رتبه آژانس مودی قرار داده JSW Steel Ltd شرکت خانوادگی امتیاز “Ba2” تحت بررسی برای جمع و جور کردن به عنوان جراحی بخش شده است به طور قابل توجهی تحت تاثیر Covid-19 شیوع.

وخامت اقتصادی جهانی چشم انداز کاهش قیمت نفت و دارایی کاهش قیمت در حال ایجاد یک شديد و گسترده اعتباری شوک در سراسر بخش مناطق و بازارهای مودی در بیانیه ای گفت امروز.

ضعف در JSW اعتباری مشخصات مانند قرار گرفتن در معرض آن به تضعیف تقاضای فولاد برای تولید و مواد فرار هزینه های آن را ترک کرده اند در معرض تغییر در تمایلات بازار در این بی سابقه در شرایط عملیاتی ،

حتی قبل از شیوع کروناویروس تنبل اقتصادی رشد تقاضای ضعیف و باریک محصول گسترش تا به حال منجر به وخامت JSW اعتباری, مشخصات مودی گفت.

مودی با توجه به شیوع کروناویروس اجتماعی خطر تحت آن ESG چارچوب با توجه به پیامدهای قابل توجهی در بهداشت عمومی و ایمنی.

این امتیاز اقدام نشان دهنده وسعت و شدت این تاثیر در JSW و زوال در کیفیت اعتباری آن را باعث شده است.

در مارس JSW گفت که پس از در سراسر کشور مستند و مشاوره های مختلف تولید در بسیاری از گیاهان خود را تا به حال یا کوچک شده است و یا به حالت تعلیق درآمد.

“نقد و بررسی برای جمع و جور کردن نشان دهنده انتظار است که ضعیف تقاضای فولاد را فشار JSW اعتباری مشخصات حداقل از سال مالی پایان مارس سال 2021 گفت:” مودی معاون رئیس جمهور و ارشد اعتباری افسر Kaustubh Chaubal.

“در واقع وجود دارد یک امکان مجزا JSW باقی خواهد ماند و در نقض و جور کردن ما باعث آن Ba2 CFR” مودی اضافه شده است.

مودی بررسی خواهد شد تمرکز بر تاثیر شیوع در JSW عملیات در نور از افزایش محدودیت در جنبش مردم و پتانسیل برای بیشتر از خاموش کردن عملیات برای اطمینان از ایمنی کارکنان. نقد و بررسی خواهد شد همچنین نگاه کنید در اثر وقوع است بر تقاضای فولاد و قیمت و محصول گسترش می یابد.

رتبه آژانس خواهد انجام یک تجزیه و تحلیل از JSW دارایی پایه ساختار هزینه به احتمال زیاد نرخ سوختگی نقدی و نقدینگی و همچنین مدیریت استراتژی برای مقابله طولانی مدت با کم و فرار کالا قیمت آن اضافه شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de