MNRE خواستار متحده برای راه اندازی انرژی های تجدید پذیر و تجهیزات پارک برای دیدار با تقاضا

در یک زمان زمانی که تعداد زیادی از شرکت های بین المللی به دنبال به حرکت خود پایه تولید از چین در پی coronavirus (Covid-19) شیوع وزارت جدید و انرژی های تجدید پذیر (MNRE) است که با دیدن یک تازه فرصت در راه اندازی انرژی های تجدید پذیر (RE) تجهیزات ساخت پارک برای پاسخگویی به تقاضای داخلی و همچنین هند تولید جهانی hub. به عنوان وجود دارد نگرانی از رکود در تامین مواد اولیه و کالا از کشور چین با توجه به Covid-19 بحران آغاز شد که از وجود این وضعیت در واقع ارائه یک فرصت برای هند برای افزایش تولید خود را با ظرفیت و ظهور به عنوان یک مرکز برای تولید.

با این هدف وزارت به نوشته های مختلف دولت و مقامات بندر به شناسایی قطعه زمین از 50-500 هکتار برای راه اندازی چنین پارک ها. این MNRE ارائه مشوق های بسیاری برای دولت ها به راه اندازی چنین پارک ها.

همچنین بخوانید: 7 راه برای احیای هند بازار کار و معیشت در پست-Covid جهان

“MNRE آغاز عمل در راه نسبت به راه اندازی جدید هاب برای تولید انرژی های تجدید پذیر و تجهیزات در کشور برای دیدار با هر دو داخلی و همچنین تهیه کردن به تقاضای جهانی” وزارت در بیانیه ای گفت.

Tuticorin پورت اعتماد و دولت مادها پرادش و اوریسا در حال حاضر به ابراز علاقه به راه اندازی مجدد تجهیزات ساخت پارک های آن اضافه شده است. منشی, MNRE, آناند کومار در جلسات دوباره با شرکت های هفته گذشته است. این وزارت نیز در تماس با تجارت کمیسیون / نماینده از کشورهای مختلف آنها را دعوت به سرمایه گذاری در این امیدوار کننده بخش در هند. این MNRE وزیر خطاب به ما هند همکاری استراتژیک فروم در اوایل این هفته از طریق وبینار و به دنبال همکاری و سرمایه گذاری توسط شرکت های ایالات متحده. همچنین بخوانید: SBI می بیند شاخه های سبز در جاده های شهرستان توزیع گاز و تجدید پذیر از بخش های این امکانات خواهد ساخت تجهیزات مانند شمش سیلیکون و ویفر, سلول های خورشیدی و ماژول های بادی تجهیزات و اقلام جانبی مانند پشت ورق, شیشه, فولاد, قاب اینورتر و باتری.

این مراکز نیز صادرات تجهیزات و خدمات در دوباره بخش.

در حال حاضر هند حدود 10 GW وزش تجهیزات ظرفیت تولید. در مورد سلول های خورشیدی و ماژول های هند واردات مورد 85per درصد از آن مورد نیاز است. همچنین بخوانید: تاتا قدرت به مقیاس پایین تولید تمرکز بر روی T&D تجدید پذیر برای رشد دولت در حال حاضر وضع اولیه گمرکی این کالاها برای حفاظت از داخلی های خورشیدی در صنعت ساخت. این MNRE گفت: در زمانی که بسیاری از شرکت ها در حال تغییر از پایگاه خود را از چین آن زمان برای هند به ارمغان بیاورد تغییر سیاست برای تسهیل تولید در کشور است. در هماهنگی با این MNRE راه اندازی انرژی های تجدید پذیر صنعت تسهیل و ارتقاء هیئت مدیره به منظور تسهیل سرمایه گذاری در این بخش است. وزارت تقویت شده است که بند در قدرت خرید موافقت نامه (از) به افزایش اعتماد سرمایه گذاران. سه قدرت و RE بخش NBFCs — PFC REC و IREDA — کاهش می یابد خود را بازپرداخت اتهامات به 2 درصد افزایش بودجه در دسترس برای پروژه های جدید است. این IREDA نیز بیرون آورده یک طرح جدید برای پروژه های خاص بودجه برای ترویج جدید RE پروژه های در هند آن اضافه شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>