سیاست پولی متمرکز بر بهبود نرخ انتقال: RBI کارفرمایان

پس از سیاست دیدار RBI فرماندار Shaktikanta دس و معاون فرمانداران N S Vishwanathan مایکل Debabrata Patra و B P Kanungo صحبت با رسانه ها در مورد مسائل مختلف از جمله معرفی LTRO و احتمال کاهش نرخ پیش رفتن. Das نیز روشن است که در حال حاضر هیچ برنامه ای برای monetise کسری بودجه دولت. ویرایش گزیده ای:

شما باید آمد تا با LTROs تومان 1 تریلیون و معاف نسبت ذخیره نقدی (CRR) برای بانک ها به صورت افزایشی اعتباری خرده فروشی. آیا این یک نوع پنهان کاهش نرخ بهره?

Shaktikanta دس: اساسا آن است که تلاش برای بهتر انتقال سیاست پولی از آنجا که ما در حال دادن آن در سیاست هستند. پس Rs 1 تریلیون ما می خواهیم برای تزریق به سیستم بانکی فعال خواهد شد بانک ها برای کاهش نرخ وام های خود را.

خواهد LTRO جایگزین OMOs? همچنین هر گونه جزئیات در گنجاندن هندی اوراق قرضه در شاخصهای?

داس: این LTROs در نظر گرفته شده به جای OMOs. بنابراین ایده این است به نحوی کاهش هزینه پول برای بانک ها برای اعطای وام. به همین دلیل است که در مخزن رای دادن. همچنین, آن را می دهد آنها را تضمین دوام نقدینگی را در دست خود و این باید تشویق بانک ها به ویژه هنگامی که آنها در حال دیدن است که نرخ سپرده سفت و سخت هستند و به سمت پایین بکشید.

بودجه اعلام کرد که برخی از اوراق قرضه دولت را بدون هیچ محدودیتی با توجه به غیر مقیم مشارکت نشان دهنده استحکام اقتصاد هند در حال حاضر که ما می توانید قبول بالاتر سرمایه گذاری خارجی بسیج بالاتر سرمایه های خارجی برای دیدار با داخلی ما اما نیاز است که جریان را از نظر روپیه و دلار است. به حد قابل توجهی خارجی پس انداز هستند که بسیج برای دیدار با داخلی ما مورد نیاز است. بنابراین فشار داخلی پس انداز برای دیدار با الزامات دولت نیز به حداقل رسیده است.

شما می گویند شما نمی توانید کاهش نرخ با توجه به تورم فشار. اما نقدینگی است که در مازاد و همچنان بسیار و بین دسامبر و فوریه به شما معرفی شده اند عملیات پیچ و تاب. پس چه گسترده تر در چارچوب سیاست های شما هستند و آنچه شما در تلاش برای رسیدن به عملیات پیچ و تاب ؟

دس: مازاد نقدینگی وجود دارد برای اطمینان بهتر انتقال سیاست پولی به عنوان وجود ما 135 واحد وجود دارد به نقدینگی کافی. بنابراین آن را تنها از ماه ژوئن که سیستم شد کافی در نقدینگی. عملیات پیچ و تاب است یک ابزار استفاده می شود به اطمینان حاصل شود بهتر انتقال سیاست پولی. شرکت های بزرگ اوراق قرضه در حال محک به نرخ وام در اوراق بهادار دولتی بخش. بنابراین با بهره برداری پیچ و تاب و اگر ما قادر به نرم کردن بازده در اوراق بهادار دولتی در, دیگر, پایان, پس از آن است که عمل به عنوان یک معیار برای شرکت نرخ وام. بنابراین تلاش شد تا اطمینان حاصل شود بهتر انتقال به بازار اوراق قرضه شرکت نه چندان زیادی برای مدیریت عملکرد در اوراق بهادار.

سه سال در مخزن قرار است به منظور بهبود انتقال است. چه اتفاقی می افتد اگر یک بانک قرض در 5.15 درصد و یک سال پایین خط شما افزایش نرخ بهره چیست ؟ خواهد شد و بانک ها موظف به تصویب این نرخ ؟ تحت FRBM عمل یک بار ماشه بند است که اعمال دولت همچنین می توانید monetise کسری بودجه خود را. این است که یک نگرانی برای شما ؟

دس: در حال حاضر هیچ گونه برنامه monetising کسری بودجه دولت. افزایش وام گرفتن در سال مالی جاری با وجود کسری مالی رفتن به 3.8 درصد باقی می ماند همان و در سال آینده این افزایش تنها توسط 70,000 تومان کرور. و اگر آن محاسبه شده است به عنوان یک درصد از تولید ناخالص داخلی و سپس آن را پایین تر از سال جاری قرض گرفتن.

N S Vishwanathan: این مدیریت نقدینگی چیزی که ما در حال گرفتن به. بانک ها خواهد شد را به یک تماس به عنوان به آنچه آنها را به عنوان سه سال نرخ بهره سناریو. اما در حال حاضر آنچه که ما به دنبال در این است که اگر بانک ها فقط قرض گرفتن یک شب پس از آن می آید و به ما یک شبه به reverse repo. بنابراین ما آنها را می خواهید به قرض گرفتن برای دیگر تصدی آن حرکت خواهد کرد در قالب وام.

مایکل Patra: این سه سال repos داده خواهد شد و در این زمان سیاست نرخ 5.15 درصد است. بنابراین مخزن قفل است که در. اگر ما تغییر سیاست نرخ و انجام repos در آن زمان آنها خواهد شد در نرخ های مختلف. بنابراین بانک ها خواهد شد بودجه در 5.15 درصد در حالی که متوسط هزینه وجوه به حساب سپرده بالاتر است.

دس: بانک ها را در هر آنچه که آنها نیاز به. این گزینه ای است که ما در حال دادن به بانک ها.

خواهد شد افزایش در سپرده های بیمه افزایش هزینه پول برای بانک ؟

B P Kanungo: سپرده پوشش بیمه بوده است از افزایش Rs 1 لاخ به Rs 5 لاخ. این حق بیمه را افزایش می دهد 10 paise به 12 paise در هر 100 تومان برای هم بودن. تاثیر بر بانک ترازنامه به احتمال زیاد نیست خیلی.

دولت تبدیل Rs 2.7 تریلیون دلار از کوتاه به بلند اوراق قرضه. آیا معنی RBI خواهد شد حمایت از دولت وام گرفتن برنامه از طریق عملیات پیچ و تاب ؟

دس: هدف از عملیات پیچ و تاب است به منظور تسهیل در انتقال به اوراق قرضه شرکت های بزرگ بخش و نه برای مدیریت عملکرد برای دولت یا حمایت از آن قرض گرفتن برنامه. اما به عنوان مدیر بدهی دولت RBI همیشه به اطمینان حاصل شود که استقراض دولت برنامه می رود از طریق غیر مخل به شیوه ای.

ترجمه مقاله فارسی به انگلیسی

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>