‘ماموریت: غیر ممکن است 7’ ایتالیا شلیک به تعویق افتاد با توجه به کروناویروس

با توجه به coronavirus پارامونت پیکچرز است و به تأخیر انداختن برنامه های خود را برای سه هفته شوت از تام کروز “ماموریت: غیر ممکن است 7” در ونیز ایتالیا.

این استودیو در بیانیه روز جمعه با اشاره به ونیزی دولت به زودی به توقف کرد. ایتالیا بیش از 150 تایید موارد این بیماری است.

“از فراوانی از احتیاط برای ایمنی و رفاه ما بازیگران و خدمه و تلاش های محلی ونیزی دولت برای توقف تجمعات عمومی در پاسخ به تهدید coronavirus ما در حال تغییر طرح توجیهی تولید برای ما سه هفته شوت در ونیز برنامه ریزی برای اولین بار پا گسترده تولید برای” ماموریت: غیر ممکن 7,'” پارامونت گفت. “در طول این وقفه ما می خواهیم به فکر نگرانی از خدمه و اجازه می دهد آنها را به بازگشت به خانه تا زمانی که تولید شروع می شود. ما ادامه خواهد داد برای نظارت بر این وضعیت کار در کنار سلامت و مقامات دولتی به عنوان آن را تکامل می یابد.”

کروز به عنوان بازگشت به ظاهر غیر قابل خراب کردن مامور مخفی اتان هانت به صورت دو “ماموریت: غیر ممکن” ، برترین مورخ هفتم فیلم برای جولای 23, 2021, در حالی که یک قسط هشتم منتشر خواهد شد Aug. 5, 2022.

محبوب ترین ها در انواع

Christopher McQuarrie است در هیئت مدیره به طور مستقیم هر دو فیلم. او پیش از این کارگردانی 2015 را “ملت سرکش” و 2018 را “Fallout” بود که بهترین عملکرد از حق رای دادن با $791.1 میلیون نفر در سطح جهان است.

همچنین در دوشنبه پارامونت اعلام کرد که تاخیر در انتشار آن “سونیک خارپشت” در چین با توجه به کوروناویروس. “صوتی تنها خواهد کم کردن سرعت سرعت خود را به طور موقت و ما نگاه به جلو به آوردن او زوم کردن بر روی صفحه نمایش بزرگ در چین پس از آن مناسب است برای انجام این کار” آن را در بیانیه ای گفت.

ترک یک پاسخ

می خواهید به خواندن مقالات بیشتر شبیه به این یکی ؟ اشتراک تنوع امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>