مایکروسافت می گوید آن را ادامه خواهد داد Infinite کسب مذاکرات با وجود تهمت را تهدید به ممنوعیت برنامه

مایکروسافت تایید کرد که آن را در مذاکرات برای خرید Infinite از چین ByteDance — آینده پس از دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که او مخالف چنین معامله است و ادعا کرد که او قصد دارد به ممنوعیت Infinite.

مایکروسافت گفت که اگر آن کمال یک معامله برای Infinite آن حرکت خواهد تمام اطلاعات سرور پوشش مستقر در ایالات متحده کاربران به سواحل آمریکا در تلاش برای کاهش متحده سیاستگذاران’ نگرانی است که دولت چین مقامات ممکن است قادر به ردیابی Infinite کاربران و یا دسترسی به پیام های خصوصی.

“پس از یک مکالمه بین مدیر عامل مایکروسافت ساتیا نادلا و رئیس جمهور Donald J. Trump, مایکروسافت آماده است برای ادامه بحث به کاوش خرید Infinite در ایالات متحده” ردموند بشویید.-بر اساس فن آوری های غول پیکر در بیانیه ای گفت: یکشنبه.

مغلوب ساختن پیشی جستن در روز جمعه به خبرنگاران گفت که او برنامه ریزی شده را به نوعی از اقدام به ممنوعیت Infinite بیش از امنیت ملی و نگرانی های داده های اجتماعی محبوب-تصویری برنامه چینی صاحبان. اما کارشناسان حقوقی ابراز تردید کرده اند که آیا این حرکت را نگه دارید تا در زمینه های قانونی است.

این شرکت در بیانیه خود گفت: “مایکروسافت به طور کامل قدردانی اهمیت پرداختن به رئیس جمهور و نگرانی است. آن است که متعهد به دستیابی به Infinite موضوع به یک امنیت کامل بررسی و ارائه مناسب منافع اقتصادی به ایالات متحده آمریکا از جمله وزارت خزانه داری ایالات متحده.”

مایکروسافت هشدار داد که مذاکرات ByteDance اولیه هستند و که “می تواند وجود دارد هیچ تضمینی وجود ندارد که یک معامله است که شامل مایکروسافت اقدام خواهد شد.” این شرکت گفت که قصد ندارد به ارائه اطلاعات اضافی “تا زمانی که یک نتیجه قطعی به بحث های ما.”

مایکروسافت گفت که “در هر صورت” این برنامه بر روی “تکمیل این بحث” با ByteDance در مورد یک کسب Infinite بعد از سپتامبر. از 15 سال 2020 است.

در میان دیگر اقدامات مایکروسافت گفت: این امر اطمینان حاصل شود که تمام اطلاعات خصوصی از Infinite ایالات متحده کاربران “منتقل شده است و باقی مانده در ایالات متحده است. به حدی است که هر گونه اطلاعات در حال حاضر ذخیره می شود و یا حمایت کردن در خارج از ایالات متحده مایکروسافت خواهد اطمینان حاصل شود که این اطلاعات حذف شده از سرور های خارج از کشور پس از آن منتقل شده است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>