میراندا لمبرت توضیح می دهد که ملاقات با جو عجیب و غریب از “ببر پادشاه” پس از توییتر, واکنش

خواننده کشور میراندا لمبرت و جو عجیب و غریب از Netflix بکشد “ببر پادشاه” به نظر می رسد به عبور از مسیرهای چند سال پیش.

لمبرت ارسال شده یک عکس از خودش با جوزف “جو عجیب و غریب” مالدونادو-پاساژ به عنوان “کمی دوشنبه حافظه” در توییتر.

مالدونادو-پاساژ موضوع ضربه Netflix docu-سری محکوم به 22 سال زندان و بیش از سوء استفاده از حیوانات اتهامات و توطئه قتل برای استخدام. همچنین ظاهر شدن در عکس ها Kelci “Saff” Saffery سابق خود باغ وحش کارمند و جان فینلی سابق او شریک است. بسیاری از Lambert پیروان صدا کردن در نظرات همین دلیل است که او با محکوم حیوانات آزار دهنده در وهله اول.

لمبرت ارسال شده پیگیری و توضیح داد که چگونه او را ملاقات کرده بود “ببر پادشاه” ، MuttNation او پایه و اساس است که کمک می کند تا پناهگاه حیوانات خانگی به تصویب رسید مهاجرت حیوانات پس از طوفان هاروی آمار هوستون. این سازمان به دنبال داوطلب برای حمل و نقل حیوانات از هوستون به اوکلاهما که در آن بیشتر وجود دارد اتاق را برای آنها و Maldonado-عبور ارائه شده به کمک.

“برخی از پسر به نام جو داوطلب تریلر و کارکنان” لمبرت توضیح داده شده در توییتر. “در حال حاضر من می دانم که آن را” جو عجیب و غریب است.’ من هرگز خود را به باغ وحش و حتی نمی دانند که او ببر. بدیهی است که من می خواهم هرگز چشم پوشی حیوانات تحت درمان بد.”

“ببر شاه” تبدیل شده است آخرین Netflix احساس را در سراسر جهان به خصوص که اکثر مردم در خانه تحت پناهگاه در محل قوانین. در نشان می دهد 10 روز اول در دسترس بیش از 34 میلیون نفر آن را تماشا کردند به گفته نیلسن.

روز یکشنبه Netflix برای اولین بار یک “ببر پادشاه” aftershow با مصاحبه از Saffery, Finlay و دیگر مردم از Maldonado-پاساژ زندگی. تعداد کمی از آنها احساس همدردی او را به عنوان او در حال حاضر در زندان نشسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر