میلیون دلار نوزادان فراوانند اما پرورش دهندگان دارید در عید پاک فروش


بزرگترین اسب فروش در نیمکره جنوبی احساس اثر جهانی بهداشت بحران به عنوان فروشندگان برگزار شد به تعداد رکورد yearlings در روز افتتاح Inglis استرالیا عید پاک Yearling فروش.

آبی روبان, فروش, اجرا شد, آنلاین, بدون یک اسب یا خریدار در خانه حراج ریورساید پیچیده وارویک در مزرعه با توجه به COVID-19 بیماری همه گیر.

فروش های فوق العاده انجام بهترین خود را به درام علاقه از طریق یک جریان زنده برای ثبت نام خریداران بودند که قادر به تماشای از پیش ضبط فیلم از هر اسب قبل از خوابیدن مناقصه آنلاین و از طریق تلفن.

Co-trainer John Hawkes forked out $1.1 million for a full brother to Sunlight on the opening day of the Easter sale.

Co-مربی John Hawkes چنگال مانند 1.1 میلیون دلار به صورت کامل به نور خورشید در روز افتتاحیه از فروش عید پاک.اعتبار:جنی Evans

اما حتی پس از یک میزبان از فروشندگان تصمیم به خروج اسب از فروشگاه به فروش می رسد بخش خصوصی پرورش دهندگان هنوز هم تمایلی به بخشی از سهام خود را که منجر به پایین ترین رکورد در ترخیص کالا از گمرک نرخ.

تبلیغات

تقریبا 40 درصد از اسب تصویب شد در نخستین روز از معاملات با قیمت فروش به طور متوسط هنوز هم نگه داشتن به خوبی در آب و هوای اقتصادی. آن $310,000 پس از مناقصه روز سه شنبه از $353,000 در سال گذشته فروش.

2019 کاتالوگ دیدم فقط 14 درصد از اسب گذشت در زمانی که خوی با خرید نیمکت.

تجربه صنعت در حال حاضر در وضعیتی وخیم از prizemoney کاهش در هر دو NSW و ویکتوریا با مسابقه NSW کاهش مخاطرات برای قهرمانی و سفارش کاهش تا پایان سال مالی است.

یک Zoustar کلت که کامل به چند گروه 1 برنده نور خورشید بود زدم برای 1.1 میلیون دلار به هکس مسابقه یکی از سه میلیون دلار نوزادان در یک روز Inglis مدیر عامل علامت وبستر اذعان او فکر وجود دارد ممکن است هر.

“از لحظه ای که او در آن متولد شد ما فکر کردیم که او یک میلیون دلار colt,” Widden گل آنتونی تامپسون گفت Inglis. “سوار rollercoaster شده است که در چند هفته گذشته [است باور نکردنی است]. برای او به درک 1.1 میلیون دلار در این بازار یک نتیجه خیره کننده.”

بالا مشخصات مالک بن Ho نیز پرداخت 1.1 میلیون دلار به Tyreel گل میخ برای بنابراین شما فکر می کنم کلت و یک برادر ناتنی به رهبری هنگ کنگ اسپرینتر Aethero و استرالیا گروه برنده Classique افسانه که زد در سال گذشته اورست.

از لحظه ای که او در آن متولد شد ما فکر کردیم که او یک میلیون دلار کلت.

آنتونی تامسون

هو زده مقابله با استرالیا چمن باشگاه در ماه گذشته به بیش از شیار در اورست برای سه سال آینده با برنده حراج خاموش در سال گذشته به انتخاب کنید تا GPI مسابقه خود را در سال 2019 تمدید.

این انتظار می رود او را دوباره اجرا Classique افسانه در این سال را به مسابقه.

جدید خود را به خرید یکی از ستاره تبدیل می شود در یک روز از فروش آن نیز برجسته $1 میلیون من شکست ناپذیر دختر شوخ و جوان از Srikandi حساب Kitchwin تپه. Coolmore رئیس تام Magnier رفت و به $875,000 به خرید یک من شکست ناپذیر کلت از Torryburn گل میخ و جیمز Harron صرف $670,000 برای فرانکل x شاهزاده کودتا دختر شوخ و جوان.

“من فکر می کنم فروش انجام داده است فوق العاده خوب با توجه به شرایطی” Harron گفت.

فروش پایان روز چهارشنبه.

در همین حال ویکتوریا برتر Daniel Andrews دفاع می کرد مسابقه را ادامه وجود هر مهم ورزشی رقابت در کشور بسته شدن با توجه به شیوع کروناویروس. او گفت این تصمیم در مورد “حفاظت از شغل” و نه قمار درآمد.

“مسابقه بدون جمعیت مسابقه قرار است در محل وسیعی از اجتماعی فاصله اقدامات درست مثل صنعت ساخت و ساز به عنوان مثال” اندروز گفت.

“که در آن شما می توانید مدیریت یک خطر ما فکر می کنم آن را مناسب است. و آن را باید متناسب چه خواهد بود بهداشتی بهره مند شوند در مقابل هزینه در نظر شغل ؟

“من نه یک racegoer خودم اما بسیاری از مردم استخراج مقدار زیادی از لذت بردن از آن است. و وجود دارد مقدار زیادی از آن [لذت] رفتن در اطراف در حال حاضر. من تا به حال آن را برای من قرار داده است که برخی از مردم در حال گرفتن بسیار زیادی از این واقعیت است که مسابقه پیش رفتن در یک شکل محدود.”

تاسمانی دولت به حالت تعلیق در هر سه کد از مسابقه به مدت چهار هفته.

بیشترین بازدید فیلم ها در ورزش

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>