‘Minyan’: فیلم نقد و بررسی

بهترین و شناخته شده برای به طور غیر منتظره روح شکنانه سان فرانسیسکو خودکشی doc “پل” فیلمساز مستقل اریک جراحی بیرون آمد و از سن آمد و در سال 1980 در نیویورک در یک لحظه فقط قبل از ایدز ویران این شهر گی جامعه است. از جمله زمان بندی شده اند باید حقیقی به فرض چیزی بسیار رهایی بخش در مورد هویت خود تنها به تماشای در ترس و عدم اطمینان به این برادری و آزادی سقوط در اطراف او. یکی می تواند احساس اثری از آن تجربه — نوستالژی برای مدرسه قدیمی, در شخص جنسی کشف آمیخته با گناه بازمانده — کمین در فولاد را روایت اولین “Minyan” یک فیلم در مورد یک خارجی در میان خارجی ها: یک مستور بچه شناور در ساحل برایتون را جامعه یهودی در حدود سال 1986.

جراحی در مدت زمان طولانی به روایت اولین و او می آید به این پروژه در پی دیگر نوجوان قصه به تصویر می کشد همان عصر و محیط مانند Dito Montiel نسبتا red-blooded “A Guide to Recognizing Your Saints” (اوایل Channing Tatum اعتباری) و یا جیمز گری در ساحل برایتون خانواده جرم و جنایت حماسه “کمی اودسا” (با ادوارد فورلانگ). در هر دو مورد, استفراغ کردن, جوان نقش کلیدی بود. در “Minyan” این فیلم را تعریف کیفیت و عمق تعهد خود را به یهودی صغیر آن را به تصویر می کشد.

این است ظریف فیلم, پس از انجام نگرفته که در زمان جراحی به نیت فرار ممکن است مخاطبان به طور کامل. اما آن را به ضرب گلوله توسط همان نفوذ دو سال گذشته به عنوان “جودی” (که معاملات razzle-dazzle برای طیف وسیعی از کسل کننده قهوه ای و خاکستری مایل به قهوه ای) و انجام عملکرد این بازیگر جوان که نقش آن نوجوان شخصیت Samuel H. Levine یک یشیوا دانشجویی که کشف سرنخ به تمایلات جنسی خود را در بعید محل یهودی بازنشستگی مرکز که در آن او را به موافقت هیئت مدیره با بیوه, پدربزرگ (Ron Rifkin).

Levine یک در حال ظهور استعداد شناخته شده تنها برای مخاطبان تئاتر در حال حاضر با توجه به دو نقش در متی لوپز “ارث” اگر چه “Minyan” روشن می سازد که ما در حال برخورد با یک مجری غیر معمول هدیه. در لوپز, بازی Levine می آید بی بند و پر انرژی; او تمایل خود را به این مرحله در هر زمان او در آن است. بر روی صفحه نمایش بزرگ حتی اگر closeups هستند و مقدار کمی از ما زده خود را در سال مینئو چشم و مونتی کلیفت مانند شبح: سنگین, brooding, ابرو و تیز بوکسور بینی. Levine غیر قابل انکار است اما او را نه pouty قشنگ-نوع پسر است که به نظر می رسد به انحصار منجر مرد نقش های این روز است. خود را بیشتر از 1950s مردانه ایده آل تبدیل شده درون از طریق غرق شده-شانه زرنگی از زبان بدن که برگ های شخصیت ظاهری غافل از خود اغوا کننده بالقوه در دیگران است.

در صحنه های اولیه دیوید نوشیدنی سرقت ودکا با یک دسته از پسران سن خود را و آنها را در مترو به شهر که در آن همه بچه ها اما او به راحتی گفتگو با یک گروه از دختران دست خوش پیشامد میشه به ترک دیوید ایستاده بی دست و پا و به تنهایی یک غریبه به این علاقمند به جنس مخالف, جفتگیری مراسم. بعد از آن او که رسید در زمانی که یک کولی کابین متوقف می شود به ارائه Josef (Rifkin) و خود را بی اعتنا نوه یک سوار. دخول دو دانه ئی اوله Bratt Birkeland (از “جودی” lenser عامل با نسبی داری اینجا چنین است که “Minyan” به نظر می رسد مانند یک شرق اروپا هنر فیلم مقایسه) محل دوربین که در آن آینه ممکن است به طوری که ما می تواند احساس نامشخص تبادل نگاهها بین راننده و دیوید در صندلی عقب.

چقدر این مرد جوان درک در مورد راه مردان دیگر او را بررسی کنید ؟ معاصر, گی مخاطبان در حال راه جلوتر از او مطمئن شوید که به انتخاب کنید تا کدهای خود را با وجود شدید فرکانس پایین (همه اما نقاب های فیلم distractingly plangent کلارینت نمره). آنها را از دست ندهید, چگونه اغلب دوربین می یابد راه خود را به سطح کمر به تحسین Adonis-کمربند شکاف انتهایی به شلوار جین خود را. خیلی از این فیلم کم بجوش و خروش آمدن تنش های جنسی می آید از راه آن قرار می دهد این سرنخ وجود دارد عجیب و غریب برای مخاطبان به انتخاب کنید تا یک نامفهوم به عنوان یک سوت سگ به طور متوسط شما بیننده.

دیوید خواننده مشتاق اما بازدیدکننده داشته است خود را به کتابخانه او را یک گام نزدیک تر به دنیای مو, مردان به دنبال یکدیگر به گوشه حمام برای فعالیت های فولادی برگ تا به تخیل. قبل از اینکه طولانی, دیوید می یابد شجاعت وارد یک روستای شرق نوار (رفت و آمد طولانی از ساحل برایتون) که در آن مرد ریختن نوشیدنی می خواند جیمز بالدوین “جیووانی اتاق” پشت پیشخوان. این امر می تواند یک کلیشه اما او آن را می داند: این کتاب متصدی سرپا نگه داشتن و کار می کند. کلاس درس و صحنه اجازه می دهد دیوید به خواندن بالدوین برای خود تبیین تم با صدای بلند. بعد دیوید را دنبال کردن و از دست دادن بکارت خود را به این مرد (Alex صدمه دیده).

چنین شرح بدون شک باعث می شود “Minyan” صدا steamier از آن است. قطعا به تصویر می کشد David self-بیداری بخش بزرگی از آنچه درو جراحی به این مواد است که او و co-writer Daniel Pearle (“یک بچه مثل جیک”) اقتباس از یک داستان بسیار کوتاه توسط تورنتو نویسنده دیوید Bezmozgis و منتقل به نیویورک به دلایل شخصی. که شهوت را تحریک کننده اگر تنها به خاطر آن موفق به دستگیری هر دو وجد و ضعف خود را اولین بار. اما این فیلم بیشتر معنوی از آن فیزیکی است و آن را می پردازد توجه بیشتر به دیوید همسایگان یهودی صفحه اصلی بازنشستگی از آن شخصیت خود خروس حرفه وجود دارد که عمدتا در حاشیه.

منبع مواد Bezmozgis’ داستان در مورد این خانه بازنشستگی که دیوید و Josef به اشتراک گذاری که در آن او می آید به درک که مردان در زندگی همسایه ها بیشتر از هم اتاقی (آنها در فروشگاه خود را مسواک در کنار هم و در بستر همان). آن را در مورد خاص تشابه جراحی به رسمیت می شناسد بین آنچه که مردم یهودی با تجربه در جنگ و یک بیماری است که در روز های اولیه آن به نظر می رسید به هدف قرار دادن و کشتن یک گروه خاص. و آن را در مورد اینکه آیا این تحقق دیوید دست و پنجه نرم کردن با جاذبه خود را به مردان می توانند همزیستی با آنچه که او نشان دهنده به خانواده اش و جامعه: او می تواند هر دو یهودی و گی ؟ فیلم پاسخ موجود وجود دارد در آن صحنه نهایی نشان می دهد که دیوید سفر شده است یک تست که آیا او می تواند خود را بدون از دست دادن خود را در روند.

محبوب ترین ها در انواع

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>