MH17 رول تماس را کاهش می دهد خانواده ها به اشک میان آیات دوم پرتاب موشک


آمستردام: پرتاب موشک که شلیک خطوط هوایی مالزی با پرواز MH17 که در واقع یکی از دو مرگبار Buk-TELAR سیستم های قاچاق بیش از مرز روسیه به شرق اوکراین دادستان باید نشان داد در طول عاطفی باز کردن بعد از یک نقطه عطفی جرم قتل محاکمه شود.

دادستان Dedy Woei-A-Tsoi مدتها در انتظار در مقالات با خواندن نام تمام 298 قربانیان در یک حزن انگیز رول تماس بگیرید که در زمان نزدیک به 20 دقیقه کاهش می یابد و اعضای خانواده به اشک در دادگاه.

Australians Serge and Vera Oreshkin have travelled to Amsterdam for the trial.

استرالیا سرژ و ورا Oreshkin باید سفر به آمستردام برای محاکمه.اعتبار:استخر

“این فوق العاده در حال حرکت گفت:” پلیس فدرال استرالیا فرمانده جنیفر هرست. “شما می توانید تقریبا شنیده ام یک قطره پین در آن اتاق است.”

استرالیا سرژ و ورا Oreshkin که سفر به آمستردام برای محاکمه گفت: ذکر از پسر خود ویکتور بود “بسیار بسیار سنگین”.

تبلیغات

“آن بسیار ناراحت کننده بود با این حال ما بسیار خوشحالیم که به شنیدن پسر ما نام یاد می شود.”

پرواز MH17 دمیده شد از آسمان توسط یک موشک بر فراز شرق اوکراین در ماه جولای 2014 به کشته شدن همه مسافران و خدمه از جمله 38 استرالیا. بوئینگ 777-200 پرواز 33,000 فوت بالاتر از یک نبرد مداوم بین دولت اوکراین و نیروهای طرفدار مسکو جدایی طلبان در نزدیکی مرز روسیه.

A pair of shoes from passengers' luggage lay among the wreckage of the cockpit from Malaysian flight MH17 in 2014.

یک جفت کفش از چمدان مسافران ” وضع در میان خرابه کابین خلبان از مالزی پرواز MH17 در سال 2014. اعتبار:کیت Geraghty

دادگاه شنیده چگونه سه روس ها و اوکراینی بودند مسئول این فاجعه حتی اگر آنها تا به حال شخصا فشار دادن دکمه راه اندازی بر روی صفحه Buk-TELAR پرتاب موشک.

ره ارتباطات استفاده خواهد شد برای اثبات این چهار مردان نقش های کلیدی در دستیابی به سلاح و استقرار آن “اشاره کرد و با لذت” که یک هواپیما شده بود به ضرب گلوله پس از سقوط MH17.

در یک کلید جدید, جزئیات, دادستان ادعا کرد که پرتاب شد و در واقع دوم مانند سیستم های ارسال شده به این منطقه از فدراسیون روسیه – پیشنهاد مسکو برگزار حتی نقش بیشتری در تامین سلاح برای جدایی طلبان از اول فکر می کردم. اولین پرتاب آتش گرفت و ارائه شد بی فایده است قبل از آن می تواند اعزام به منطقه نبرد است.

ایگور Girkin یک سرهنگ سابق از سرویس امنیتی فدرال روسیه سرگئی Dubinsky سابق نظامی روسیه سرویس اطلاعاتی اولگ Pulatov پیشین از سرویس های اطلاعاتی روسیه و لئونید Kharchenko اوکراین که فرمان یک واحد رزمی در منطقه دونتسک در حال شارژ با پایین آوردن هواپیما و قتل هر کس در هیئت مدیره.

مردان در حال محاکمه غیابی و تنها Pulatov قانونی نمایندگان. تیم حقوقی خود را ممکن است استدلال می کنند در هفته های آینده که دادگاه باید معوق اجازه می دهد تا زمان بیشتری برای آماده سازی.

“اولگ Pulatov موقعیت است که او مسئول است نه در هر ظرفیت” گفت: وکیل سابین ده Doesschate. “او اظهار داشت: در شرایط ساده او تا به حال هیچ چیزی برای انجام با ایجاد MH17 را به سقوط است.”

Pulatov تیم حقوقی خود استفاده می شود بیانیه افتتاحیه به استدلال می کنند که این هواپیما نباید پرواز شده است در حریم هوایی بالاتر از یک درگیری منطقه.

دادستان بخش Ferdinandusse اذعان برخی ممکن است فکر می کنم در سال چند میلیون دلار از محاکمه در Schiphol مجتمع قضایی بی فایده بود با توجه به چهار مردان حاضر نیستند و “بسیار مشکوک” چشم انداز آنها همیشه خواهد بود اگر زندانی محکوم کرد.

“صدور حکم است که اغلب یک عنصر کلیدی از یک محاکمه جنایی, اما آن است که همیشه مهم تر از ایجاد حقیقت,” او گفت:.

“همچنین یک فرد که به نظر می رسد نجس امروز هنوز هم ممکن است صورت دادگاه فردا.”

‘مرگ تبدیل شده است چیزی متفاوت در حال حاضر’

بسته بندی شده دادگاه شنیده چگونه سقوط تحمیل کرده بود ویرانگر و طولانی مدت ضربه بر روی صدها نفر از خانواده ها است. قدیمی ترین قربانی 82 و جوانترین فقط 1.

Ferdinandusse بازگو داستان دو پدر و مادر که خود را از دست داده تنها فرزند فاجعه که بر این باورند “مرگ تبدیل شده است چیزی متفاوت در حال حاضر”.

“این چیزی نیست که با ترس از دیگر. ما فقط خدمت کردن روز ما در حال حاضر. و پس از ما می میرند شاید ما خواهید بود با او یک بار دیگر” خانواده گفت. یکی دیگر از گزارش آنها تا به حال “هیچ ارتباطی دیگر با زندگی خوبی”.

قاضی هندریک Steenhuis برچسب هواپیما سقوط یک “بی رحم فاجعه”.

“دادگاه متوجه تاثیر از دست دادن بسیاری از زندگی و شیوه ای که در آنها به طور ناگهانی به پایان رسید که به سختی قابل تصور,” او گفت:.

چهل و نه بعد از قوم و خویش برنامه ریزی برای رسیدگی به دادگاه در ماه های آینده و حداقل 84 ارسال خواهد شد ادعا می کنند برای جبران خسارت در طول رسیدگی است.

A Russian Buk-Telar missile launching system pictured in Ukraine.

یک Buk-Telar موشکی راه اندازی سیستم تصویر در اوکراین است.اعتبار:JIT/AP

‘دهها’ محافظت سلاح مرگبار

دادستان گفت: ممکن بود این افراد فکر می کردند که تیراندازی در اوکراین هواپیمای نظامی اما تاکید کرد همان اتهامات هنوز هم اعمال می شود به دلیل آن ممنوع است به علت هر گونه هواپیما را به سقوط.

“این Buk-TELAR که ازطریق پرواز MH17 هرگز نباید در اوکراین, و آن را باید هرگز شلیک یک موشک وجود دارد که آیا هدف های غیر نظامی یا نظامی هواپیما” Ferdinandusse به دادگاه گفت.

A Ukrainian man stands in the field where he came across a diver's watch near debris from the MH17 plane crash outside the village of Grabovka in the self-proclaimed Donetsk Republic, Ukraine.

یک مرد اوکراینی می ایستد در این زمینه که در آن او در سراسر یک غواص دیده بان نزدیک باقی مانده از سقوط هواپیمای MH17 در خارج از روستای Grabovka در خودخوانده دونتسک جمهوری اوکراین است. اعتبار:کیت Geraghty

دادگاه است که انتظار می رود نشان داده شده است شواهد برای اثبات Girkin, Dubinsky, Pulatov و Kharchenko مرتب به پرتاب به شرق اوکراین برای قرار دادن در این زمینه که در آن اخراج در MH17. آنها همچنین متهم به ارسال این لانچر به بیش از مرز به روسیه در مدت کوتاهی پس از این حمله است.

“چند تن” بودند درگیر در حمل و نقل و حفاظت از سلاح اما چند اگر هر گونه پیگرد قانونی خواهد داشت با توجه به عدم اثبات است.

شاهدان از روسیه در حال حاضر در معرض خود را به “خطر جدی” با توافق به شواهد و هویت از ده ها تن از شاهدان باقی خواهد ماند راز او اضافه شده است.

استرالیا اعلام کرد در سال 2018 است که آن را به طور رسمی برگزار می شود روسیه مسئول آن بخش در پایین آوردن هواپیما. تحقیقات بین المللی – که شامل مقامات پلیس فدرال استرالیا – یافت موشک روسی بود-ساخته شده و Buk launcher که اخراج آن متعلق به ارتش روسیه.

با این حال دادستان به نظر می رسد برای هشدار دادن به خانواده های عزادار در روز دوشنبه که محاکمه خواهد صرفا تمرکز بر روی گناه یا بی گناهی از چهار متهم مردان و نه منحرف و به مسائل دیگر.

“چیزی بیشتر و نه چیزی کمتر” Ferdinandusse گفت. “دادگاه های کیفری است نه جامع تلاش برای ایجاد سابقه تاریخی.”

بیشتر تعقیب می تواند به دنبال

یک تیم از محققان بین المللی در حال حاضر با تمرکز بر شناسایی که در واقع شلیک موشک در MH17 و همچنین به عنوان “زنجیره ای از فرمان” در فدراسیون روسیه.

Ferdinandusse عنوان چشم انداز قریب الوقوع موج جدیدی از تعقیب.

“این مرحله از تحقیقات است, اگر هر چیزی پیچیده تر از مرحله اول است.”

هرست های AFP فرمانده اروپا گفت: دادگاه بود “اهمیت عظیم” برای بیش از 500 AFP محققان کارشناسان پزشکی قانونی و ماموران درگیر در MH17 بررسی است.

او همچنین گفت: توسعه بین المللی تحقیقات مربوط به سقوط هواپیما – که استرالیا یک عضو کلیدی – می تواند تولید بیشتر مظنون است.

“ما را به ادامه کار بسیار سخت در بررسی و نگاه به هویت دیگر افراد درگیر در این جمله کسی است که در ساختار فرماندهی که ممکن است مسئول این اقدامات” او گفت:.

بیشترین بازدید فیلم ها در جهان

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>