Mick Jagger و پل Mescal به اشتراک گذاری یادداشت ها در سنگ نورد’ Happy-Go-Drunky ‘قرمز’ تصویری

والاتر از سنگ نورد’ “Scarlet” تصویری دوشنبه در یوتیوب قبل بود یک چت بین آن تنها ستاره پل Mescal — در حال حاضر امی نامزد برای “مردم عادی” و خوشگذران Mick Jagger که به نظر می رسد خوشحال به چپ بلند کردن اجسام سنگین (یا خود به خود کار شیرین کاری) به شخص دیگری.

“شما بدیهی است که با داشتن بسیار سرگرم کننده در این هتل خالی” گفت: Jagger با اشاره به استفاده از در حال حاضر خالی Claridge هتل در لندن به عنوان یک مجموعه برای Mescal به ظاهر ااا shenanigans. “من فکر کردم شما قصد کشتن خود را هنگامی که شما شروع به پریدن کرد و به پایین پله ها.”

“بنابراین من” اعتراف Mescal.

“اسکارلت” تصویری است که کمی مانند بیشتر خوشحال-به-خوش شانس — یا happy-go-drunky — نسخه “درخشان” با Mescal چپ به دستگاه های خود را در Claridge را به ترک تنها پیام های صوتی به عنوان شخصیت نوشیدنی خود را جلو پاپیون, دست, رقص, نوشیدن برخی بیشتر و در قرعه کشی آینه با رژ لب رقص و نوشیدن هنوز هم بیشتر و در نهایت سقوط با سقوط در لابی طبقه.

“با توجه به همه گیر و هتل ها در حال بسته, تولید, تیم می تواند نوع هدف بزرگ در نظر محل” Mescal می گوید و “کارکنان Claridge را شگفت انگیز بود.” نرخ اتاق را بدون شک تا زمانی که quarantining است و سنگ – یا Mescal دوست گردشگران درخواست برای “مست-شماره گیری سابق خود را suite.”

“چه شما فکر می کنم از فیلم خود را؟” Mescal خواسته در ابتدای این کارو با Jagger. “و اگر آن را به معنی چیزهایی که من فقط بسته لپ تاپ به طور خلاصه و سپس باز کردن آن را به بالا و دوباره.” Jagger بدیهی است که نشانه تایید خود ،

Mescal و Jagger, مصاحبه یکدیگر برای چند دقیقه با بازیگر پرسیدن کرنش (یا در واقع سوپاپ-بازیگر) چرا “Scarlet” نشسته بر روی قفسه برای مدت طولانی. این آهنگ از آینده مجموعه جعبه جشن سنگ’ 1973 آلبوم “بز سر سوپ” و یکی از سه به طور کامل منتشر نشده ترکیب در این مجموعه است. این قابل توجه برای subbing برخی از اعضای سنگ برای جیمی پیج به عنوان یک گیتاریست به کیت ریچاردز و از جمله ریک Grech در باس در آنچه که به وضوح در نظر گرفته شده به عنوان یک نسخه ی نمایشی.

“منظورم این است که به یاد داشته باشید انجام آن در بسیاری از نسخه های” Jagger گفت. “من به یاد داشته باشید انجام آن با بسیاری از افراد مختلف است. (اما) من به یاد داشته باشید انجام این کار. و من به جیمی پیج و او گفت:, ” اوه, بله, من به یاد داشته باشید آن را انجام می دهند. ما در خانه نشسته رونی چوب را ضبط زیرزمین و آن این بود که این افراد…’ به یاد او همه چیز است. من به یاد داشته باشید که وجود دارد اما تمام است.”

Jagger افزود: به عنوان توضیحی برای آن نزدیک به 50 سال قفسه بندی “این واقعا یک سنگ نورد رکورد است.”

Lazy loaded image

Mick Jagger و پل Mescal YouTube

Mescal پرسید که چگونه این مستند شده است برای سنگ.

“من فکر می کنم آن را بیش از حد بد از آنجا که ما مرتب کردن بر اساس از طریق یک راهرو آلبوم” Jagger پاسخ داد و ما منتشر شد ترانه ای به نام ‘شهر ارواح’ که یکی از آهنگ ها که ما مشغول به کار بودند که ما به پایان رسید. و در حال حاضر من در وسط انجام آواز در برخی از آنهایی که دیگر تلاش برای پایان آن و سپس نوشتن برخی از آنهایی که جدید را به عنوان به خوبی. پس از آن نه چندان بد برای نوازندگان.”

Mescal پاسخ داد: “من حسادت نوع فرایند است که نویسندگان و یا شاید نوازندگان. چرا که برای شما من تصور کردم آن دو نوع از لبه های آن را با نوشتن سمت و سپس زنده فرفره سمت — و شما هنوز هم یک طرف که شما می توانید کار بر روی. در حالی که من فکر می کنم که کار ما این است که کاملا مربوط به مخاطبان بود که بر روی صفحه نمایش و یا بر روی صحنه است.”

این گفتگو شامل مختصری بیت از گفتگوی بورسی مورد زمان موسیقی تمایلات با سنگ’ خواننده گروه ذکر است که او به تازگی انجام شده یک لیست پخش است که شامل بسیاری از موسیقی آفریقایی سنگین در سومالی جانبی همراه با گوش دادن به “مقدار زیادی از زمان موسیقی پاپ به دانستن چه خبر است در حال حاضر.” خواسته خود را در مورد موسیقی سلیقه Mescal نیست کره تا میزبان خود را با استناد به سنگ اما جواب داد: به جای: “عمدتا غمگین, موسیقی من است رفتن به. غمگین, indie در, موسیقی خواهد بود من کلی طعم و مزه است.”

“چقدر شما فکر می کنم شما مانند شخصیت خود را کانل در تلویزیون نشان می دهد؟” Jagger پرسید.

“مانند داخلی قطعا کاملا متفاوت” Mescal پاسخ داده است. “من فکر می کنم در این سطح در شرایط مانند مسیر خود را از طریق دبیرستان و کالج احتمالا مشابه است. اما خوشبختانه من کمی بهتر شاید در بیان احساس من در مورد یک وضعیت که من در آن من فکر می کنم کانل ناتوان از انجام. او نمی تواند آن را انجام دهد. او فقط به سادگی نمی تواند می گویند که چگونه او احساس می کند در هر نوع از لحظه بحرانی. است که سرگرم کننده را به بازی اما خوشبختانه من اصلا راه رفتن در اطراف من زندگی دائم غیر قطعی عاطفی است.”

با توجه به خراب نگرش نسبت به خود و سلامت هتل در “قرمز” کلیپ کمی وجود دارد خطر از هر کسی اشتباه Mescal riotousness برای سکوت در لحظه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>