر هر گونه بیماری است.

برنت, قیمت نفت که ضربه 18 سال اخیر در ماه گذشته معامله شد حدود 32 بشکه در روز پنج شنبه نیمه سطح خود را در پایان 2019.

ما معضل

اوپک+ خواهد کاهش تولید 10 میلیون بشکه در ماه ژوئن اوپک+ اسناد و مدارک نشان داد. تمام اعضا را کاهش می دهد خروجی 23 درصد با عربستان سعودی و روسیه هر برش 2.5 میلیون بشکه و عراق برش بیش از 1 میلیون بشکه.

تحت برنامه های اوپک+ خواهد سپس سهولت کاهش به 8 میلیون بشکه از ماه جولای تا دسامبر و استراحت آنها بیشتر به 6 میلیون بشکه در روز افزایش از ژانویه سال 2021 به مارس سال 2022 اسناد نشان داد.

ایالات متحده که خروجی تا رسید به پیش افتادن از عربستان و روسیه تولید دعوت شده بود تا به روز پنجشنبه اوپک+ مذاکرات اما هنوز روشن نیست که اگر آن را به حال پیوست ویدئو کنفرانس. برزیل و نروژ و کانادا نیز دعوت شده است.

مقامات ایالات متحده در حال حاضر گفت: ایالات متحده خروجی می گیرند به طور طبیعی بیش از دو سال اما باید متعهد نیست به هر گونه کاهش.

در نشانه ای اوپک+ تلاش شد به پیروزی گسترده تر پشتیبانی کانادا اصلی نفت در استان آلبرتا گفت: خروجی در حال حاضر کاهش یافته است و که آن را به حال خواسته شده توسط اوپک برای کاهش بیشتر. این استان گفت: این حمایت ایالات متحده ایده برای تعرفه های وارداتی نفت خام است.

قبل از مذاکرات مسکو و ریاض بوده است در تقابل بیش از آنچه در سطح تولید برای استفاده برای محاسبه کاهش پس از عربستان سعودی پیاده عرضه آن در ماه آوریل به رکورد 12.3 میلیون بشکه از زیر 10 میلیون بشکه در ماه مارس است. روسی, خروجی, در ضمن, شده است در حال اجرا در حدود 11.3 میلیون بشکه.

این دو کشور کاهش یافت و در طول یک acrimonious نشست در وین در ماه مارس زمانی که یک تولید قبلی معامله فرو ریخت.

دو طرف توافق کردند تا روز پنج شنبه که به کاهش خواهد بود ساخته شده از 11 میلیون بشکه در روز افزایش پایه برای هر دو کشور اوپک+ اسناد و مدارک نشان داد.

“ما موفق به غلبه بر تفاوت است. از آن خواهد شد بسیار مهم رسیدگی کند. این اجازه خواهد داد که بازار نفت برای شروع در مسیر بازیابی” گفت: Dmitriev که در ماه گذشته مقام اول را به پیشنهاد یک معامله مربوط به اعضای دیگر اوپک+.

چندین ایالت آمریکا می تواند به منظور شرکت های خصوصی برای محدود کردن تولید در زیر به ندرت استفاده می شود ، نفت تنظیم کننده در تگزاس بزرگترین تولید کننده در میان کشورهای ایالات متحده آمریکا با تولید حدود 5 میلیون بشکه ملاقات در مارس 14 به بحث در مورد امکان محدودیت.

(رویترز)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر