این تصادفی نیست که این تاریخ انتشار برای Monsta X آخرین پروژه “همه چیز در مورد عشق” است که در روز ولنتاین — عنوان کنار تمام آهنگ ها کشف عناصر روابط است. اما نمی اسمش عشق آلبوم: برای به عنوان بسیاری از چیز شیرین به عنوان مجموعه ای شامل آن قدرتمند ترین آهنگ های مقابله با breakups و فریب.

یکی دیگر از صفت بارز از آلبوم: این نمونه نادر — به جز بوا را eponymous 2009 LP و JYJ را در سال 2010 انتشار “آغاز” که شامل ورودی از Kanye West و ملک Yusef — از K-pop قانون آواز به طور کامل در زبان انگلیسی است. اکثر گروه نمی خواهد این تلاش. کره ای و فارسی زبان همین حالا مشترک الفبا که باعث می شود آن را دشوار است به enunciate کلمات خاص بدون صدایی بی دست و پا.

اما این K-pop پیچ و تاب و به خوبی کار می کند در Monsta X 11-پیگیری ارائه شده توسط Epic Records. پر از خفقان بیت, کنجکاو, شعر, و, بله, زبان بین المللی عشق کره ای گروه قدرتمند صوتی تحویل نمی شود از دست رفته در ترجمه. “همه چیز در مورد عشق” براق تولید که یکپارچه می آمیزد روح پاپ با عناصر هیپ-هاپ و EDM.

پس از خود 2015 اولین Monsta X قدرت شده است در همه کاره بودن خود را رپرهای (Jooheon I. M) و خوانندگان (Shownu, Minhyuk, Kihyun, Hyungwon و Wonho که برجسته است در این آلبوم اما دیگر هیچ یک از اعضای گروه). هر دو خط شرکت وجود دارد به زیبایی در تقریبا در هر آهنگ.

“آن است که او یا من ؟ / چون من نمی تواند فشار دیگر” گروه پنجه نرم می کند در باز کردن مسیر “چه کسی تو را دوست دارم؟” که همچنین می بندد از این آلبوم با دوباره remix by خواهد شد.من.هستم. در ابتدا به عنوان یک واحد در تابستان گذشته Monsta X اعضای تجارت خطوط با یکدیگر در falsetto قبل از پله به اجازه رپ French Montana به انجام کاری خود را. مونتانا سبک آوازی جاذب است اما او تغزلی ورودی است که یک بیت از یک خراشنده: “به من نشان بده ‘بهترین بویلر’ / 2 Chainz / در حال حاضر گوشت گاو cookin’ مانند گوردون رمزی.”

متعجب?

در صورتی که نسخه شما گوش دادن به گرفتن آماده برای رفتن خواهد شد.من.am همکاری این آهنگ شما می خواهید به شنیدن زمانی که شما ضربه کف رقص. با دقیق سبک ضربان باس سنگین ابزاری است که زمینه مناسب برای خواهد شد.من.هستم به مزاح تحویل. او در حال حاضر می داند که پاسخ به سوال او پرسید: “شما این یکی را دوست دارم / بیا بیا عزیزم عزیزم به من بگو / که را دوست داری ؟ / با من حرف بزن دختر.”

با “عشق تو” شیرین تحویل نمی توانید پنهان کردن این واقعیت است که این آهنگ در مورد عشق جوان و, um انجمن. “چه کاری می تواند ما را با تمام دوستان خود را در اطراف؟” Jooheon بی صبرانه می پرسد. Wonho و Shownu wryly اذعان کرد که اگر آنها نمی باید به نگرانی در مورد در حال bleeped آهنگ خواهد بود گرافیک بیشتر از آن است که: “من واقعا می خواهم به شما عشق / اما من نمی توانم بگویم کلمه من می خواهم به / چون آنها نمی خواهد بازی را از رادیو / اما من می دانم که شما می دانید.”

Monsta X سوئیچ به حالت بازیکن با انجیل مانند “من شماره” ارائه خود را به عنوان مایل طرف قطعه. جدول تبدیل شده است برای “نیمه شب” خواب آنها به تنهایی fretful در مورد داشتن شده است توسط دیگر جایگزین عشق منافع. و در آنچه که می تواند آخرین آهنگ در این شرکت وابسته به سه گانه پیانو رانده تصنیف “بی ادبی” می گوید داستان از خراب کردن رابطه است که بیرون از شادی و سرخوشی از آرایش جنسیت: “آن را دوست دارم زمانی که ما چیزهایی میکشید تا / هر زمان که ما استدلال می کنند / راست به اتاق خواب است.”

مقایسه “کنار تو” — بسیار پیش بینی شده با همکاری Pitbull — جای تعجب است که بی حال و فاقد پانچ از آهنگ های دیگر.

“مبارک بدون من” طنین انداز خواهد شد با هر کسی که تا به حال شده است از طریق تقسیم می شود. منفعل پرخاشگر, ترانه های افست توسط گروه سرسبز هارمونی است. به عنوان هر عضو ارائه می دهد platitudes (“من باید واقعا می خواهید بهترین ها را برای شما”), Kihyun را آوازی arpeggio قطره حقیقت بمب: “من از آنها بدم میاید برای دیدن شما خوشحال بدون من.”

با “همه چیز در مورد عشق” Monsta X ثابت کرده است که K-pop فراتر از موانع زبان. و این چیزی است که می شود خوشحال است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im