میشل اوباما را بخوانید محبوب کودکان و نوجوانان,’ عکس کتاب های رایگان زنده جریان سری

میشل اوباما در حال ترک خوردگی باز کردن برخی از مورد علاقه کودکان, تصویر کتاب — که بانوی اول سابق را به خواندن با صدای بلند در زنده رایگان-جریان بیش از چهار هفته بعدی برای کودکان و نوجوانان در خانه گیر کرده.

در “روزهای دوشنبه با میشل اوباما” او را با صدای بلند بخوانید و از راه های مختلف کتاب کودکان کلاسیک هر دوشنبه در ظهر, و, شروع, مارس 20 و در حال اجرا را از طریق مه 11. این پروژه یک همکاری میان اوباما پنگوئن خوانندگان جوان, تصادفی, خانه کتاب های کودکان و PBS کودکان و نوجوانان.

هر یک از میشل اوباما به خواندن خواهد شد و بصورت زنده به طور همزمان در PBS Kids’ Facebook صفحه و کانال یوتیوب و در Penguin Random House را در Facebook صفحه. فیلم باقی خواهد ماند و در دسترس بر روی تقاضا مشاهده بر روی هر پلت فرم پس از آن.

چهار کتاب اوباما در حال خواندن هستند: “Gruffalo” (20 آوریل) نوشته شده توسط جولیا دونالدسون و نشان داده شده توسط Axel Scheffler; “انگار اژدها در کتاب خود” (27 آوریل) نوشته شده توسط تام فلچر و نشان داده شده توسط گرگ ابوت; “خانم افرا را دانه” (مارس 4) داستان و تصاویر توسط الیزا چرخ; و اریک کارل “کاترپیلار بسیار گرسنه.”

“به عنوان یک بچه من دوست داشتم به عنوان خوانده شده با صدای بلند” میشل اوباما در بیانیه ای گفت. “و هنگامی که من تبدیل به یک پدر و مادر من در بر داشت چنین شادی در به اشتراک گذاری سحر و جادو از داستان سرایی با فرزندان خود — و سپس بعد از آن به عنوان بانوی اول, با کودکان و نوجوانان در همه جا.”

او ادامه داد: “در این زمان هنگامی که بسیاری از خانواده ها تحت آنقدر استرس من هیجان زده به بچه ها فرصتی برای تمرین خود را به خواندن و شنیدن برخی از داستان های فوق العاده (و به پدر و مادر و مراقبان بسیار مورد نیاز شکستن).”

Penguin Random House نیز در دسترس مجموعه ای از فعالیت ها و منابع برای هر یک از کتاب هایی که اوباما را خوانده در readtogetherbetogether.com با همدم سواد منابع موجود در pbs.org/parents.

ناشر راه اندازی شد “جزئیات با هم, با هم بودن” ابتکار عمل در ماه گذشته در همکاری با مردیت پدر و مادر مجله. قبلی PBS Kids “خواندن-پابه” را برجسته براد ملتزر (“خاویر معما و راز در موزه”) مارک براون (“آرتور”), Victoria, Kann (“Pinkalicious & Peterrific”) و آنجلا Santomero (“دانیل ببر محله”).

در سال گذشته میشل اوباما برجسته بود در یوتیوب “BookTube” اصلی ویژه که در آن او در مورد خاطرات “شدن” با یک پنل محبوب YouTube creators.

محبوب ترین ها در انواع

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>