‘سوء رفتار’: فیلم نقد و بررسی

آیا کسی هنوز پخش تلویزیونی جشنوارههای زیبایی? برخی باید انجام دهید: امثال امریکا از دست و دست جهان احتمالا نیست در حال پخش به مخاطبان جهانی از ارواح هر حال کاهش حضور در تخیل محبوب. در عین حال برای سال در حال حاضر, مراسم مجلل صنعت است احساس مانند یک زن مرده راه رفتن و تکان دادن پیوسته از دست دادن رأی تلویزیون و جوانان درخواست تجدید نظر با این حال بسیاری از امتیازات این باعث می شود تا بیشتر مترقی استانداردهای زنانگی: ممنوعیت شنا دور ممکن است کمک کند اما چیزی بزرگتر است که برهنه به هر حال. فنری واقعیت مبتنی بر Britcom در “ساخته شده در دگنهم” ورید, Philippa Lowthorpe را “سوء رفتار” علائم نقطه که در آن کرم تبدیل شده است. بازبینی اعتراض-رنگ باخته 1970 مسابقه دوشیزه جهان از متناوب چشم انداز از شرکت کنندگان و فعالان مخالف آن شاد آسان راحتی مشاهده اما برای تمام آن پر زرق و kitschtastic دوره مظاهر وجود دارد کمی نوستالژی زیر بنای آن است.

به جای “سوء رفتار” می گوید رهایی خوب به بد دوره ای درخشان و politest راه ممکن است: بیش از حد مودبانه شاید اگر شما به دنبال یک فمینیست کمدی است که در واقع زندگی به خشن وعده از عنوان آن است. اما این یک unabashedly تجاری crowdpleaser امید به رسم صلیب نسل گروه از زنان و متحدان به تئاتر را هنگامی که آن را cannily منتشر شده در انگلیس در این جمعه از طریق دیزنی فقط در زمان برای نسخه محلی از مادران در روز است. (این عنوان به راحتی می تواند رفته اند به هفته قبل به پایان رسیده و روز بین المللی زنان هر چند “همسران نظامی” صورت گرفت که نقطه: دو را دنج دو ویژگی.) یک Stateside انتشار تایید نشده است هر چند قدرت ستاره از کایرا نایتلی Gugu Mbatha-Raw and Jessie Buckley در اصل نقش باعث می شود برای راحتی صادراتي بسته است.

چگونه روایت است divvied بالا بین آنها, اما, بیشتر خودنمایی موضوع را با یک فیلمنامه توسط ربکا Frayn (“بانوی”) و ساده لوح Chiappe (دوست داشتنی خود را “بهترین”) است که تلاش برای درمان ملکه زیبایی در یک بد misogynistic سیستم با شدید انصاف — اما باد دادن حتی جنیفر Hosten (Mbatha-Raw) را Grenadian شرکت کننده که تبحر خود را دنباله با تبدیل شدن به اولین سیاه جهان خانم میان سال 1970 اغتشاش و تا حدودی پوست-درمان عمیق.

به طور مساوی به عنوان فیلم همدردی در حال گسترش آن نشسته بیشتر به راحتی در آگاهی از شخصیت سالی الکساندر (نایتلی) یک طبقه متوسط در لندن و موج دوم فمینیستی تلاش به لرزش کردن گرفتاری از یک محافظه کار تربیت با ثبت نام به عنوان یک مادر تاریخچه دانشجو — به بهت و حیرت از او نشاسته ای مادر ساناز (Phyllis Logan) که خواستار سالی به حل و فصل برای یک اختصاص داده شده محقر به دوست پسر و دختر جوان. دلسرد توسط fusty جنسیتی او برخورد در دانشگاه سالی عوض می یابد مانند ذهن در جو رابینسون (Buckley), صریح طبقه کارگر سر دسته یک باغی فمینیستی گروه فعال.

پس از اولیه prim سوء ظن به کتابی سالی است که کشیده شده به رضایت جمعی خرقه کثافت کاری زنان کمون که در آن آنها قطع دود گلدان و طرح های مختلف خود تظاهرات — با یک برنامه ریزی حمله به عقب مسابقه دوشیزه جهان به زودی در لندن برگزار شد در خط بعدی. کاملا بی اطلاع از برنامه های خود foppish مجلل رئیس اریک مرلی (Rhys Ifans) blusters در آماده سازی برای به اصطلاح “گاو نشان می دهد” تامین باب هوپ (Greg Kinnear, سرگرم کننده و اگر مشخصا سازمان ملل متحد-امید-مانند) به عنوان میزبان قبل از سراسیمگی از بین المللی شرکت کنندگان در هیجان و اسپری مو دود جت به شهر.

در میان آنها icily ورزش را از دست ندهید سوئد Maj Christel جوهانسون (کلارا Rosager) به امثال’ مورد علاقه دو به مراتب کمتر خیالی کنندگان رنگ: جنیفر Hosten و مروارید Janssen (Loreece Harrison underused لذت), a wide-eyed دختر ساده رقابت به عنوان “دختر شایسته آفریقای جنوبی” عجله انتخاب دوم آفریقای جنوبی نامزد در نظر گرفته شده برای دفع ضد آپارتاید شد. هر دو محروم زنان dreams که یک مراسم مجلل پیروزی می تواند واقعیت — در صورتی است که همه سفید انگلیسی, زنان اعتراض نمی خرابکاری کل سرمایه گذاری است.

که یک برنامه به طور بالقوه غنی چشمگیر درگیری هنوز broad-brush اسکریپت هرگز کاملا مربع و دایره که در بخشی به دلیل آن را به ما می دهد اندک دسترسی به زندگی درونی از هر شخصیت اما سالی. درخشنده Mbatha-Raw نقش Grenadian underdog با فضل و طنز خوب است اما آرزوی ما دیدن بیشتر از زمانی که این نمایش چراغ خاموش; باکلی همیشه خوش آمدید, فیلم, jolting حضور نمی تواند انجام دهد بسیار به جو بیش از یک jangly کیسه نگرش و شعار. نایتلی دوست داشتنی مثل همیشه sportingly شانه رسیدگی, اما به نظر می رسد مجموعه ای برای بازی حداقل از چهره های جذاب در اینجا. اواخر فیلم tête-à-tête بین او و Mbatha-Raw, تا کنون فیلم بهترین صحنه ارائه می دهد یک طعم و مزه از خروشد اساسی پیچیدگی وجود ندارد و در جاهای دیگر.

این کلید های میانبر و کاستی بعید است که مشکلات بسیاری در این فیلم مخاطبان اصلی و نه آنها در نهایت کمین “سوء رفتار” به عنوان سر راست روحیه پیام فیلم به خصوص در زمان unabashedly دستکاری اما موثر روش های قدیمی از آوردن بازیگران’ زندگی واقعی همتایان بر روی صفحه نمایش می آید tearily به بازی. این همه colorfully به کار گرفته شده توسط TV pro Lowthorpe پس تا اولین صفحه نمایش بزرگ او “پرستوها و آمازون” با شبیه صاف, غیر شخصی اعتماد بنفس در حالی که زیر خط اعتبار — به خصوص شارلوت والتر پررنگ انفجار-در-یک-فهرست-فروشگاه لباس — همه برای انتخاب فنری لهستانی بیش دانه دانه صحت. هنوز “سوء رفتار” را نقطه تا مشکلات فرمول فیلم در مورد مبارزه با قدرت: جوشان و مشتاق به لطفا و حتی هنگام جابجایی از روی حیله و تزویر intersectional سیاست جنسیت و نژاد و کلاس این فیلم می تواند ایستادن به عمل کردن فقط یک کمی بیشتر.

محبوب ترین ها در انواع

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>