موسمی جلسه پارلمان باید شروع در اواسط ماه جولای: V-P Naidu

معاون رئیس جمهور M Venkaiah Naidu است گفت که او انتظار دارد موسمی جلسه مجلس برای شروع در اطراف آن “برنامه های عادی” از اواسط ماه جولای.

مجلس سه جلسه در هر سال – بودجه موسمی و زمستان جلسات. در این سال بودجه جلسه محدود به دلیل شیوع کروناویروس (Covid-19) و مستند است که به دنبال.

Naidu همچنین رئیس Rajya سبها است در چند روز گذشته رسیده همه اعضای مجلس از جمله تازه انتخاب شده ، به گفته منابع نزدیک به او برخی از Rajya سبها اعضای پرسید: در مورد آینده مجلس جلسه Naidu در پاسخ گفت: بستگی دارد که این وضعیت بر روی زمین است.

همچنین بخوانید: Coronavirus زنده: Punjab گسترش ‘گارد ملی’ اجازه می دهد تا مغازه برای 4 ساعت در روز

اما Naidu همچنین گفت که “با فشرده ویروس مهار تلاش های نصب شده در سراسر کشور و نتایج خود را نشان بر روی زمین ممکن است امید برای برنامه های عادی”. موسمی جلسه کوتاهترین از سه جلسه معمولا شروع می شود و در وسط تیر و طول می کشد یک ماه.

از 245 اعضای Rajya سبها, Naidu در حال حاضر صحبت به 241 به عنوان بخشی از ماموریت این اتصال که در آن او صحبت خواهد کرد با تمام اعضای Rajya سبها, فرمانداران, وزرای ارشد و رهبران سیاسی.

جدا از Rajya سبها نمایندگان مجلس Naidu صحبت کرده است با رئیس جمهور سابق Pratibha Patil و تاجران میوه سابق نخست وزیر مانموهان سینگ و H D Deve Gowda نیز حال و رئیس سابق قضات از هند است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>