آینه و یخچال: کشمکش و چالش های کار در خانه


به عنوان یک نویسنده کار از خانه من تا به حال کمی در راه از مهارت های قابل عرضه در بازار. من می توانم نوشتن کلمات خوب و نوع واقعا سریع و… بله در مورد آن.

تا به حال است.

Put down the scissors. Step away from the mirror. Make it a rule to only ever look at yourself before you leave the house, possibly in another two weeks’ time.

قرار قیچی. گام به دور از آینه. آن را به یک قانون به تنها نگاه خود را قبل از شما خانه را ترک احتمالا در یکی دو هفته زمان است.اعتبار:iStock

چرا که در این عجیب و غریب و نامشخص زمان, من می دانم من یک منحصر به فرد و با ارزش مجموعه ای از مهارت های honed از نزدیک به دو دهه از داشتن یک شغل مناسب.

من یک متخصص در ماندن در خانه.

تبلیغات

“کارشناس ماندن در خانه؟” من می شنوم شما را مسخره می کنند. “چقدر سخت است که آن را تا از خواب بیدار, یک فنجان قهوه و نه به کار می کند؟”

خوب, اجازه دهید به شما بگویم. آن را بسیار خونین آسان است. هنوز هم وجود دارد مشکلات برای غلبه بر زمانی که در خانه ماندن برای مدت طولانی; تله رفتاری که می تواند منجر به خجالت و شرم. هر چند شما ممکن است احساس اولیه افزایش رفعت به عنوان شما پاتر در اطراف خانه خود را در شما jimjams, reveling در خود نشسته و خود را Netflix اشتراک لطفا مراقب باشید از پس چالش ها و توصیه من را دنبال کنید.

1. آینه
هنگامی که شما در دفتر کار شما ممکن است به سختی گرفتن چشم از صورت خود را در تمام طول روز. این مایه تاسف است زمانی که شما موفق به اطلاع Vegemite اسمیر بینی خود را, اما آن را یک برکت و رحمت است. در صفحه اصلی شما می توانید بازتاب خود را هر زمانی که شما از عبور از راهرو آینه و یا زمانی که شما قدم به حمام و یا زمانی که شما سرگردان به گنجه خود را تغییر دهید دمپایی. شما می توانید متوجه چه خسته شما نگاه کنید چگونه موهای خود را گرفتن است چگونه zit است که جوانه خود را در چانه خود را چگونه ابرو و مو در حال رشد است در جهت اشتباه است.

قبل از شما آن را بدانید شما خیره در آینه حمام دیوانه وار برداشت ابرو خود را تا زمانی که خود را چپ پیشانی است که سه نشان داده می شود کوتاه تر از حق و چیدن دور در کوچک zit تا زمانی که یک رنگ قرمز روشن و درخشان دهانه. در یک روز بد شما ممکن است به خودتان پیدا کنید و برش بزنید fringe با قیچی آشپزخانه و یا – خدای ناکرده – re-یک ظاهر طراحی شده مو خود را از ابتدا.

توقف. قرار موچین. قرار قیچی. گام به دور از آینه.

آن را به یک قانون به تنها نگاه خود را قبل از شما خانه را ترک.

2. پینترست
بله روز می تواند طولانی و خسته کننده هنگامی که شما به دام افتاده در داخل بدون آینه. و بله یک ذهن بی قرار شروع می شود سرگردان به جدید و هیجان انگیز به معنی تحریک و پینترست است که سمت راست وجود دارد با فهرست خود را از سرگرم کننده و آسان صنایع دستی است.

“شاید در حال حاضر زمان برای شروع است که مداد تراش دیواری” شما خودتان بگویید و یا “وای که طناب کدو تنبل Centrepiece به نظر می رسد سرگرم کننده و آسان به را است.” اگر شما آسیب پذیر به خصوص شما ممکن است نگاه کردن به گشتن با موی گربه و یا ده ایده برای دکمه سوراخ یا – *دچار* – Ikea هک.

مقاومت در برابر این پاکستان است. خود را از ترس و خستگی صحبت کردن. یک پروژه DIY نیست کمک خواهد کرد که شما را به زندگی خود بهترین است. آن را ایجاد ضایعات و ناامیدی و سرخوردگی و احتمالا یک طناب کدو تنبل Centrepiece شما هرگز دوباره استفاده کنید.

پیدا کردن چیزی عملی و مفید به جای مانند رفو یک جوراب یا برخی از کلوچه.

3. یخچال

شما متوجه خواهد شد که زمانی که شما اقامت در خانه برای مدت زمان طولانی است که یخچال شما می توانید آواز خواندن. هر چند به نظر می رسد مانند یک جسم بی جان آن را به یک قدرتمند و تغزلی صدای تماس شما plaintively به آن را باز کنید و بررسی دلخوشیها در.

قبل از شما آن را بدانید شما خورده و مقداری پنیر بعد از صبحانه یک مرغ بال و چهار تیم Tams قبل از ناهار و شب گذشته غذای مرکب از گوشت وارد به عنوان یک نور میان وعده بعد از ظهر. پس از یک یا دو هفته در داخل خانه شما را فراموش کرده ام آنچه که گرسنه بودن و زمان غذا به نظر می رسد اما صرف تشریفات در بی پایان بعد از چرا.

چشم پوشی از تماس. باز کردن درب یخچال فقط در زمان غذا یا اگر قصد دارید برای تمیز کردن قفسه ها برای منحرف کردن اذهان خود را از Pinterest.

بیشترین بازدید فیلم ها در شیوه زندگی

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>