دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن وکیل سابق مایکل کوهن است که از زندان آزاد شد در اوایل به دلیل نگرانی از بیماری همه گیر کوروناویروس با توجه به گزارش از سی ان ان و آسوشیتد پرس.

در دسامبر 2018 کوهن محکوم شد به مدت سه سال در زندان فدرال پس از شفاعت گناه به اتهامات متعدد از جمله امور مالی تقلب برای مغلوب ساختن پیشی جستن 2016 مبارزات انتخاباتی در تقلب مالیاتی و بانکی و تقلب و دروغ گفتن به کنگره است. او شده است در زمان خدمت در یک زندان فدرال در Otisville, n. y., و در خدمت باقی مانده از دوران محکومیت خود را در زیر خانه حبس.

قبل از اینکه منتشر شد در اوایل کوهن را متحمل خواهد شد 14 روز در قرنطینه. اطلاعات فدرال نشان می دهد که 14 زندانیان و هفت کارکنان آزمایش مثبت در Otisville زندان جایی که او در حال حاضر واقع شده است.

کوهن قبلا اقدام به ارسال اولیه پس از سپری کردن تنها 10 ماه از دوران محکومیت خود را اما یک قاضی فدرال درخواست او را رد کردند. او در اصل برنامه ریزی شده بود منتشر می شود در ماه نوامبر 2021.

با COVID-19 به سرعت در حال گسترش در سراسر کشور زندان ها و زندان شده اند به خصوص سایت های خطرناک برای مردم به قرارداد ویروس. دیگر مشخصات بالا زندانیان اجازه داده شده به پایان جملات خود را از خانه مانند بحث رپ Tekashi 6ix9ine و مشهور وکیل مایکل Avenatti بود که به طور موقت به مدت 90 روز. اما کسانی که زندانی بود, زمینه مسائل مربوط به سلامت است که به کمک آنها هر چه زودتر آزاد شود که کوهن است, گزارش نشده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im