مایکروسافت بینگ تیم راه اندازی covid-19 پورتال برای ردیابی جهانی از موارد

در حالی که گوگل هنوز در حال کار بر روی یک coronavirus غربالگری و پیگیری وب سایت مایکروسافت بینگ تیم در حال حاضر راه اندازی یک پورتال وب برای ردیابی COVID-19 عفونت در سراسر جهان است.

این وب سایت قابل دسترس در bing.com/covid فراهم می کند تا به تاریخ عفونت آمار برای هر کشور است.

این COVID-19 ردیاب در حال حاضر لیست 168,835 به عنوان مجموع مورد تأیید 84,558 فعال موارد 77,761 بازیافت موارد و 6,516 مرگ و میر.

وجود دارد حداقل 3,244 موارد تایید شده از رمان کروناویروس در آمریکا و حداقل 61 مرگ و میر.

“بسیاری از بینگ مردمی کار می کرد (از خانه) هفته گذشته برای ایجاد یک نقشه برداری و معتبر اخبار منابع برای COVID19 اطلاعات” مایکل Schechter مدیر کل بینگ برای رشد و توزیع در مایکروسافت بیان شد که در یک ZDNet گزارش روز یکشنبه.

نقشه های تعاملی اجازه می دهد تا بازدید کنندگان سایت بر روی کشور به تعداد خاصی از موارد و مقالات مرتبط از انواع قابل حمل ،
 

اطلاعات جمع آوری شده از منابع مانند سازمان بهداشت جهانی (WHO) در مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری ها (CDC) و مرکز اروپایی برای کنترل و پیشگیری از بیماری (ECDC).

مایکروسافت اعلام کرد که سایت دو روز پس از رییس جمهور آمریکا دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: گوگل شروع کار در COVID-19-مربوط به پورتال برای ما شهروندان است.
 

وب سایت گوگل است که ساخته شده توسط همانا یک شرکت تابعه از حروف الفبا با تمرکز بر خدمات بهداشت و درمان.

“بیش از 1700 مهندسین در حال حاضر در سایت” تهمت در مصاحبه مطبوعاتی هفته گذشته است.

این ابزار خواهد تریاژ افرادی که خود را نگران هستند COVID-19 خطر ابتلا به تست سایت بر اساس راهنمایی از مقامات بهداشت عمومی و آزمون در دسترس است.

در ابتدا برخی از سردرگمی وجود دارد در گوگل coronavirus پرتال اما این شرکت بعد از آن اعلام کرد که آن را “همکاری با دولت ایالات متحده در حال توسعه در سراسر کشور وب سایت است که شامل اطلاعات در مورد COVID-19 علائم خطر و تست اطلاعات است.”

 

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>