M&M inducts Nisaba Godrej و Muthiah Murugappan به عنوان مدیران مستقل

ماهیندرا و ماهیندرا منصوب شده است Nisaba Godrej و Muthiah Murugappan به عنوان اضافی مدیران (مستقل و غیر اجرایی) در هیئت مدیره این شرکت با اثر از 8 اوت سال 2020 برای مدت پنج سال. این شرکت با صدور اطلاع رسانی این موضوع به مبادلات سهام.

Godrej, رئیس و مدیر عامل Godrej فروش محصولات بوده است کلید معمار GCPL استراتژی و تحول در دهه گذشته است. در طول این دوره GCPL بازار capitalisation افزایش یافته است بیست برابر شده است. کارشناسی فارغ التحصیل از مدرسه وارتون در دانشگاه پنسیلوانیا و MBA از دانشگاه هاروارد کسب و کار, مدرسه, Godrej پرشور در مورد آموزش دختران, ذهن انسان, کوه پیمایی و ورزش سوارکاری.

M&M مدیره نیز تایید انتصاب Murugappan به عنوان یک اضافی (کارگردان مستقل و غیر اجرایی) در هیئت مدیره برای مدت پنج سال با اثر از 8 اوت سال 2020 است.

MBA از مدرسه بازرگانی لندن و کارشناسی در علوم مدیریت از دانشگاه وارویک (Warwick مدرسه کسب و کار) او شده است با Murugappa گروه از سال 2007 و در حال حاضر سر مواد غذایی کسب و کار گروه گل سرسبد عید پری هند است. برای بیش از یک دهه در حال حاضر او مشغول به کار بوده است با شروع یو پی اس و میکرو VC بودجه (به عنوان یک سرمایه گذار فرشته/LP ) در مناطق SaaS, e-commerce, عمیق تکنولوژی و کالاهای مصرفی.

در ضمن M&M نیز در پی سهامداران تصویب کاهش شرکت سهام در SsangYong Motor Co شرکت تابعه آن در کره به کمتر از 50 درصد است. این است که به induct سرمایه گذاران بالقوه به شرکت و یا در غیر این صورت نیازهای بودجه از SYMC از طریق منابع دیگر از این شرکت است. فرعی بوده و تحمیل ضرر و زیان شده است و شناسایی به عنوان یکی از چندین شرکت M&M می خواهد به خروج به عنوان بخشی از برنامه بلند مدت تخصیص سرمایه استراتژی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>