مایک بلومبرگ بلافاصله در کمین رایگان-برای-همه بحث دموکراتیک

مایک بلومبرگ در زمان مرحله در لاس وگاس برای اولین مناظره چهارشنبه شب و به سرعت راه می رفت و به کمین.

میلیاردر سابق شهردار نیویورک در زمان حملات مکرر از پنج نامزد دیگر در دقیقه افتتاح نهم بحث دموکراتیک.

“دموکرات ها یک خطر بزرگ اگر ما فقط جایگزین یک متکبر میلیاردر دیگر” گفت: سناتور. الیزابت وارن مقایسه بلومبرگ به رئیس جمهور تهمت و کوبیدن او برای اشاره به زنان به عنوان “چربی broads و اسب-مواجه شده است.”

سناتور. برنی ساندرز حمله بلومبرگ در “توقف-و-frisk” نیویورک پلیس سیاست بود که حکومت بر خلاف قانون اساسی در حالی که سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن استدلال کرد که او نه بلومبرگ ترین electable نامزد مغلوب ساختن پیشی جستن.

بلومبرگ معتقد است که او بهترین موقعیت برای شکست دادن نسبت ناروا که به او گفته بود “سهم بزرگ به امریکا و بچه های من.” در توقف-و-frisk او اشاره کرد که او عذرخواهی کرد.

“ما متوقف بیش از حد بسیاری از مردم,” او گفت:.

محبوب ترین ها در انواع

بعد از آن وارن و بایدن به چالش کشیده بلومبرگ به انتشار زنانی که در زمینه تبعیض جنسیتی و آزار و اذیت شکایت خود را از عدم افشای توافق نامه.

بلومبرگ کاهش یافته است. “هیچ یک از آنها متهم من از انجام هر کاری به غیر از شاید آنها نمی مانند یک شوخی به من گفت:,” او گفت:.

تنور بحث زمان در عمیق فوریت به چندین کمپین در حال مبارزه برای بقا. شهردار پیت Buttigieg هشدار دموکرات ها به “بیدار” قبل از سه شنبه گفت: در این مسابقه می تواند به سرعت پایین آمده به مهر و ساندرز که او به نام “دو پلاریزه آمار و ارقام در این مرحله است.”

“ما نباید مجبور به انتخاب بین یک نامزد که می خواهد برای سوزاندن این حزب و نامزد دیگری که می خواهد به خرید این حزب خارج,” او گفت:.

ساندرز حمله Buttigieg برای گرفتن پول از 46 میلیاردرهای و سپس Buttigieg حمله ساندرز بیش از این حملات برخی از هواداران خود را درگیر.

“رهبری در مورد آنچه شما در قرعه کشی از مردم” Buttigieg گفت. “این چگونه به شما الهام بخش مردم را به عمل… من فکر می کنم شما را مجبور به پذیرش برخی مسئولیت و از خود بپرسید چه انگیزه است که رفتار.”

وارن بود به خصوص تهاجمی, حمله به سه نفر از رقبای او’ برنامه های مراقبت های بهداشتی در کمتر از یک دقیقه. او گفت که Buttigieg طرح بود “بیشتر شبیه یک پاورپوینت” است و از سوی دیگر ، ctq را طرح “مانند یک پست-آن که می گوید:” قرار دادن برنامه در اینجا.'” او همچنین گسله ساندرز در مدیکر-برای-تمام, تماس, پیشنهاد خود را یک “شروع خوب” اما گفت که مبارزات انتخاباتی خود را “حملات بی وقفه هر کسی که می پرسد یک سوال و یا تلاش می کند به پر کردن در جزئیات بیشتر در مورد چگونه به واقع این کار را.”

Buttigieg و Klobuchar نیز به مبارزه بیش از Klobuchar شکست به یاد آوردن نام رئیس جمهور مکزیک.

“شما در حال تلاش برای گفتن که من گنگ است؟” Klobuchar خواسته و سپس حمله Buttigieg فقدان تجربه است.

وارن پس از آن دفاع Klobuchar گفت: یک حافظه گذشت نباید زمینه را برای یک حمله است. به عنوان بحث سقوط به cross-talk بایدن اشاره کرد: “من تنها کسی است که می داند این مرد و با او ملاقات کرد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>