مودی و هیپنوتیزم ابزار بازگشت به پرت پس از نزدیک به یک دهه


وجود دارد بسیاری از تصورات از پیش پنداشته است که رفتن به یک ابزار نشان می دهد.

این مودی و هیپنوتیزم با گروه معروف برای توزیع بیش از یک ترکیبی از حماسه و در عین حال بدبینی progressive rock و alternative metal و پرت ابزار نمایش بسیار پیش بینی شده و نزدیک به ظرفیت برای همین دلیل.

The band Tool: (from left) Adam Jones, Justin Chancellor, Danny Carey and Maynard James Keenan.

گروه ابزار: (از سمت چپ) آدام جونز, Justin Chancellor, دنی کری و مینارد جیمز کینان.

آینده از آلبوم جدید ترس Inoculum – خود را برای اولین بار در سیزده سال – گروه به تازگی گرفته شده مرحله غیر معمول از ممنوعیت دستگاه های تلفن همراه در تمامیت خود را و آن را اضافه به پرت جمعیت را تجربه کردند.

برای اولین بار بود که صنعتی, انفرادی هنرمند تریستان درخشید نام Arthur & Punisher.

تبلیغات

صدایی مانند کارخانه سر و صدا بیش از پرقدرت dance beat درخشید تا به حال تمام نشانه از آنچه که باعث می شود موسیقی های صنعتی منحصر به فرد است. آن را نگران کننده با صدای بلند طبل نمونه و وهم آور فلز بر روی فلز خاراندن سر و صدا با گاه به گاه فریاد زدن و جیغ نگه داشتن با قالب مجموعه های صنعتی پیشگامان مانند نه ناخن اینچ و وزارت.

پس از یک دگرگونی سریع مرحله راه اندازی شد برای بازگشت از ابزار althought نبود بدون معمول علامت تجاری هاله ای از رمز و راز است.

قبل از چراغ های خانه رفت شفاف پرده کشیده شده بود در سراسر مرحله. در حالی که مرحله بود نه به طور کامل پنهان آن در ابتدا بسیار دشوار است برای دیدن جزئیات نشان می دهد.

با این حال هنگامی که چراغ ها قطع ابزار وارد صحنه شدند و با سر و صدا از ظرفیت جمعیت آن روشن شد چه پرده بود; به گرفتن تصاویر از یک پروژکتور و همزمان با بزرگ صفحه نمایش ویدیو در پشت صحنه.

آن را به احساس 3D نیز در حالی که دوش گرفتن, گروه, در, روانگردان, نور, و از آن جا به عنوان آهنگ از آلبوم جدید ترس Inoculum کاملا.

به عنوان آنها پاره از طریق باز کردن مجموعه خود را از آن روشن شد که ابزار رفته بود از مرموز musos کفن در تاریکی برای بسیاری از آنها کار حرفه ای به یک دسته از راک بازی پیچیده موسیقی مترقی و کشیدن آن را با سهولت.

باز کردن تعداد طلیعه توسط درامر دنی کری – در این مرحله یک درامر افسانه ای وضعیت و قد و قامت بلند یک تحمیل رقم در 6’4 – کسانی که اقدام به شیر کردن باز کردن گونه ای از ترس Inoculum در هیبرید برقی/کیت درام آکوستیک.

نوازنده بیس جاستین صدراعظم بافته و jigged راه خود را در اطراف صحنه به زحمت و با شوق و ذوق در حالی که گیتاریست آدام جونز نگه داشته شود سرد و وقار دور برگردان های ترسناک در حالی که به خاموش سنگ خدا اورا لا دیوید گیلمور و جیمی صفحه پرنیان.

در حالی که اواسط سرعت هیپنوتیزم چرخش و فوری ریف بازی از آن زمان برای مینارد جیمز Keenen به آمار مرحله.

پوشیدن قرمز tartan, شلوار, موتور سیکلت ژاکت, آلیس کوپر-esque آرایش و قرمز و سیاه و سفید, ابونی خود را صدای آشنا که اغلب رفتن از یک نرم croon به پایدار فریاد زدن در فرم خوب اگر کمی تحت مخلوط در شروع است.

اگر چه او می تواند دیده می شود در بالای دو متر پلت فرم بالا مرحله حضور او بود به عمد پنهان.

هیچ نور افکن در خواننده برای بیشتر نشان می دهد.

American band Tool.

آمریکایی گروه ابزار.

بعضی چیزها هرگز تغییر.

زمانی که آهسته سوختن مراقبه ترنس از ترس Inoculum به این نتیجه رسیدند Keenan صحبت کرد.

“آن را داغ در پرت … شایعات درست هستند.”

که یکی از دو جمله صحبت Keenan در طول نشان می دهد.

حضور در مرحله او در طول شب می تواند به عنوان ریتمیک و شوم. در طول بیشتر از شب که نه در میکروفون قرار داده شده در دو سیستم عامل هر دو طرف از مرحله او در حالت حمله یا چمباتمه پایین bobbing همراه با گروههای متعدد instrumental معابر در سراسر آهنگ های خود را معمولا مشکلات ناسازگار بودن در ده دقیقه یک لحن.

Keenan قطع سنگین تنفس صف بعدی, آهنگ, یکی از شب سنگین ترین لحظات Aenima.

این هیچ حادثه این شلاق جمعیت به دیوانگی; مقایسه آن با AC/DC بازی Highway to Hell یا Black Sabbath بازی پارانوئید دوم آهنگ در.

همچنین ارزش اشاره کردن که چگونه تیره عرصه جمعیت است که بدون کمک از دستگاه های تلفن همراه برای بسیاری از شب این بود که اگر ابزار بودند بازی را به ورطه.

اما نیست که می گویند آن خالی از سرگرمی.

نشان می دهد که تولید یک مخلوط رنگارنگ از چراغ های رنگارنگ مخلوط با لیزر, دود ماشین ها و تصاویر پیش بینی شده به طوری که نور مرحله آمار مخاطبان در جلو و سمت مرحله آن را مانند یک دریا از نوشتن عصبانی مورچه ها در حال حرکت به و وپیش به آسیاب بدبینی ریتم.

نوظهور نمایشگری بود که واقعا بر روی صفحه نمایش در طول Jambi خود را از سال 2006 آلبوم 10,000 روز با آدام جونز معمولا محدود کردن خود به مرحله به سمت چپ راه رفتن تمام راه را به مرحله حق به سردواندن و تجارت ریف با نوازنده بیس صدراعظم.

در حالی که صدراعظم برگزار شد دست خود را به گوش او به برگرد تا جمعیت قبل از گذاشتن یکی از بسیاری از باس تکنوازی شب جمعه شب دیدم گروه تغذیه کردن هر یک از دیگر.

اگر چه بیشتر ثابت برای بسیاری از نشان می دهد دنی کری ضربت زنی فوق العاده با استعداد و عملکرد در صفحه نمایش کامل.

اما بهترین بود و در عین حال آمده است.

اولین مجموعه به پایان رسید و در چهل و شش و دو دیگر بدبینی سنگ زنی حماسی از پلاتین سه گانه-فروش Aenima آلبوم.

این زمان در اطراف گروه اجازه لحن بازی را در حالی که ایستاده قرار دادن ابزار خود را کنار گذاشته و اجازه پایان دادن به اهنگ به نوبه خود به سر و صدا سفید.

سفید سر و صدا پژمرده و چراغ را با پانزده دقیقه تنفس, شمارش معکوس.

برای encore, کری, با پوشیدن شماره هشت Lebron James لیکرز jersey خود شروع به طبل انفرادی با گونگ در یکی از Maynards’ سیستم عامل است.

آن را با تمرکز بر ریتم و قدرت به جای فلش یا self indulgence همه در حالی که نگه داشتن با لیکرز, تم کری درام کیت احاطه زرد و بنفش نور است.

نهایی دو آهنگ شد شکست ناپذیریک ضجه و زاری کردن در مورد سن پوشیدن جنگجو داخلی و ضربه بزرگ از راه بازگشت در سال 1996 Stinkfist. بزرگ دان.

درست قبل از بسته بندی کردن, Keenan گفت که او امیدوار بود به زودی. شما می توانید آن را با یک دانه نمک به عنوان شاهد آن بوده است نه سال از ابزار اینجا بودند گذشته است. او همچنین مجاز به دستگاه های تلفن همراه به پشت در که حدود 20 درصد از جمعیت انطباق با.

پس از یک حماسه مودی در عین حال رضایت بخش نشان می دهد مانند ابزار فقط تحویل در اینجا امید Keenan و شرکت را ندارد یکی دیگر از سیزده سال به یکی دیگر از آلبوم یا نه به آمدن به پرت دوباره.

بیشترین بازدید فیلم ها در ملی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>