MFI عملیات آمدن به توقف در مستند ولسوالی; biz به شدت تحت تاثیر

این مستند شامل گسترش Coronavirus قرار داده سکتور قرضه های کوچک در لبه.

هر دو مجموعه و پرداخت وام در 75 مناطق در سراسر هند تحت مستند است به طور موقت به حالت تعلیق با توجه به Manoj Nambiar, رئیس MFIN (نهاد های قرضه های کوچک شبکه) نماینده بدن MFIs.

خشن برآوردها نشان می دهد این مناطق است که در آن مستند تحمیل شده حساب برای نزدیک به 50 درصد از وام های خرد کسب و کار در هند با توجه به Jagadish Ramadugu, MD, و مدیر عامل, Vaya a قرضه های کوچک استوار است.

ناخالص وام نمونه کارها از وام های خرد صنعت در پایان دسامبر 2019 شد Rs 2.11 تریلیون. هر ماه نزدیک به 10 درصد از نمونه کارها می شود بازپرداخت با توجه به Nambiar. این به این معنی است که بخش بزرگی از 20 ، 000 تومان-22,000 کرور ماهانه مجموعه صنعت از جمله کسانی که توسط بانک ها می تواند مختل شود.

قرضه های کوچک کار می کند در بالا لمس کنید و بسیاری از بازپرداخت و مجموعه های در حال انجام در گروه از نه تا ده نفر است. مجموعه های بیشتر انجام می شود بر اساس این هفته.

همچنین بخوانید: Coronavirus زنده: پروازهای داخلی بسته از بحباله نکاح در اوردن; هند نیجریه 8

در معرض خطر نیز نمونه کارها از وام دهندگان مختلف از جمله Bandhan بانک. در پایان دسامبر 2019 سهم بانک ها در microlending کسب و کار بود که بالاترین در 40 درصد است. برای مثال نزدیک به 60 درصد از Bandhan بانک است که از میکرو سرمایه گذاری. C S Ghosh, MD و مدیر عامل این بانک می تواند برای نظر نمی رسید.

نیز در معرض خطر است و نمونه کارها از بانک که نزدیک به 90 درصد از نمونه کارها متمرکز در بخش قرضه های کوچک.

“شده است وجود دارد بسیاری از عدم قطعیت در این بخش اما به دلیل مستند همه MFI عملیات شده اند به حالت تعلیق در کرالا” با توجه به K Paul Thomas رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل ESAF کوچک سرمایه گذاری بانک مستقر در کرالا است. دولت مواجه شده است شیوع کرونا پس از گذشته دو هفته از امروز شروع MFI عملیات متوقف شده در دولت است.

همچنین به عنوان خوانده شده: بالا سرفصل ها: سهام رنج می برند بدترین روز در تاریخ 19 متحده قفل کردن

بسیاری شهری محور MFIs که تا به حال شده است با تمرکز بر فن آوری برای افزایش بهره وری در MFI بخش بیش از حد تحت تاثیر بحران. به عنوان مثال اگر چه Vaya a tech-متمرکز MFI است خواسته همه باطن آن کارکنان به محل کار از خانه ساخته شده ممکن است در حساب از یک ابر مبتنی بر نرم افزار در این زمینه در سطح کسب و کار شده است به شدت ضربه. حتی اگر بخشی از مجموعه ای است که بدون پرداخت پول نقد از طریق دستگاه دستی آن نیاز به حضور فیزیکی از افسران میدان در نقطه ای.

همچنین بخوانید: یک جهان بسته در: بیش از یک میلیارد نفر در خانه بمانند برای coronavirus

“تا دیروز این مجموعه به بیشتر یا کمتر از حد نرمال است. با این حال, پست, مستند, تمام فعالیت های مجموعه شده اند به حالت تعلیق درآمد. این است که بسیار دشوار است لحظه ای برای این صنعت است و ما نمی دانیم که چه مدت طول خواهد آن گذشته گفت:” Ramadugu, MD, و مدیر عامل, Vaya.

این وام های خرد بخش شاهد بوده آشفته بار پس از چند ماه گذشته با افزایش تخلفات با توجه به تظاهرات در برابر کا (تابعیت متمم قانون). با توجه به داده ها از CRIF MicroLend برای Q3 از این سال مالی نمونه کارها در معرض خطر (PAR) برای صنعت برای بازپرداخت بین 31 و 180 روز در ایستاده بود 1.5 درصد بود که 50 درصد بالاتر از یک سال در سال پایه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>