مایکل استیپ اعتصاب یک توجه داشته باشید از سلامت عقل با کروناویروس PSA

حتی اگر او شروع می شود با آواز خواندن آیاتی از سال 1987 آمار “آن را پایان جهان به عنوان ما آن را می دانم (و من احساس زیبا)” ex-R. E. M. خواننده مایکل استیپ حملات متعادل محتاط-اما-خوش تن با یک “4 Coronavirus قوانین” اعلام خدمات عمومی ارسال شده بر روی وب سایت خود و گزیده ای در توییتر (در زیر) در روز سه شنبه. اولین و مهم ترین این قوانین عبارتند از:

  1. ماندن در خانه تا آنجا که ممکن است. “مبارک روز سنت پاتریک ما جشن در چهار ماه,” او می گوید.
  2. دستهای خود را به مدت 20 ثانیه در هر زمان شما را وارد کنید و یا ترک خانه خود را. “نمی خوانم ‘تولدت مبارک’ دو بار آن را بیش از حد افسرده” او نشان می دهد. “پیدا کردن برخی از آهنگ های دیگر.”
  3. عمل به عنوان اگر شما در حال حاضر بیمار است. “عمل مانند شما در حال حاضر ممکن است ویروس” او هشدار می دهد. “و شما نمی خواهید به عرض شش متر از هر کس دیگری به دلیل شما می توانید آن را به تصویب آنها و سپس آنها تصویب آن را به شخص دیگری, آنها عبور آن را به دو نفر دیگر — شما نمی خواهید به بود که مرد. من نمی خواهم که مرد است.”
  4. مراقب باشید که در آن شما اطلاعات خود را — “[حتی اگر شما در حال شنیدن این از] سابق ستاره پاپ” استیپ, جوک نورد چشمان او. “عدم اعتماد به رسانه های اجتماعی. رفتن به CDC سایت. به اعتماد اخبار خدمات برای اطلاعات شما.”

هیچ یک از این اطلاعات جدید است اما استیپ تن — نگران اما اطمینان استرن اما همدلانه و بیشتر از همه مناسب — صحبت می کند و به عنوان با صدای بلند به عنوان مشاوره خود را.

او همچنین تشکر می فرستد و آرزوهای خوب برای همه مراقبت های بهداشتی حرفه ای همانطور که همه ما باید.

R. E. M. 1987 رسید که در مدت کوتاهی قبل از انبار-بازار غوطه بد تبدیل شده-بار سرود در طول سال و جای تعجب نیست که شاهد یک جهش در محبوبیت در هفته های اخیر. آن را در حال حاضر شماره 26 در آیتونز نمودار و بالا 5 محبوب ترین آهنگ این گروه در Spotify با 83.7 میلیون جریان (در مقایسه با آهنگ “Losing My Religion”‘s 456.3 میلیون) هر چند که می تواند تغییر به زودی.

سازمان دیده بان ویدیو کامل پیام که در چهار و نیم دقیقه کمتر است مختصر و کمی بیشتر احساس خطر در استیپ سایت و یا نسخه کوتاه زیر.

ترک یک پاسخ

می خواهید به خواندن مقالات بیشتر شبیه به این یکی ؟ اشتراک تنوع امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>