شهردار میامی خواستار جشنواره موسیقی فوق العاده به تعویق افتاد با توجه به کروناویروس

دو میامی مقامات منتخب از جمله شهردار فرانسیس سوارز نامیده اند تعویق افتادن جشنواره موسیقی فوق العاده بیش از نگرانی در مورد گسترش coronavirus با توجه به میامی هرالد. این جفت ارز می گویند که آنها نگران هستند چرا که تعداد زیادی از festivalgoers که در سفر به سه روز dance-جشنواره موسیقی — طول می کشد که بیش از آخر هفته از ماه مارس 20-22 سال جاری در شهرستان پارک Bayfront — از خارج از کشور.

سوارز کمیسر جو Carollo شهرستان و مدیر هنری نوریگا ملاقات با یک نماینده فوق العاده برای حدود یک ساعت دوشنبه برای بحث در مورد درخواست — جالب آنها گفت: تصمیم جمعی اعلام خواهد شد در ساعت 9 صبح روز جمعه.

هرزه برای فوق بلافاصله پاسخ به انواع‘s درخواست برای نظر.

سوارز و Carollo کاهش یافته است به جزئیات این گفتگو به هرالد. “وجود دارد یک قطعنامه, اما وجود دارد برخی از سست به پایان می رسد به کراوات تا” سوارز گفت.

“ما در حال گفت تعلیق آن را به تاریخ بعد زمانی که ما باید یک ایده بهتر از که در آن ما در حال رفتن با کوروناویروس.” گفت: Carollo و تاکید کرد که این شهر نمی خواهید به لغو این رویداد است.

فوق العاده است که در سال 1999 تاسیس شد یکی از بزرگترین رقص-جشنواره های موسیقی با ظرفیت 55,000 نفر در هر روز است.

طرفداران سرعت بیان خود را در رسانه های اجتماعی با انتقاد از شهرستان هم برای زیاده و برای تاخیر در اعلام تصمیم خود و دیگران پس از “اول ایمنی” چشم انداز. بسیاری اشاره کرد که طرفداران رزرو پرواز و هتل ها بسیاری از هفته پیش و به احتمال زیاد برای آمدن به شهرستان میامی که در آن موسیقی هفته خواهد شد در نظر گرفتن محل بدون در نظر گرفتن.

“من می توانم به شما بگویم که فقط در 24 ساعت گذشته, من دریافت ایمیل ها و پیام های بی شماری از انواع اصرار شهرستان به عمل” سوارز به خبرنگاران گفت: با توجه به هرالد. “که یکی دیگر از محرک عمده ای برای این گفتگو قبل از آن خیلی دیر است.”

در این رویداد شهر تصمیم می گیرد برای به تعویق انداختن و فوق العاده برگزار نمی کند موافق سوارز گفت: مسئولان باید از این قدرت برای لغو رویداد تحت قرارداد.

سوارز و Carollo گفت: این شهرستان نیز دوباره یکی دیگر از رویداد های آینده Calle Ocho جشنواره اگر چه آنها اشاره کرد که تنها در روز رویداد حضور داشتند عمدتا توسط مردم محلی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>