گوشی های تلفن همراه برای دریافت گران به عنوان GST رای پیاده به 18 درصد از 12 درصد

کالا و خدمات مالیات (GST) شورای اسلامی روز شنبه اعلام کرد یک افزایش در نرخ مالیات بر گوشی های تلفن همراه و قطعات مشخص شده به 18 درصد از ماه آینده از موجود 12 درصد به درست معکوس وظیفه ساختار.

آن, اما, معوق, تصمیم گیری در پیاده روی نرخ در سه موارد دیگر — کفش پارچه و کود — که توصیه شده توسط لوازم کمیته از افسران برای اصلاح این سیستم از داشتن بالاتر وظایف در ورودی نسبت به محصولات نهایی است.

“اگر نیاز به کالیبره کردن نرخ در این موارد ما را به این موضوع در یکی از جلسات آتی” وزیر دارایی Nirmala Sitharaman که ریاست این نشست به خبرنگاران گفت:.

West Bengal وزیر دارایی Amit میترا که به خواست شورای به افزایش نرخ در این موارد گفت: “زمان کلیدی است. هنگامی که شما coronavirus موضوع و رشد اقتصادی, رکود, چه حس می کند آن را در پیاده روی GST نرخ اقلام مانند این است؟”

graph

میترا که آیا حضور در این جلسه به دلیل دلایل بهداشتی گفت: West Bengal همکاران مطرح کردم و پشتیبانی از تمام کشورهای محرومیت یک یا دو. “برخی از BJP متحده نیز پشتیبانی می کند. Tamil Nadu, Maharashtra, همه صنایع نساجی. اولین آنها معوق (افزایش نرخ) همه موارد اما بعد از ناهار آنها گفت: آنها می تواند در افزایش آن در گوشی های تلفن همراه” میترا گفت.

در پاسخ به یک پرس و جو که آیا قیمت گوشی های تلفن همراه افزایش می یابد پس از این تصمیم سرمایه گذاری یک B Pandey گفت: این حرکت با هدف اصلاح معکوس وظیفه ساختار بود که مسدود کردن بازپرداخت از شرکت. “من باور نمی کنم که افزایش قیمت 6 درصد” او گفت:.

این شورا در عین حال کاهش GST نرخ تعمیر و نگهداری, تعمیر و خدمات تعمیرات اساسی هواپیما به 5 درصد از 18 درصد است. این کمک خواهد کرد که در راه اندازی این امکانات در هند Sitharaman گفت.

آن را نیز به ارمغان آورد برابری های دست ساز و ماشین ساخته شده از چوب کبریت با تحمیل یک GST نرخ 12 درصد در آنها.

در حال حاضر دست ساخته شده از چوب جعبه جذب 5 درصد GST و ماشین ساخته شده 18 درصد است.

تصحیح GSTN سیستم

این شورا تصمیم گرفت که آن را انتقال به Infosys رئیس Nandan Nilekani که GSTN پورتال تصحیح شود و بهتر-مجهز به پاسخگویی به چالش های ماه جولای در برابر ژانویه 2021 پیشنهاد شده توسط او.

Nilekani ساخته شده بود ارائه به شورای GSTN پیش از آن در روز. او خواستار کارکنان اضافی و سخت افزار بهتر ظرفیت بود که توافق توسط شورای.

“همانطور که همه آگاه هستند ما تا به حال یک سری از مشکلات فنی مسائل از سیستم قادر به تحمل بار و در زمانی که بیش از یک لاخ از مردم در تلاش برای دسترسی به سیستم سیستم یا متوقف شده و یا با تاخیر و یا فقط پاسخ نداد” Sitharaman گفت.

او گفت که این وزارتخانه بوده است به صورت دوره ای جذاب خود را با Infosys در جهت است که این سیستم را می توان بهبود یافته است. “از طرف شورای, ما می خواهیم به طور کامل افزایش ظرفیت بیشتر هرس سیستم لاغر سیستم GSTN با بهتر کارکنان پاسخ و راه حل ژوئیه سال 2020” وزیر گفت.

استقراض توسط شورای

شورای بررسی اینکه آیا آن را می توانید برای وام گرفتن اگر جبران فرایند مجموعه سقوط کوتاه از نیاز متحده است.

Sitharaman گفت: او را مجبور به گرفتن نظر در مسائل مختلف حقوقی مانند که به تضمین وام گرفتن, چگونه می شود آن را بازپرداخت تاثیر بر مسئولیت مالی و مدیریت بودجه عمل می کنند. پس از جلسه پارلمان است بیش از یک جلسه ویژه شورای نامیده خواهد شد در این.

تا کنون تومان 78,000 کرور غرامت فرایند جمع آوری شده و دولت داده شده است, بیش از تومان 1.2 تریلیون او افشا می شود.

رویه مسائل

شورای معوق معرفی e-صورتحساب به 1 اکتبر برابر زودتر برنامه ریزی آوریل 1.

در حالی که هیچ اشاره ای به تعویق انداختن ساده جدید را برمی گرداند به گفته مقامات موجود می گرداند ادامه خواهد داد در حالی که قبل از آنهایی که جدید معرفی می شوند.

اما Cleartax مدیر عامل Archit گوپتا گفت:”ما انتظار این شورا به زودی به اشتراک گذاری جزئیات یک نقشه راه جدید برای GST بازگشت سیستم و روشن شدن ابهامات وجود دارد که در زمان فرمت جدید بازگشت اشکال است.”

شورای معوق مهلت برای پر کردن سالانه و آشتی بازده برای 2018-19 سه ماه تا 30 ژوئن. آن نیز چشم پوشی اواخر هزینه برای مالیات دهندگان که سالانه بازگشت به Rs 2 کرور.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>