صادر شده در: بروز رسانی:

رئیس جمهور فرانسه امانوئل پاکسازی تنظیم شده است به پرده اقدامات برای حفاظت از Mont Blanc زمانی که او بازدید از کوه در روز پنج شنبه پس از یک شهردار محلی شکایت کرده است که “wackos” بودند آسیب رساندن به معروف اوج.

تبلیغات

در سپتامبر سال گذشته Jean-Marc Peillex شهردار Saint-Gervais یک شهر در دامنه کوه در کوه های آلپ فرانسه نوشت, نامه ای سرگشاده به پاکسازی و خواستار او را به اقدام علیه بد رفتار بازدید کنندگان است.

“این وضعیت رفته است به اندازه کافی!” Peillex گفت: در نامه خود.

پاکسازی باید “نوشتن و تصویب قوانین بدون تاخیر است که از سال 2020 به شدت مجازات این همه wackos که شکستن قانون و بازگرداندن صلح به Mont Blanc”.

Peillex نقل قولهایی از جمله سوئیس كوهنوردان که فرود یک هواپیما در نزدیکی قله کوه و بریتانیا سلطنتی سابق دریایی که بريدن یک ماشین پارو زنی تا 4,809 m کوه به عنوان بخشی از حمایت شیرین کاری برای امور خیریه تنها به ترک آن وجود دارد و پس از او بیش از حد خسته به کشیدن آن را به عقب دوباره.

با حدود 20000 نفر اقدام به صعود هر سال بیش از حد نیز تبدیل به یک مشکل در دامنه مون بلان و در سال های اخیر شاهد مقامات محدود کردن تعداد زیادی از مردم بالا رفتن از کوه در اوج زمان از سال است.

پاکسازی رود که به پرده اقدامات که شما معرفی مجازات های سخت برای رفتار بد در کوه و همچنین به عنوان کنترل در تعداد بازدید کننده.

اما شاید بزرگترین تهدید رو به یاد اوج است و تغییر آب و هوا.

به گفته دانشمندان گرم شدن زمین منجر به کاهش منطقه یخچال های طبیعی در سال های اخیر و همچنین ذوب پرمافراست – ساخت سنگ می افتد به احتمال زیاد و بالا رفتن به طور فزاینده ای خطرناک است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su