میکی Rourke می پیوندد مذهبی درام “مرد خدا”

خالص Flix/کیفیت Flix برداشت تا فروش بین المللی حقوق مذهبی درام “مرد خدا” starring Mickey Rourke, Aris Servetalis و الکساندر پتروف.

این حقوق برای فروش در جشنواره فیلم برلین. “مرد خدا” به کارگردانی و نوشته شده توسط یلنا Popovic. تولید کنندگان Alexandros پاتر و یلنا Popovic از طریق شرکت خود شمعون سرگرمی و Kostas Lambropoulos از طریق شرکت خود را به نظر استاد ،

ران Gell خالص Flix/کیفیت Flix گفت: “این یک فیلم بزرگ با برنده جایزه استعداد. این هیجان انگیز بود درگیر با این اسکریپت بزرگ است و ما مطمئن هستیم که یلنا Popovic ارائه خواهد شد یک فیلم فوق العاده تا پایان سال. این داستان هر کس می تواند مربوط به تواضع الهام و ارادت.”

“مرد خدا” مراکز در سنت Nektarios از Aegina یک ارتدوکس یونانی سنت بود که یک کشیش از مردم عادی در طول قرن 19 بود که محروم از کلیسای او و تبعید از مصر اما همچنان به مراقبت از فقرا آموزش دهقان به خواندن و نوشتن و ایجاد یک صومعه در یک نازا جزیره که هنوز هم می ایستد به عنوان یک فانوس دریایی برای زائران.

Servetalis را به تصویر بکشد Nektarios. Rourke شده است که بازیگران به عنوان یک مرد فلج شد و نامزد دریافت جایزه اسکار در سال 2009 برای “کشتی گیر.”

محبوب ترین ها در انواع

ترک یک پاسخ

می خواهید به خواندن مقالات بیشتر شبیه به این یکی ؟ اشتراک تنوع امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>