افراد مشهور, وکیل مایکل Avenatti منتشر شده از یک زندان فدرال بیش از نگرانی هایی است که او در معرض خطر ابتلا به کوروناویروس.

او در حال برگزار شد در شهری مرکز تادیبی در منهتن و یک قاضی فدرال دستور داد که او از بازگشت به زندان در 90 روز. Avenatti وکلا گفت که او بیشتر در معرض خطر ابتال به این ویروس به دلیل او تا به حال پنومونی سال گذشته است.

وکیل را مجبور به رفتن را از طریق یک self-قرنطینه به مدت 14 روز در زندان تسهیلات به مطمئن شوید که او نمی باید این بیماری و سپس او را در بازداشت خانگی در خانه اش در ونیز کالیفرنیا. اوراق قرضه خود را در $1 میلیون نفر است. قاضی نیز حکم داد که Avenatti نمی خواهد اجازه دسترسی به اینترنت را ترک خانه خود را مگر اینکه او یک اورژانس پزشکی یا انجام هر گونه معاملات که هزینه بیش از $500.

Avenatti بهترین و شناخته شده برای نمایندگی بزرگسالان-بازیگر فیلم Stormy Daniels در پرونده های حقوقی علیه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است که شامل یک افترا کت و شلوار و تلاش برای خالی یک non-disclosure agreement. او دستگیر شد و در سال 2019 و مواجه اتهامات فدرال در نیویورک و لس آنجلس برای تقلب در بانک misappropriating بودجه مشتری و تلاش برای گرفتن نایک برای بیش از 20 میلیون دلار است.

در ماه فوریه به حبس ابد محکوم کرد نیویورک اتهامات و حکم خود را disbarment در کالیفرنیا است که هنوز هم در انتظار.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de